Komentari na vest
Povredama nikad kraja u Liverpulu: Žota ponovo mora na pauzu
A
Arjen Roben
pre preko 1 godinu
ovaj i mene zajebao
.
....
pre preko 1 godinu
Strašan igrač al prečesto povređen. Za darvina diaza I gakpa je suarez lično. Čovek da nije bio povređen i da je igrao umesto ove trojce liverpul bi sad imao 5 bodova više od drugog na tabeli. Promasaji pre svih diaza I nunjeza će ih koštati titule.
v
vic
pre preko 1 godinu
ako je i bilo neke nade za titulu, bez Zote nema bas nikakve sanse, jedini od napadaca koji moze da postigne gol, ostala trojica ne mogu ni da se povrede, a ne da daju gol.
И
И
pre preko 1 godinu
Čovek je odličan igrač, ali ovakve treba prodati sve i da su Ronaldinjo. Nikad na zelenu granu. Liverpul i Čelsi imaju takvih 10-15 u timu, kao Arsenal nekad ranije. Non stop povredjeni.
Š
Švaler Žotine svastike
pre preko 1 godinu
Žota je jako zahvalan igrač: nije doveden u klub kao velika zvezda, samim tim ni plata mu nije prevelika. Ovakav igrač bi upravo trebalo zadržati u klubu, ali svakako ne kao prvi izbor napadača, već kao zlatnu rezervu kad god mu povrede to dozvole.
S
Sprdnja
pre preko 1 godinu
Halooo liverpul je trenutno drugi, šta ti bulazniš??
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Rukomet
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Odbojka na pesku
Stoni tenis
Badminton
Snuker
eFudbal
Najava mečeva
sreda | 10.12.2025.




.jpg.webp)



