Aleksandar Stanojević (©Starsport)

Stanojević: Kada pošteno radiš, na kraju se vrati

Vreme čitanja: 2min | sub. 21.11.20. | 19:34

“Istrajali smo do kraja i pobedili”, zadovoljan je trener Partizana

Dva minuta delila su Partizan od novog kiksa u prvenstvu. Proleter je dobro namučio crno-bele u Humskoj, koji su do gola za pobedu od 1:0 došli u 90. minutu.

Tada se Filip Holender iskupio za penal koji je promašio pola sata ranije i umalo postao tragičar utakmice. Umesto toga, postao je junak.

Obradovao je i trenera Aleksandra Stanojevića, koji je bio zadovoljan reakcijom koju je Holender pokazao na teren posle promašaja s bele tačke.

Sam se izborio za penal, ali nije ga pogodio. Bilo mi je važno da ostane do kraja utakmice i da pokuša da se ispravi, da postigne gol. Kada pošteno radiš svoj deo, na kraju ti se vrati i to se njemu desilo”, ocenio je Stanojević posle utakmice.

Priznaje šef struke crno-belih da je njegov tim odigrao jako tešku utakmicu.

Proleter je imao čvrst defanzivni blok, igrali su disciplinovano i bilo nam je jako teško. Mi smo igrali dobro, bili smo opasni, ali smo mogli da budemo još opasniji u poslednjih 20 metara. Bilo je teško probiti Proleter, ali smo istrajali do kraja i došli do pobede”.

Dobra vest za crno-bele je što su se vratili na teren Sejduba Suma i Miloš Jojić nakon povreda.

Jojić nije još u ritmu u kakvom bi trebalo da bude, trebaće mu još vremena da se spremi. Imamo još igrača koji nisu spremni, kao što je Marković, neki su i umorni”.

Ali, vremena za odmor nema, jer crno-bele čeka Kup sa Metalcem u Gornjem Milanovcu, a onda duel sa TSC u Senti.

Čekaju nas teške utakmice, ali idemo korak po korak”, podvukao je Stanojević.