Komentari na vest

Union (još) nije kalibar za Ligu šampiona, ali dao je gol posle 32 dana i sapleo Napoli (VIDEO)

b

borovo

pre 6 meseci

Napoli je odigrao drugo poluvreme kao ekipa iz Serie D,zadnjih 20 minuta smešna ekipa,a Union da je imao malo više hrabrosti mogao je do pobede.Naravno padnem tiket 3+
J

JAZNAM

ZVEZDA JE
M

Makarona

Samo mali klubovi igru baziraju na jednom igracu (Osimen), Napoli je ove god znatno slabiji tim nego sto je bio prosle, pretprosle i tako unazad..
c

crkva

Napoli je dokazao a i pokazao da je mali klub
M

Maradona222

Ovo vam je udžbenike kako izgleda meč za kladionicu hvala lepo svi da ponove tiket od 9 već su dobri za danas .Sinoc da ne pominjem ovo je katastrofa

Bojank91

Strašno šta se dešava juče i danas
N

Neznalice

Neviđene ovi iz Napolija! Union ima 12 uzastopnih poraza i sad našli da uzmu bod. Mislio sam da ovaj Napoli nešto zna a oni prosečna ekipa. CCC
b

bosko2020

Koja bagra ovaj Napoli.Slabo igram evropu,rekoh danas cu odigrati i u startu me obori prva tekma Napoli.Nemam rijeci za ove balvane,tzv Kvaradona jest odlican dribler ali ga brale danas toliko izmulja,sam sebe dribla,Napoli sve nele kvazi sanse,realno Union je imao jace sanse u 2 pol.I uporna neka driblanja od svih u 16 m ali uporno,no comment za njihovu ocajnu igru
B

Brko

Dugo nisam vidio ekipu sa tolikim malerom u grupnoj fazi lige prvaka od Uniona. Protiv Reala prime gol u zadnjoj sekundi, protiv Brage ispuste 2:0 i hrpu propuštenih prilika te opet prime gol u zadnjoj sekundi za novi poraz. Protiv Napolija u Njemačkoj egal ali opet poraz, večeras konačno remi i prvi bod. Samo malo sreće(možda i iskustva) da su imali, večeras bi upisali šesti bod
H

Haha

Kakvi tutubani ovi iz Napolija,tamo im ne dozvole da im daju gol i pobede ih sa 1-0 u gostima i obore mi tiket GG,danas kod kuce primaju gol i celo drugo poluvreme ne mogu da ga daju i opet mi obore tiket,popadalo pola sveta odmah na Napoli.
S

Samo ucite !

FKCZ zabila 5 komada na 4 utakmice, a neki timovi sa 10x vecim budzetim ni blizu te cifre. Zvezda je najbolja firma u regionu uz Dinamo Zg, ostali mogu samo da im zavide i da izmisljaju neke teorije zavere i da pricaju gluposti, da vade neke fantom brojke, a u stvarnosti primaju 6 komada od vrtica iz Danske. Ucite, to vam je savet, UCITE !!!!