Komentari na vest

Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce

Mmrvic

pre 21 minuta

Slabo je bio vidljiv,ali svakako srecno mu dalje

Max Dowman

pre oko 1 sat

kad ga se setim kad je bio u Arsenalu za vreme korone

Scaloneta

pre oko 1 sat

Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .

Aleksandra Martać

pre oko 1 sat

Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m

mrca9

pre oko 1 sat

Bice interesantna betis ove godine

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 sata

toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj

Ruzica70

pre oko 2 sata

Srecno u daljoj karijeri legendo

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 sata

9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B

Boldrick

pre oko 2 sata

nepravedno zapostavljen
B

Branimir Milev

pre oko 2 sata

Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom

Nummer1

pre oko 2 sata

Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U

Urke778

pre oko 3 sata

Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P

Peroslav

pre oko 3 sata

Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene