(©AFP)
(©AFP)

PREDLOZZI I TIPOVANJA (ponedeljak): Vrelo letnje, a bogato

Vreme čitanja: 1min | pon. 06.07.20. | 10:51

NAPOMENA: U rubrici PREDLOZZI I TIPOVANJA novinari portala MOZZART Sport iznose svoje mišljenje povodom utakmica koje se igraju tog dana, i daju svoje viđenje koji bi ishod mogao da bude postignut na određenim parovima.

Šta vi mislite? Imate li svoje ideje, predloge, fikseve... koje biste podelili s drugima?

Ostavite svoj komentar ispod teksta...

Vredi probati
ŠPANIJA 1 | 22:00
Sevilla - Eibar
ID: 4950520

Sevilja nije poražena u poslednjih deset kola, a na pet od poslednjih šest odmeravanja sa Eibarom postigla je najmanje po dva gola. Na poslednjih pet odmeravanja ova dva tima došlo je 3+, a na poslednja četiri 4+ i GG.

Oba tima daju gol

Tip: gg3+ (2.4)
Za izbegavanje
TURSKA 1 | 20:00
Kayserispor - Besiktas
ID: 4950232

Bešiktaš nije doživeo poraz na poslednjih 12 obračuna sa ovim rivalom u svim takmičenjima, ali je zato na poslednja tri koja su odigrana na ovom stadionu bilo nerešeno. Kajseri je u seriji opd tri trijumfa kod kuće.

Konačan ishod

Tip: 1 (4.8)
Fiksevi dana
ENGLESKA 3 - PLAY OFF | 20:30
Wycombe - Fleetwood
ID: 4954098

Na poslednja četiri domaćinstava Vikomba Flitvudu u svim takmičenjima došlo je 0-2 gola. Flitvud nije poražen na poslednjih šest gostovanja u Ligi 1. U prvom meču polufinala plej-ofa Lige 1 bilo je 4:1 za Vikomb.

Ukupno golova

Tip: 0-2 (1.69)
PORTUGALIJA 1 | 22:00
Moreirense - Sporting
ID: 4950223

Moreirense nije uspeo da savlada velikana iz Lisabona na poslednjih 18 susreta u svim takmičenjima. Sporting je u seriji od četiri trijumfa u Primeiri , a na poslednja tri je ujedno vodio na poluvremenu.

Tip: 2 (1.75)
ŠPANIJA 1 | 19:30
Levante - Sociedad
ID: 4950536

Na dva od poslednja tri obračuna ovih klubova slavio je gost uz GG, mada ovde treba biti oprezan pošto je Sosijedad poražen na pet od poslednjih šest "izleta" u Primeri. Takođe, na poslednja tri gostovanja Sosijedada Levanteu došlo je 3+.

Tip: gg (1.7)
ENGLESKA 1 | 21:00
Tottenham - Everton
ID: 4950695

Totenhem nije doživeo poraz od Evertona na poslednjih 14 obračuna, s tim što su poslednja dva završena bez pobednika. Takođe, samo jednom na poslednjih sedam odmeravanja nije došlo 3+, a na poslednja tri domaćinstva ovom rivalu Pevci su barem dva puta zatresli mrežu.

Tim 1 daje gol

Tip: 2+ (1.95)
ENGLESKA 3 - PLAY OFF | 18:00
Oxford - Portsmouth
ID: 4954097

Poslednja tri odmeravanja ova dva kluba završena su bez pobednika, sa nerešenim poluvremenom i uz golove na obe strane. U prvom meču polufinala plej-ofa Lige 1 bilo je 1:1. Inače, Portsmut nije zatresao mrežu na poslednja tri gostovanja u ovom takmičenju.

Tip: X (3.05)