Komentari na vest

Saton: Šenklend nije Robokap

R

RN

pre oko 2 meseca

Ja sam bio ubedjen da su uzeli i prosle sezone titulu. Kakav san ja sanjam..
T

Trololo

pre oko 2 meseca

Prelepa prica, bravo za Harts! Nadamo se da ce se i kod nas desiti tako nesto nekada...
D

DDF

pre oko 2 meseca

Harts pobedom gotovo sigurno osvaja titulu,tesko da ce zadnje izgubiti sa 4-5 gola razlike od Seltika
n

nenadaleksandra

pre oko 2 meseca

Ajmo Harts do titule