Komentari na vest
Rikardo četvrti strelac Partizana u istoriji evro kupova: Nisam zaslužio isključenje
M
Mop
pre preko 4 godine
Vi.... Nije sport samo Zvezda. 100 godina nismo u osmini finala evropskih takmičenja. Još dva kluba. Gledajte deco sa te strane.
P
Pedja108
pre preko 4 godine
Juce je Partizan realno dobijao zute kartone za prljavu igru. Zato sam ja da strane sudije sude derbi. U nasoj ligi se sudije plase da vade kartone, pa nece da iskljuce igraca ako je zasluzio. U Evropi se sudi realno, za prekrsaj za zuti dobices zuti. Rikardo je oba kartona dobio po propisima. Kad se pogleda usporeni snimak prvog, vidi se kako udara po licu igraca Sparte, a pored linijskog sudije. Za drugi je simuliranje da hoce da padnu i tako iznude penal. E sad sto ga ovde brane zato sto su komentari navijacki, to je druga stvar.
E
Ekspert
pre preko 4 godine
Javi se u RTS da te uzmu kao eksperta za suđenje. Onaj Nedić nema pojma, jer je rekao sve suprotno od tebe. Srećna je Srbija koliko ima fudbalskih stručnjaka u senci. Do juče 6 miliona selektora boljih od onih koji su zvanično izabrani, a evo otkrivamo da smo i puni potencijala za sudijske eksperte. Kolina, čuvaj se, Srbi dolaze.
G
Gostak
pre preko 4 godine
realno pao je kao da je pohodjen metkom. samim ti imao je namjeru da prevari sudiju nasi igraci neznaju kad treba da padnu a kad da nesimuliraju.uvjek se sjetim darka brasanca protiv Augsburg.covjek ga vuce i on umjesto da padne ili u sesnestercu ili van on pokusava dat gol.u sledecem napadu partizan prima gol i ispada iz evrope
K
Kemp
pre preko 4 godine
Zvezdaš sam, ali Rikardo nije zaslužio isključenje. Mislim da je sudija Bugarin loše sudio čitav meč, prvi žuti karton , pa onda i drugi.... msm smiješno mi je...
R
Raul Bobadilla
pre preko 4 godine
Realno, prvi zuti karton je velika greska...igrac Sparte se uhvatio za lice a nije ni dobio udarac...sudija je naseo... Ali godinama se tako u Evropi sudi i Zvezdi i Partizanu...moraju se navici, ovo nije prvi put. .
R
RARITET
pre preko 4 godine
Uloziti zalbu na onaj smesno dodeljeni crveni!
K
Kaboom
pre preko 4 godine
Slažem se. Treba da se žali sudijama superlige, jer ga oni za to ne kažnjavaju!




.jpg.webp)



