Komentari na vest

Šest od šest u Meksiku: Kolumbija leti u SAD da pokori jezu prošlosti i Eskobarove sudbine

Milos Kostic

pre 2 dana

Solidna ekipa.Nije losa

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 3 dana

Jaka je Kolumbija ,završili su kao 2 u juznoj americi ispred Brazila,Urugvaja,Paragvaja ,iskreno više sam ocekivao od njih mada su vec prosli dalje.
N

NN018

pre 3 dana

Koliko se ostarilo kad se secam Eskobarovog autogola... Prvo SP koje sam pratio, mozda mi je zato i jedno od najboljih. Ludi Bugari i kum Hristo. Bebetovo radovanje. Nebeski svedski skakac Anderson. Badjov penal. Kao juce da je bilo...

Uskekruske

pre 3 dana

Svaka čast momci

Luka Kovijanic

pre 3 dana

kad se setim tog dogadjaja, najezim se.
p

poručnik

pre 3 dana

čuš raspucani golman afriče selekcije,još ne čuh da se golman raspucava!
I

Irac66

pre 3 dana

Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.
I

Irac66

pre 3 dana

Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.

milkica12

pre 3 dana

Bila je odlicna utakmica ,i svaka im cast na igri

Milos Kostic

pre 3 dana

Solidna ekipa,pomucili se za gol
r

rotheram

pre 3 dana

Konačno jedna utakmica da se oseti strast SP, nakon gola borba, tenzija, prigovori sudiji, na terenu na ivici sukoba a ne ono do sad kao da gledam prijateljske utakmice
b

bbgarko

pre 3 dana

Jako dobra utakmica bila svaka im cast na igri

50 miliona razloga

pre 3 dana

Kakav brtutalan tempo utakmice
P

Paul Mullin

pre 3 dana

Baš razmišljam o tome i pitam se koliko bi naši nesrećnici izdržali u ovom tempu? 20 minuta ili možda celo poluvreme? U svakom slučaju, raspali bi se i primili 5 komada 100%
v

vox

pre 3 dana

Trebala je Kolumbija puno ranije da reši pitanje pobednika s obzirom na dominaciju u prvom poluvremenu, nisu uspeli da materijalizuju bolju igru i veliki broj prilika, verovatno južnoamerička selekcija koja je prikazala najviše u dosadašnjem toku turnira i definitivno zaslužuju da uzmu grupu

Nemanja Milijanovic

pre 3 dana

Kolumbija igra odlično

Mirko

pre 3 dana

Alo bre jel ste lud
v

vvs

pre 3 dana

Milina je gledati ovu Kolumbiju, visok presing, intenzitet, ulaze u svaki duel sa žarom, znaju kad treba da naprave faul, Luis Diaz nestvarnu sezonu u Bayernu preneo na reprezentaciju, šta tek reći za Munoza bek koji drugu utakmicu za redom postiže gol uz sve to stiže i da se vrati u odbranu, imali su sjajnu podršku publike u Meksiku a tek će je imati u SAD