Komentari na vest

Sadik spasao Valensiju, ali biće muke: Demikelisova Majorka će ostati u Primeri

B

Banglades

pre 2 meseca

Izmedju 18. i 8. mesta razlika je samo 9 bodova. A ima jos 7 utakmica do kraja. Nista nije reseno jos, ma ni blizu, bice mnogo zanimljivija borba za opstanak od trke za titulu koju je Real sam sebi vec zavrsio.

Želimir Obradović Cepač

pre 2 meseca

valensija je romantika fudbala

Alek

pre 2 meseca

Bravo za Sadika

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

Valensija treba da ispadne iz primere jer nisu ništa bolje ni zasluzili

Brutal92

pre 2 meseca

Sadik legendica, srecno dalje brate

znalacfudbala

pre 2 meseca

sadice ljubim te u uvo! spasao mi tiket covek
K

Klasa93

pre 2 meseca

Klasa ipo !! To sam prico uvek

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Sjajni Sadik šta to crno dete radi :)
i

ivanstole

pre 2 meseca

Sadik se vratio iz mrtvih
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Sadik i dalje fudbaler, ko bi rekao ...
d

drizz

pre 2 meseca

jake price sa zapada!!!
z

zoranmanic1

pre 2 meseca

Bravo Sadik igracina si velika
R

RendiOrton13

pre 2 meseca

Realno je da će da ostanu u ligi i jedni i drugi, ali baš neverovatno šta je Demikelis uradio s Majorkom.