Rajevac: Ne očekujte magiju, ali došao sam da odvedem Ganu na Mundijal

5

5219190

pre preko 2 godine

Bez da hejtujem, ali ono što je uradio u prvom mandatu je user decenije. Prvo grupa sa nama i Australijom daleko od neke top grupe, još im sudije zato što su afrička selekcija svirali 150 penala, prvo protiv nas u 85' minutu, posle protiv Australije kad su gubili 0:1. Šesnaestina finala sa Amerikom opet nije neka nuklearna fizika, dobili na produžetke, i protiv Urugvaja im se to sve vratilo prvo na onom sa Suarezom, posle i na penalima.
a

acke5231

Proverio sam i ja na sofascore stvarno pise da ce preuzeti zvezdu od marta
S

Sve i da razumem

Ali brt ne očekujte magiju, lik završi poslednji u grupi sa Gabonom i Komorima..
G

Gost3727172

Na sofascore pise da od marta 2022 trenira zvezdu???

Boka123

Da li zna neko zasto na sofa score pise da je rajevac zvezdin trener od marta 2022?
F

Fudbalista

Danas je baš lako nazvati nekoga - stručnjak. Dovoljno je da ima kvalitetne igrače i žreb koji će otvoriti put ka tome. Recimo da ti SAD koje pobediš u 93. minutu a da u tri utakmice u grupi daš dva gola za četiri boda, oba iz penala. Stručnjak?! Bravo za Komorska ostrva i Bena. Pokazali su put kojim veliki "stručnjaci" idu.