Printskrin

Šest golova, dva penala, minijature Kaputa i Boge - Sasuolo slomio Leće (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 04.07.20. | 21:26

Na kraju - 4:2 (1:1)

Nije izgledalo da će tako biti, ali na kraju je Sasuolo ubedljivo savladao Leće i bacio ga na pleća rezultatom 4:2 (1:1).

Meč je počeo na fantastičan način, a Sasuolo je stigao do prednosti preko sjajnog Kaputa koji se našao u šansi posle asistencije Lokatelija i nije propustio šansu.

Odlično se snašao, okrenuo se posle prijema i prebacio protivničkog golmana za 1:0 na samom otvaranju meča. Nije baš bilo očekivano da će davljenik Leće da se vrati posle toga, ali se to dogodilo.

Lućioni je iskoristio fenomenalan centaršut Kalderonija, odradio je Leće Sasuola kao na malom fudbalu i to je domaćina skupo koštalo. Sa rezultatom 1:1 se i otišlo na poluvreme.

Srpski fudbaler Filip Đuričić ušao je u igru u 46. minutu utakmice, a Sasuolo je stigao do prednosti dvadeset minuta kasnije kada je Domeniko Berardi bio precizan sa bele tačke. Kako je Sasuolo došao do prednosti tako ju je i izgubio jer je Leće sa 11 metara poravnao, a precizan je bio Mankosu.

I kada je izgledalo da bi Leće mogao ovde do boda nade, dogodio se Boga. Lepo se namestio, imao par driblinga i šutirao levom nogom u ugao gola. Dovoljno jako da lopta završi u mreži.

Do kraja je Sasuolo uspeo do još jednog gola pa se ispostavilo da je to bio vrlo efikasan duel ekipe sa Mapei stadiona.