Komentari na vest
Runi bez dlake na jeziku: Salah je sebičan, da sam trener ne bih mu dao da priđe stadionu
D
Dunga
pre 11 minuta
Dobar igrač, ali kao covjek nula. Dovoljno je reci skanda sa malljetnicom. Tako da nenas pravo komentarisati nikoga u negativnom smislu.
Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸
pre 24 minute
Руни је просечан тренер са просечним IQ. Ови бивши фудбалери воле много да сер. у задње време. Посебно је то изражено код Јунајтедових легенди. Ниједан није успео у тренерском послу па им онда сви криви за њихово незнање.
Stefanbiki95
pre 25 minuta
Bravo roni tako treba
N
Nikola2
pre 35 minuta
Ceo Liverpul je ove sezone u losem ritmu, Salah ne bi smeo ovakve izjave da daje bez pisledica
djole.
pre 42 minute
Ovaj postaje novi pljuvac,cim neko padne u formi udri po pljuvanju.Ne bi njemu Salah prišao terenu,inace je Runi poznat kao vrhunski trener.Salah je do ove sezone bio jedan od najboljih fudbalera na svetu,sada napraviše od njega kao da je niko i ništa.Takvi egomanijaci kao što je Runi ne mogu nikada da budu uspešni treneri .
Sele Fejzic
pre oko 1 sat
Tako je runi samo im kazi
makibrat94
pre oko 1 sat
Runi je bio igrac i zna kako se tim vodi naravno da nece imati dlake na jeziku smo tako nek nastavi
Bosque
pre oko 1 sat
Ono kad je neko bolji od tebe,pa ti udari na ego.
s
samo objektiva
pre oko 2 sata
Runi se inace proslavio kao trener...
S
Scaloneta
pre oko 2 sata
Ovi bivši engleski igrači su mnogo dosadni, kako završe karijeru samo pljuckaju po svakome ko im se u tom trenutku namesti. Svi pokušali da budu treneri pa kad ne ide onda hajmo na podcaste i tv emisije da seruckamo po aktivnim igračima i uspešnijim trenerima.
N
Nino123
pre oko 2 sata
Klasika... Jedne godine te kuju u zvezde, a sledeće godine si završio karijeru..
Н
Неутралац
pre oko 2 sata
Јако успешан тренер... Ако коментарише као бивши фудбалер у реду, али као тренер..
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Pikado
Counter-Strike
LOL
Dota
eFudbal
Najava mečeva
nedelja | 17.05.2026.








