Komentari na vest
TSC putuje u Slovačku jači za Degeneka, Banjac se vratio u Rusiju
GrgaCvarak
pre oko 1 godinu
Mozzart je pisao da je Banjac otkupljen. Lijeno mi je sad da trazim taj clanak, ali ako me pamcenje dobro sluzi, otkupna cijena je bila nesto oko 500-600 hiljada. Stvarno je neozbiljno nesto objaviti, pa onda par mjeseci kasnije mjenjati pricu, a bez da objasnis zasto ju mjenjas.
E
Eseks
pre oko 1 godinu
Krenuli kao uragan a sad su laganiji of povetarca.Razocarenje veliko za mene u svakom slucaju.
GrgaCvarak
pre oko 1 godinu
Mislim da su veliko razocarenje za svakoga ko prati nas fudbal iskreno i bez navijackog biasa. Kad se samo sjetim kako su fino krenuli, bas me isfurava sta sad rade. Kao da hoce da se samouniste iz nekog razloga.
J
Jadni
pre oko 1 godinu
Ovaj TSC je odlucio da se seli u drugo ligu srbije. Kad vidim koga sve prodaju a nikog dovedu.
D
Domaći fudbal
pre oko 1 godinu
Šteta, olako se rešili Banjca
Uživo
Fudbal
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.



.jpg.webp.webp)




