Komentari na vest

Poslednja rampa za Arsenal: Najteže će biti Deklanu Rajsu

C

Chica

pre oko 2 meseca

Арсенсл игрсп 20 мин и стао. Па играјте, шта имате да изгубите. Ако вам завику гол, готово је. 20 година без титуле и играју ко п…..
D

Djuro17

pre oko 2 meseca

Arsenal ce biti prvak,nema dileme,igraju jako tvrdo

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 2 meseca

Добија ово Арсенал са најмање 2 гола разлике.

Dacha90

pre oko 2 meseca

Ajmo Arsenal konačno
N

Nebitan10

pre oko 2 meseca

Imam neki predosecaj da ce biti 1:3...
N

Nebojsa Tasic

pre oko 2 meseca

0:0 tacan rezultat
M

MilanChe1986

pre oko 2 meseca

Jedva cekamo pocetak
U

United

pre oko 2 meseca

Da Vest Hem pobedi i da ovaj Aresenal ne osvoji ni Premijer ligu ni LŠ!
C

Chica

pre oko 2 meseca

А што да не освоји? Шзо је теби толико стало. Шта конкретно ти имаш од тога, сем задовољења неких твојих фрустрација?

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

najvise bih voleo da vest hem pobedi.nije zaslužio da ispadne iz lige.napred čekicari

panteR

pre oko 2 meseca

Arsenal mora da dobije 🔥
V

Vladava

pre oko 2 meseca

Vreme je za titulu, Arsenal
M

Marko2333

pre oko 2 meseca

Vreme za arsenal da zablista
m

miconis1

pre oko 2 meseca

Arsenal sad vise niko ne moze da zaustavi
M

Mara992

pre oko 2 meseca

Oduvace West Ham steta navijam da opstanu nadam se kiksu Totenhema
D

Dunga

pre oko 2 meseca

Ako ih ne mogu pobjediti ne trebaju ni osvojiti titulu! Kratko i jasno!
S

Suzy91

pre oko 2 meseca

Ne može Siti više da ih stigne kako god bilo
Q

Quit

pre oko 2 meseca

Kako to misliš? Kao navijač Arsenala pitam. Pa u slučaju poraza, Siti je preskočio Arsenal na tabeli. U slučaju nerešenog, Siti ima utakmicu manje i samo -1 gol razliku da nadoknadi. Dakle, bilo kakvom pobedom ide na prvo mesto. Jeste da Siti posle ima Bornmut i tako dalje, ali kako ne mogu da stignu? Ovo je doslovno finale decenije danas za Arsenal...
D

Djani85

pre oko 2 meseca

Vreme je da Arsenal uzme titulu, sad je pravi trenutak za to.
t

tnt 1234

pre oko 2 meseca

ocekuje se pobeda Arsenala
R

Rajkav

pre oko 2 meseca

Nema više rampi za Arsenal
D

Darko866

pre oko 2 meseca

Tesko gostovanje arsenala