Komentari na vest
Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce
Mmrvic
pre 21 minuta
Slabo je bio vidljiv,ali svakako srecno mu dalje
Max Dowman
pre oko 1 sat
kad ga se setim kad je bio u Arsenalu za vreme korone
Scaloneta
pre oko 1 sat
Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.
Slavko Ćosić
pre oko 1 sat
Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .
Aleksandra Martać
pre oko 1 sat
Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m
mrca9
pre oko 1 sat
Bice interesantna betis ove godine
gorandavinic1974@gmail.com
pre oko 2 sata
toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj
Ruzica70
pre oko 2 sata
Srecno u daljoj karijeri legendo
Aleksandar Osmanovic
pre oko 2 sata
9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B
Boldrick
pre oko 2 sata
nepravedno zapostavljen
B
Branimir Milev
pre oko 2 sata
Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom
Nummer1
pre oko 2 sata
Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U
Urke778
pre oko 3 sata
Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P
Peroslav
pre oko 3 sata
Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene
_Cropped.jpg.webp)







