Komentari na vest

Stanojević ostaje u Karagumruku još dve sezone

Dragan Milosavljevic

pre oko 2 meseca

Uzima lovu boli ga patka
9

987

pre oko 2 meseca

Druga ligo, siri grane... namo svi kako ide dalje...
D

Darkovazena88

pre oko 2 meseca

Pametan potez ali dal i kod njih vuce igrace miljkovic i ekipu ili mu se niko ne mesa u to oko igraca itd

JEJICA

pre oko 2 meseca

Oni koji ostaju oni su medju najboljima
T

Teodora284

pre oko 2 meseca

Nadamo se i povratku u Partizan stanoje kad bude malo lepsa klima ovde.

Ssarita

pre oko 2 meseca

Nema sta uziva covek nema pritisak da bude u vrhu tabele uz to i dobra plata milina.
B

Bravo bravo bravo

pre oko 2 meseca

Bravo za Stanojlovića!
K

KninSrbija

pre oko 2 meseca

Radi dobar posa, od kadek je dosa. Mi zvijezdini navijaci ga postivamo jer je uvijek dobre govorancije ima. Ponika je u nasem kraju u FK Dinari i cudo dobro ga pamtimo voji u Krajini. Aj pozdrav od zvijezdasa.
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Produžetak ugovora znači da uprava veruje u dugoročan projekat i smatra da problem nije bio samo u treneru, već u ukupnoj situaciji u klubu.
D

Djordje Milev

pre oko 2 meseca

Dobar trener i treba ostati
L

Lovatorrr

pre oko 2 meseca

Legenda uziva na moru i zaradjuje pare... Jos Turska jeftina...
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Добар тренер само у Партизану изгледа да су га шиканирали.
m

ma kako da ne

pre oko 2 meseca

Ma jesu, zarvorili mu samo 90% utakmica, nisu sve. Bas je bio sikaniran

Mmrvic

pre oko 2 meseca

Sa ovoliko poraza sigurno su za Evropsku scenu :)

Radosav Ikovic

pre oko 2 meseca

Mislim da ovaj covek dobro radi svoj posao.

nebojsapopov23@gmail.com

pre oko 2 meseca

Dobar je trener, ali nije za Tursku
G

Gost112358

pre oko 2 meseca

Respektabilan ucinak sa realno jako slabim timom. Nista vau, ali bolje nego sto im je bilo pre njega.
M

M. R.

pre oko 2 meseca

Karađumruk se čita - imali smo i mi u Beogradu zgradu: Đumrukanu - i bukvalno znači "Crna carina".
M

MozgaBez

pre oko 2 meseca

Hvala ti dobri covece, ruke ti se pozlatile sto pricas turkis...vracas nas na fabricke postavke.
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

On je jako dobar trener,samo tako nek i nastavi
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Stanojevic je dobar trener zalim njemu puno uspeha u Turskom prvenstvu pa da se nekad vrati u Partizan
k

kraljsport

pre oko 2 meseca

Dogodine u turskoj trecoj. Brat nije ispao samo gde nije igrao, ne racunajuci nasu ligu, tu navijaci obezbedjuju prva dva mesta obavezno. Al dobro imamo kolekcionare, stankela mrk iz serije a, stanoje iz svojih liga.

Predo8

pre oko 2 meseca

Nema zime za Stanoja
n

nikolabe

pre oko 2 meseca

Stanoje dobar trener.

alexandar1987

pre oko 2 meseca

realno,nema šta da izgubi....ima prelazni rok da napravi tim i samo napred ....nego gde vam je Robi?

Stefannnbgd

pre oko 2 meseca

Mediteranska klima dobra kuhinja lepe pare alal vera stanoje

Mozzakomentator

pre oko 2 meseca

sto da ne nek ostane

Marko Kocić

pre oko 2 meseca

Taman da ih otera u treću ligu ...
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 2 meseca

Bravo stručnjak vidi se da pratiš