Viktor Cigankov (©AFP)

Uf, ovo ne sme da se promaši: Cigankov se obrukao u Lisabonu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 08.12.21. | 21:33

Veliki promašaj krilnog napadača Dinamo Kijeva

I pre poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona Dinamo Kijev je ostao bez šanse da i na proleće igra u Evropi, ali su Ukrajinci doputovali u Lisabon da probaju časno da se oproste od međunarodne scene za ovu sezonu.

Upravo su protiv Benfike osvojili jedini bod u dosadašnjih pet mečeva, pa su navijači gajili nadu da bi mogli još neki, ali teško da će se to dogoditi. Benfika posle prvog poluvremena vodi 2:0, međutim, moglo je da bude drugačije.

Zicer iz kategorije stopostotnih imao je Viktor Cigankov u 8. minutu meča, kada ga je kao na tacni poslužio Vitalij Bujalski. Odradio je Dinamov napadač sav posao i omogućio saigraču da se i u trećoj uzastopnoj utakmici (računajući ukrajinsko prvenstvo) upiše u strelce, ali se on obrukao...