Komentari na vest

VAR, Realov neprijatelj broj 1: Za 20 sekundi od penala za titulu do penala za gubitak titule (VIDEO)

J

Jdiekj

pre gotovo 3 godine

Uvek sam govorio da ce VAR najviše pogoditi Real hihih. Da nije sudija pola titula ne bi osvojili
M

Mikri

Atletiko ima 9 zivota ove sezone...
a

atl.madrid

ima dva meca kuci , nema tu greske ja mislim kad su sve prezivjeli.
G

GoranG

Da je bilo vara Real ne bi osvojio nijednu titulu u zadnjoj deceniji...
F

Fm

Pu bre, ne volim Real, al kad me prosli vikend Sevilja srusila kec za skoro 2000e, ne mirisu mi ni oni. Napred Viljareal!
C

Camavinga

Ove sezone psg i real isti mentalitet
g

gost133

Real - tim koji je vec neko vrijeme zreo za remont na svim razinama, jos od ispadanja protiv Ajaxa 2018. Potrebna im je kompletna rekonstrukcija prvih 11 + klupa. Iskreno cudo je sto su sa ovakvim rosterom dosli do polufinala LŠ i sto su jos uvijek u borbi za titulu.

951357

Bravo Sevilja! Šteta zbog primljenog gola na kraju, postala bi borba za titulu još neizvesnija. Ali, ovako makar znamo da navijamo za Atletiko do kraja :D
S

Sove

Kola prolaze, a Atletiko i dalje 1, mislim da do kraja ATM glatko pobeđuje Sosijedad, Osasunu i Valjadolid.
H

Hkhjlb

Ovaj sudija je svirao onaj penal za Real protiv Barcelone ove sezone za onaj pad Ramosa u prvom El Clasicu. Svaka čast Sevilli. Bez pomoći sudija ovaj tim Reala je nula. Čestitke Atleticu na tituli.
Z

Zoki Gostic

Uf sto milo em drago. Za svo ono navlacenje sudija kada nije bilo VAR-a. Ovo je kosmicka pravda!!!!
Z

Zoki Gostic

Z

ZzzRrr

Sevilja je klasičan primer da se titule gube protiv malih timova. Tek sad se vide oni porazi od Elčea, Bilbaa i remi protiv Valjadolida
r

ramon hernandez

"Sad se vide porazi Sevilje protiv malih klubova... " Atletik Bilbao najstariji španski klub "mali" za Sevilju!? I u Sevilji i u celoj Španiji znaju da je Atletik Bilbao klub u rangu Real Madrida i Barselone, a Sevilja je po slavi u Španiji tek šesta iza pomenute trojke Real, Barsa, Atletik Bilbao, pa onda Atletiko Madrid i Valensija. Za Sevilju je najveća čast i sreća kad pobedi Atletik Bilbao, koji ih je učio pravilima fudbalske igre.
J

Jaro

Ova Sevilja je stvarno vrhunska ekipa stvarno igraju odličan fudbal, napadaju 94 minuta, a Real je vec ispricana prica, gotovi su oni sa iscedjenin i matotim timom koji je zajedno 4 5 godina, i prosekom tima od 30 i kusur god, Modric Benzema, Kros, Ramos.. Završili su oni svoje price sve su uzeli i polako povlačenja i manje klubove..
P

Pedjaaaaaa

Napadaju 94min? Pa jel si gledao utakmicu? 80min sa svih 11 na 30m od gola...
J

Jaffa keks

Bas glup penal za Sevilju. Ne znam kako tacno glasi trenutno pravilo, da li mora svako igranje ruke da se sudi ili samo namerno/blokira sut? Ukoliko se sudi svako igranje, onda je opravdano dosudjen penal. Glup penal, ali opravdano. Ali trebalo je onda i za Real da bude penal desetak minuta pre toga. Isto glupa situacija gde lopta pogadja igraca Sevilje u lakat ( ne bas ovoliko ocigledno) posle kornera. Ukoliko se gleda "namerno" igranje rukom, onda mi ovo bas daleko od penala, jer igrac bio okrenut ledjima u skoku. Kad si "u padu" siris ruke, to mi je nekako prirodna reakcija. Koje god da je pravilo, deluje da je Real ostecen.
G

Gost iz HR

Sta pricas ti? Kakav penal za Real? Ne znam koju si ti utakmicu gledao al ono 10min prije nema veze sa penalom. A ovo je penal zato sto je iza Militaa igrac Seville kojem bi sigurno dosla lopta.
J

Jfjhjkj

Srce mi se cepa i duša mu boli što je Real oštećen hahah. Najsmješnije je kada se navijači reala žale na sudije
J

Jaffa keks

@Gost iz HR Druze, zato i pitam kako glasi trenutno pravilo. Za situaciju koju sam pomenuo (penal za Real) ja licno ne smatram kao penal, ni blizu. Igrac Sevilje u skoku nije mogao da vidi loptu, jer bar dva igraca ispred njega skacu, ruka u "neprirodnom polozaju", tj dalje od tela i pogadja ga lopta negde u predelu lakta. Naravno nikad penal ( po meni), ali ako se svira svaki kontakt ruke, trebao je onda i to biti penal. Sto se tice penala za Sevilju, ukoliko je, kao sto kazes, iza Militaa bio igrac i njegova ruka sprecila pas ka njemu, onda je cist penal kako god da je pravilo. Ukoliko se sudilo za svaki konktakt, namerno ili ne, trebalo je svirati i pre toga. Ali po tvom komentaru, shvaticu da je pravilo da se svira samo "namerno" (nazovimo ga tako) igranje rukom.
J

Jaffa keks

@Jfjhjkj Eee, bas mi drago zbog tebe da ti se srce ispunilo... Pozdrav od navijaca Arsenala!
B

Brat Toni Kros

Hvala ti brate, čekao sam 1X za 400.000
J

Ja sam realan. Ja očekujem čuda.

Onda se zahvali Azaru :) Taj je zaboravio kako se prima lopta, dva puta mu prolazi ispod noge, ali kod suta Krosa odbila se nekako od njega, ne zna ni sam kako. Svakako drago mi je zbog tebe. A i Real jos uvek ima nade za titulu. Jedan neresen rezultat Atletika i sve je moguce.
R

Realno123

Mislim da nije trebala sevilja da dobije penal jer niti postoji namjera niti eder moze ledjima okrenut desavanjima u skoku da kontrolise ruku kojom balansira skok a sa druge strane penal cist kao suza nad benzemom. A ako je ovo bio penal pa skoro isti nije svirao realu posle jednog kornera ali sudija je pokazao da ima mu*a da ovako nesto realu uradi. Kapa do poda Zidanu da sa ovako slabom klupom izvuce borbu za titulu
S

Slepi Gost

realno je jako glup penal ali to sviraju tako cele sezone svima
m

momak realno

je jedino to da ako real ima imalo obraza onda treba da vrati 4 ukradene lige sampiona posto je to bio najveci genocid nad celim fudbalom u istoriji
G

Gost 88

A moguće je da Var ide i protiv Reala znači.... a jel to dnači da deca koja ovde mesecima tvrde da se Realu uvek sve štima su ipak samo obični debili...to sam i mislio
S

Slepi Gost

Var radi kako treba zato je ovako i zanimljiva liga.

TuznoVece

Ala su pokrali veceras Real...Ono nikad nije bio penal za Sevilju jer Militao je okrenut ledjima kako moze da ''namerno'' igra rukom kada ni ne vidi gde je lopta? Nazalost raspali Cholo ce uzeti Ligu , najgori trener danasnjice njega ni fanovi Atletika ne vole pogledajte samo na Twitteru posle svake tekme pisu Cholo OUT
D

Drvo

Ne mora da igra namerno da bi bio penal.
v

vladaHM

Ledjima okrenut a i lopta udarila prvo u rame.pa u ruku. Ono nikako nije penal.
v

vlado penalu

moram te prozivati ovde uvek,idi u rupu i slavi 4 ukradene ls,dovoljno je za narednih 100 godina
v

vladaHM

Evo ja ne znam sta cu da radim sad kad me neko proziva. Prosto sam poludeo sad kad me ti, kome ne znam ni ime, prozivas.
d

duuuur

Jesam lepo ja rekao... Real ima najgori raspored. Ali mene ubedjuju. Danas su trebali da izgube.
L

Luka muka

Ma da bre lepo si rekao ljubi te brat :D
d

duuuur

Idi pogledaj vest sa derbija Atletika i Barselone.
J

Ja sam realan. Ja ocekujem čuda.

Trebali su da izgube? Po cemu? Jedno je sto ti mrzis Real, a drugo sta se desavalo na terenu. U drugom poluvremenu Sevilja nije presla polovinu terena. Svi Spanski portali pisu da ono nije penal. Oliver Anduhar (ako si ikada cuo za coveka, mada sumnjam) je izjavio pre pola sata da NIJE PENAL jer je igrac okrenut ledjima nema mikakvu nameru da igra rukom. Ko ne veruje neka procita. Ali previse je mrzitelja Reala u Srbiji. Pa ce verovatno da kazu kako oni znaju bolje od Anduhara. Sudija direktno uzeo titulu Realu veceras.
J

Jblnb

Oliver Anduhar piše za Madridsku Marku tako da njegovo mišljenje ništa ne znači
L

Lool

Koji svi španski portali to pišu da nije bio penal za Sevilju? Samo Madridski? Hahah.
@

@jblnb

Toliko navlaci za Real i toliko je nebitan da je rekao da je Benzemin gol protiv Celsija faul u napadu za Celsi. Tada vam je bilo itekako bitno misljenje tog sudije. Mnogo ste dvolicni, mnogo.
J

Anduharovo misljenje nista ne znaci. Tvoje je mnogo bitnije. Jesi li sada srecan? Auuu sta vam je uradio Real u poslednjih 10 godina. Nije vam dobro. 13 puta prvak Evrope. Boli mnogo vidi se.
n

ngggg

ja sam realan, bole nas sudijske krađe u korist reala, a ne 13 titula
r

rrrrt

Barcelona u El Clasicu pogađa prečku u 90 minuti, a sudija produžava utakmicu samo 4 minute, a 2-3 minute su izgubljene samo dok je sudija gledao VAR + 2,3 minute dok je sudija mijenjao opremu + 1 minuta dok je Casemiro izašao sa terena zbog crvenog + sve izmjene na utakmici. Samo zbog tih stvari je MORAO i trebalo je biti produženo barem 7-8 minuta, a produženo je samo 4. Jučer opet Barceloni treba gol protiv Atletica i opet nadoknada samo 2 minute. U ta 2 derbija kada je Barci trebao gol , utakmice su produžene 4+2 minute, a danas Realu treba gol i odmah je nadoknada 6 minuta. Ispade da je danas izgubljeno isto vremena koliko je izgubljeno u utakmicama Barcelone protiv Reala i Atletica zajedno. Smiješno. Jednostavno pravila nisu ista za sve.