Tošić ponovo: Treći gol u dve utakmice

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.07.21. | 20:40

Pogodio opet u Kupu Kazahstana

Još ima baruta u levici Zorana Tošića. Doduše, ovog puta nije morao da „opaljuje“, već se ušetao s loptom u gol. I to bukvalno.

Srpski internacionalac postigao je novi pogodak za Tobol, ponovo u Kupu Kazahstana. Na poslednja dva meča to mu je treći pogodak. Upisao se Tošić u strelce iako je bio na klupi do 60. minuta.

Tobol je dobio meč protiv Atiraua sa 2:0, a Tošić je bio strelac drugog pogotka, postignut u 90. minutu. Izveo je njegov tim munjevitu kontru, koju je nekadašnji igrač Partizana celu ispratio. Na kraju je dobio loptu na petercu i desila se neobična scena: kada je Tošić primio loptu, golman je valjda očekivao da će odmah šutirati, te je odmah i pao na jednu stranu.

Umesto šuta, kada mu se otvorio brisani prostor, Bambi je prosto ušetao sa loptom do mreže.

Igrao je i drugi srpski internacionalac u Tobolu, napadač Nemanja Nikolić, koji je zamenjen u poslednjem minutu.