Santos nije saglasan sa tabelom: Tri meča - devet bodova

P

PfcBgd

pre oko 3 godine

Ma treba da batalimo price I da ih otkinemo 0:4 u sred portugalije pa onda nek kukaju kao devojcice!!
ž

žare11

uh što bih voleo da ih nakantamo tamo!
P

Pedja108

Racunaj ti sta hoces, ali juce vam je najbolji igrac bio sudija. Produzio prvo poluvreme za minut bez razloga, ne svira faul za Luksemburg, dosudi korner za Portugaliju, i ni to nije bilo dovoljno nego pusti jos iakciju posle kornera nakon cega oni izjednace, bas kad im je trebalo najvise.
G

Gost13

Kukanje urodilo plodom. U tome su ujedno i najbolji, zajedno sa Špancima.
M

Mikri

Penal za srbiju na 2:2? Nista, a, neka ja cu ga sviram ne mora sudija. Ajde druze palindzaj i ti i ove nase botine. Zgadio mi se ronaldo
D

Dingospo123

Dal je realno da ljudi ovoliko kukaju, i damo im se pridaje paznja zato sto je Portugal u pitanju. Da se ovo dogodilo nama ili nekoj reprezentaciji tog kalibra niko ne bi pomenuo. Samo se setite gola Francuske u zadnjem minutu baraza protiv Irske 2009. ako se dobro secam. Anrijeva asistencija rukom za gol...
T

Tik0

Apsolutno se slazem, ali sto se Anrija i te ruke tice, nije dobro poredjenje, oko toga se pisalo, pricalo jos godinu, dve zestoko. Bas se bila digla buka. Cak se i izvinjavao javno, sto nema sanse da bi Ronaldo ikad uradio. Na kraju je Anri ispao zbog te jedne (vrlo ruzne) stvari varalica, iako u karijeri nije simulirao ni jedan penal, niti je bio padavicar, niti bilo sta slicno.
J

Jupki

Pa pazi to sa Anrijem nije da nije diglo frku. Pisalo se godinama, odrazilo mu se na karijeru, pogotovo reprezentativnu, a i klupsku. Francuzi da se operu stavili ga na klupu na svetskom prvenstvu i naravno ispali u grupi. Ima boljih stvari za uporesiti
G

Gladje

Hoces da kazes da je to sa Anrijem proslo neopazeno? Covek se nije oprao ni dan danas. Bolje pomenuti penal nad Mitrim protiv Scajcaraca i zasto o tome niko nije pricao ni taj dan a ne posle
C

Crv

E sada ga ova cigoska djubrad puno preteruju pa po toj njegovoj logici mi smo trebali da prodjemo grupu na SP o gde je bio taj penal nad Mitrovicem koji je bio za ceo svet a ne za sudiju,,,,,,
Ј

ЈАААААА

значи нема помињања то што је други гол дат из офсајда
T

Tik0

Moze da peva i da bude presrecan, jedva su pobedili Luksemburg i Azerbejdzan. Nikad nisu igrali reciprocno svom kvalitetu. Jesu uzeli to EP, ali da se ne lazemo, Grcka kad je osvojila 2004, 3 puta je vise pokazala i zasluzenije osvojila. U 33 puta jacoj konkurenciji.