Radulović: Surovo smo kažnjeni

Vreme čitanja: 1min | pon. 27.03.23. | 23:56

„Neću da kažem šta je prethodilo prvom golu“, kaže selektor Crne Gore

(Od izveštača Mozzart Sporta iz Podgorice)

Odigrala je Crna Gora jednu od najboljih utakmica poslednjih godina, a izgubila je 0:2 kod kuće od Srbije.

Selektor Sokolova Miodrag Radulović bio je u isto vreme ponosan na pulene i nezadovoljan rezultatom.

Moram i pored poraza da pohvalim moje momke. Odigrali su besprekorno 45 minuta, morali smo tada da damo gol. Tada mi je prošlo kroz glavu da bi mogla da nas stigne kazna“, rekao je Radulović na konferenciji za medije.

Strateg Crne Gore je siguran da je prvi gol Srbije neregularan i pored reakcije iz VAR sobe.

Prvi gol smo primili iz čiste slučajnosti, da ne kažem šta drugo. Surovo smo kažnjeni. Neću da pričam ništa, da ne bih bio kažnjen, ali je simptomatično da nam se ovo treći put dešava sa sudijama iz Francuske“.

Ponosan je selektor Sokolova na igru, pogotovo u prvom poluvremenu.

„Srbija nam nije šutnula na gol u prvih 45 minuta. Nije ni korner imala. Ovakav tim, koji je igrao na Mundijalu. Nije nama nedostajalo hrabrosti, kod šanse koju je imao Jovetić, golman Milinković Savić je pokazao zašto je jedan od najboljih u Evropi. Ono samo golmani najviše klase mogu da odbrane“, istakao je Radulović.

Miodrag Radulovićreprezentacija Crne Gorekvalifikacije za EPKvalifikacije za Euro 2024