Marko Asensio (©AFP)

PREDLOZZI I TIPOVANJA (ponedeljak): Malo rizika na Real i Inter nije na odmet

Vreme čitanja: 1min | pon. 13.07.20. | 10:40

NAPOMENA: U rubrici PREDLOZZI I TIPOVANJA novinari portala MOZZART Sport iznose svoje mišljenje povodom utakmica koje se igraju tog dana, i daju svoje viđenje koji bi ishod mogao da bude postignut na određenim parovima.

Šta vi mislite? Imate li svoje ideje, predloge, fikseve... koje biste podelili s drugima?

Ostavite svoj komentar ispod teksta...

Vredi probati
ITALIJA 1 | 21:45
Inter - Torino
ID: 4962833

Bikovi iz Torina su u seriji od šest poraza na gostovanjima u ovom takmičenju, a na poslednjih pet su gubili i na poluvremenu. Na interovih poslednjih šest, a Torinova četiri meča u Seriji A došlo je 3+ golova.

Poluvreme - Kraj

Tip: 1-1 (2.05)
Fiksevi dana
ŠPANIJA 1 | 19:30
Alaves - Getafe
ID: 4962406

Alaves je u seriji od šest poraza u Primeri, a od tih šest mečeva, na pet nije uspeo da zatrese mrežu. Na osam susreta u poslednjih 10 kola Alavesa, ali i na poslednja tri gostovanja Depora došlo je 0-2 gola

Oba tima daju gol

Tip: ng (1.62)
TURSKA 1 | 20:00
Denizlispor - Trabzon
ID: 4962522

Trabzon nije poražen u poslednjih 16 kola, a Denizli nije slavo u poslednjih pet. Trabzon je postigao najmanje po dva gola na šest od poslednjih sedam gostovanja u Superligu.

Mozzart kombinazzije

Tip: 2& 2+ (1.88)
ŠPANIJA 1 | 22:00
Granada - Real Madrid
ID: 4962399

Real Madrid je u seriji od devet pobeda u svim takmičenjima nad ovim oponentom, a na poslednja tri je postIgao najmanje po četiri gola. Luka Jović je van tima, Marselo neće biti spreman do kraja sezone, a Benzema je bio lakše povređen.

Tim 2 daje gol

Tip: 3+ (2.6)
ENGLESKA 1 | 21:00
Man.Utd. - Southampton
ID: 4962697

Mančester junajted je postigao najmanje po tri gola u poslednja četiri kola, a na ta četiri meča je vodio na poluvremenu i slavio na kraju. Crveni đavoli nisu doživeli poraz oz Sautemptona na poslednjih osam odmeravanja u svim takmičenjima.

Tip: 1-1 (1.83)
Villareal - Sociedad
ID: 4962402

Viljareal ne može da računa na povređenog Karlosa Baku i suspendovanog Đerara Morena. U sastavu bi trebalo da bude Paka Alkasara, koji je i dalje rovit. Na tri utakmice u poslednja četiri kola Viljareal je dao najmanje po dva gola.

Ukupno golova

Tip: 3+ (1.7)
Za izbegavanje
PORTUGALIJA 1 | 20:00
Maritimo - Rio Ave
ID: 4962585

Maritimo nije primio pogodak u poslednja tri kola, a pritom je vezao tri trijumfa. Na poslednja četiri čea u svim takmilenjima na kojima je Maritimo dočekao Rio Ave palo je 0-2 gola.