Aleksandar Stanojević (©Starsport)

Stanojević kratko: Imali smo previše pehova tokom utakmice

Vreme čitanja: 2min | čet. 25.11.21. | 19:00

“Primili smo gol u najgorem trenutku”, rekao trener Partizana

Vraća se Partizan iz Estonije crvenih obraza. Izgubio je utakmicu (1:0), ušao u istoriju estonskog fudbala kao prva žrtva nekog njihovog kluba u grupi evropskih kupova.

Iako crno-beli i dalje drže sve u svojim rukama što se tiče prolaza dalje, ostaće ovaj poraz u almanasima kao jedna od najvećih blamaža kluba iz Humske 1.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije bio previše rečit posle očajne igre njegovog tima u Talinu.

Nismo odigrali dobro, a s druge strane imali smo previše pehova tokom utkamice. Primili smo gol u 43. minutu i to tako što je Uroševiću pukla arkada, a u toj zoni se pojavio igrač i postigao pogodak. Kasnije se desila teška povreda Lazara Markovića. Ostajemo u trci za prolaz do poslednjeg kola. Nismo zadovoljni, ali idemo dalje”, rekao je Stanojević.

Nije jasno šefu struke crno-belih kako neku od dobrih lopti na peterac njegovi puleni nisu uspeli da sprovedu u mrežu.

Primili smo gol u najgorem trenutku. Pokušali smo u drugom poluvremenu da krenemo, prvo nismo bili opasni, kasnije smo kružili oko šesnaesterca. Lopta je tri puta prošla kroz peterac, neverovatno je da niko nije reagovao na to”.

Osvrnuo se Stanojević i na povredu Lazara Markovića.

Lazar ide u bolnicu, slomio je ključnu kost, loše se oseća. Otišao je doktor s njim, pa ćemo videti”, dodao je trener Partizana.

Pred novinare je izašao i Miloš Jojić, koji je takođe imao kratak osvrt na utakmicu.

Pokušali smo da napadnemo u drugom poluvremenu, stvorili smo neke šanse, lopta nije htela u gol. Okrećemo se poslednjoj utakmici koja nas očekuje kod kuće. Držimo i dalje sve u svojim rukama za prolaz dalje”, istakao je Jojić.

Partizana pobedu protiv Anortozisa u Beogradu vodi u prolećnu fazu Lige Konferencije.