Vitorul igra bolje sa igračem manje (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 23.09.19. | 22:41

Poli Jaši je vodio, imao i igrača više, ali...

Obično ekipe igraju bolje kada imaju igrača više na terenu, to je i logično, ali ta logika nije baš najbolja za Vitorul. Ovaj tim je savladao Poli Jaši sa 2:1 (0:1) i to je neverovatno kako je do toga došao.

Poli Jaši je vodio na poluvremenu s 1:0 i tako tako što je Balan postigao gol sa penala. Na početku drugog poluvremena je De Nojer dobio drugi žuti karton pa je Vitorul ostao sa igračem manje i sa zaostatkom na semaforu.

Ali se nije predao...

Trener domaćih je izvršio tri izmene za pet minuta, ušla je sveža krv, a Vitorul je do izjednačenja stigao u 80. minutu kada je Ahim iskoristio penal

Ni do kraja Vitorul nije odustajao pa je u 91. minutu preko Rivaldinja stigao do sva tri boda. Čudna utakmica, ne događa se ovako nešto često...

RUMUNIJA 1 - 10. KOLO

Gaz Metan Medijaš - Univerzitatea Krajova 2:3 (1:2)