Komentari na vest

Vlahović iz Bodruma za pregovarački sto u Istanbulu; Juveov ultimatum i Barsina opcija B

Miloš Milovanović

pre 4 minute

Menadžeri su majstori. lepo ga vodili da uzme pare. naigrao se samo u Firenci

gorandavinic1974@gmail.com

pre 11 minuta

vlahovic bi i mogao da igra u turskoj ligi.ovoliko buke oko prosecnnog igraca
m

menkopenko

pre 13 minuta

Dusan Stefanović i vlahovic u radnicki

micaredstar72@gmail.com

pre 14 minuta

on o nije bolje nego za Besiktas.Puna kapa za njega
P

Popce

pre 15 minuta

Propada kao zeton ako ode u Besiktas

markinjos4

pre 15 minuta

za bolje i nije čist primer kako slava i glamur upropaste profesionalnog sportistu

Kristina Janjic

pre 23 minute

Vlahović je prosečan centarfor nikako na nivou liga...

Izbistanin

pre 25 minuta

srećno dalje u karijeri
N

Neron45

pre 26 minuta

Kako mu se lagano gasi karijera.

Zvezdas1989

pre 30 minuta

Samo nek ode vise negde ova starleta.Isto ko za Sergeja sto je bilo dok je bio u laciju.Svi ga hoceju,on se kao necka i na kraju ispadne da ga trazio Al hilal i neki osrednji klubovi.Isto ko i za Vlahovica sto se pise Barsa,Atletiko,Arsenal.Price za malu decu.
M

MMMarko

pre 33 minute

Idemo ispocetka sa Dusanom :)

kivekive

pre 35 minuta

On je i taj nivo fudbala, idealan za Tursku ligu

Nemanja Simic

pre 43 minute

Ala je propao Vlahović.

Proficap

pre oko 1 sat

Ma samo pare...
m

misa mitrovic

pre oko 1 sat

Vlahović je prosečan centarfor nikako na nivou liga petice

kiboooo

pre oko 1 sat

Za bolji klub i nije

zivka ivanovic

pre oko 1 sat

Izaberi najbolje vlaho
j

jel_realno

pre 39 minuta

Sjajan savet. A baš je hteo da izabere najgore , međutim ti si ga ubedio da izabere najbolje. Bravo
s

spitfire

pre oko 1 sat

besiktas bi mu bio najbolja opvija i mnogo bolji napadacu igraju u turskoj

stevic97

pre oko 1 sat

Taman da upropasti karijeru do kraja odlaskom u Tursku

Marko Radojković

pre oko 1 sat

Sve se pretvorilo u biznis...nema tu vise fudbala
Q

QB

pre oko 1 sat

Decko je u glavi seoski igrac. To se vidi po tome sto godinama gubi vreme u Juventusu. Sa tom brzinom bi prosao u Engleskoj/Spaniji ili Nemackoj. On spao da sa sa 26 god ide u Tursku.
A

Ac milan

pre oko 1 sat

Vlahović čisto drvo od igrača ali ima nos za gol njemu trebaju 2 brza krila da probijaju a on da se samo nakloni i ubaci u gol njemu bi Bayern Lego ko 1 na 10
H

Hahaahahah

pre oko 1 sat

Ponudio se barseloni, a oni kao malo razmisljaju. Osim besiktasa nijedan klub nije zainteresovan za njega, a ni turci nisu bas posebno kad mu daju ugovor na 3 godine, a on ima 26. Ugovor na 3 godine dobije igrac koji ima 35. Igrac, a ne model za minival frizure. Njemu licno da se igra u nekom klubu on bi pristao sa 1 miliona plate i bonuse za golove. Ovako njemu je u cilju samo sto vise lovei cao. Od turaka ce dobiti 7 8 miliona maks i to zato sto je slobodan igrac.

Стефан Васиљевић

pre oko 1 sat

Ovo će biti ozbiljan korak unazad u karijeri perspektivnog igraca. Odlazak u Tursku, ok. Ali posle toga nema vise top fudbala. Mnogo vise zasluzuje.

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 1 sat

Mnogo novca za igraca koji nrvredi toliko..

Miloš Orošić

pre oko 1 sat

Dosadilo je više svakom ljubitelju fudbala ba svetu da čita ovu lakrdiju sa Vlahovicem

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Strašno dobar igrač je DV , nadam se da će veoma brzo u Barcelonu, mada je i Bešiktaš dobar.
J

Jakov1503

pre oko 2 sata

Odavno je trebao za englesku da idw
B

Bujrum

pre oko 2 sata

O....Turciiiiiiiii...!
m

marcoman83

pre oko 2 sata

Znaci eto ga sa Alimpijevicem u Areni!
B

Bostandzijaaa

pre oko 2 sata

Samo pare, pare… daj pare. Nikakav igrač, a ni u Juveu se nije ništa pokazao. Beda.

Radojkovic Milos

pre oko 2 sata

Ne vredi on tolike pare

almamladenovic@gmail.com

pre oko 2 sata

Najbolje bi bilo da ode u Barselonu
P

Power on the north

pre oko 2 sata

Agenti uzimaju 15 miliona???Sta ce ovim fudbalerima agenti??Ako stvarno vredis uzmi sebi pare i dogovori se sta imas da vodis agente!!!!Kad je Silvio pricao kako su Gatuzo i Maldini potpisivali ugovore bez gledanja i uz casu pica,e to su bili ratnici i fudbaleri,a danas sve manekeni!!!
N

Nebojsa Tasic

pre oko 2 sata

samo sto dalje od njih

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Znači na prvom mestu nisu ambicije da igra na vrhunskom nivou u najboljim klubovima nego novac otići sa 26 godina u Turskoj da igraš fudbal je katastrofa.
k

kle

pre oko 2 sata

n pa da ima ponudu, otisao bi... pa ljudi njega nije spomenuo nijedan klub iz liga 5ice...toliko o kvalitetu. pa engkezi placaju drva po 50 miliona, a ovog nece ni dzabe.. kako sergej m.s. ponude dobija samo od novinara i arapa
S

Sinisa81

pre oko 1 sat

Da posto svi "profesionaci" profesionalno rade svoj posao iz ljubavi a ne za pare zato se i zovu valjda profesionalci. Najbolje bi bilo da je ostao u Juventusu ili jos bolje da je otisao u Real ili Barselonu i on njima placao da igra ne bi li ostvario tvoje ambicije. Siguran sam da je o tome bas sanjao od momenta kad je potpisao prvi profesionalni ugovor

Zivot je igra

pre oko 2 sata

beži od njih što dalje
Д

Дорћолски клан

pre oko 2 sata

Није Влаховић проблем већ менаџерска агенција која је и код потписа за Јуве добила 17мил€ бонус за потпис тако да господу Новака Недића,Гргића и Ристића више интересује турска провизија од 15 милки €.
A

Ajdeeee

pre 36 minuta

Ne postoji opcija da se raskine ugovor sa agencijom? Jel zbog agenata se vuce ko prebijena macka po terenu? Sta bi bilo da ga ti agenti ne unistavaju? Vjerovatno bi mu haland bio zamjena. Nek se on zahvali tim agentima i naivnom juventusu sto je dobio toliku platu pa i danjemu ostane 30% premija, jer ne vrijedi ni toliko

Zivot je igra

pre oko 2 sata

beži od Juve što dalie
d

d. g.

pre oko 2 sata

Najbolji srpski igrač nema mesta u ozbiljnom timu. Toliko o kvalitetu srpskih igrača...

Stefkeeee1995

pre oko 2 sata

Moze Barsaa, mislim da ce tamo progledati

Brutal92

pre oko 2 sata

Лепо сам реко пре месец дана од Барселоне итд на крају ће завршити у Падеборн
Z

Zeka Manijak

pre oko 2 sata

Brate, malo su halapljivi ovi agenti, upropastiće mu karijeru. Dakle, em nema nijednu zvaničnu ponudu, em oni traže za potpis 15.000.000€. Pa kome tražite kad niko neće čoveka zbog vas hijena?!
L

Ljanmi88

pre oko 1 sat

Na zalost nece ga zbog njegovih igara, da je kvalitetan igrac kao sto se pise o njemu onda ne bi bio nikakav problem tih 15mil. Samo ako sredi glavu moze biti ozbiljan igrac, u suprotnom cist prosek kakvih imas koliko hoces.
D

DušanRSrpska

pre oko 2 sata

Jel moguće da smo ovoliko alav narod.

Pule

pre oko 2 sata

Vala podrzavao sam ga uvek i kad su ga napadali al ako ide u tursku za mene je zavrsio sto se tice gledanja
K

Keyboard Warrior

pre oko 2 sata

Pravii izbor, tj. pravi igrač za pravi klub!
G

Grdne rane

pre oko 2 sata

Ocigledno da brata i teresuje samo lova pa taman i u kini da igra, to mi je pomalo nevjerovatno za tako mladog covjeka, da jr ovo sad njemu prvi ozbiljan ugovor pa da ga covjek i razumije
v

vladica14

pre oko 2 sata

Bacio u drugi plan sve nase starlete Dzaba ti Roberto dzaba ti Kavali..
B

BitnoB

pre oko 2 sata

Od Barcelone do Besiktasa. Ne bi me cudilo da zavrsi U Borcu iz Banja Luke
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

E vala dosadni ste vise
P

Peki30

pre oko 2 sata

Edi Hau, sta cekas? Dominirao bi u Premijer ligi
J

Jsjakdjs

pre oko 2 sata

Završena ozbiljna karijera

rusbre

pre oko 2 sata

naši fudbaleri su najumobolnija grupa ljudi na svetu
P

Pavlovicmp

pre oko 2 sata

Nije otišao u Arsenal pre Juventusa to muje bila grešaka u vezi karijere...

djole.

pre oko 2 sata

Šta je Real,Barsa,Siti,Arsenal,Mancester,Bajern itd,itd. odustali ?
D

Dusan Horvatinovic

pre oko 2 sata

Neverovatno koliko pravi lose izbore. Ko mu je menadzer tog svi treba da izbegavaju... Cekao je godinu dana sedeo na klipi doveo u pitanje karijeru da bi otisao u Besiktas!?
Z

Znik

pre oko 2 sata

Decka fudbal ne zanima. Ceo Bg zna, a bogami i NS, po citav dan samo ganja ribe (neka i treba kad ga hoce). Nema te koju nije startovao, placa avione i smestaj po Italiji. Njemu je cilj samo da izvuce sto vise love i duzi ugovor, a Turci su poznati po tome.

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 sata

Dušan Vlahović ostaje u Juventus jer Calcio je liga petorke

Uskekruske

pre oko 2 sata

Videcemo sta ce biti

Zeljko 11

pre oko 2 sata

Ako ode u Tursku to i bi sto se tice njegovog fudbala na ozbiljnom nivou,ogroman pad u karijeri bi to bio...
D

Dejanii

pre oko 1 sat

On je samo u Fiorentini bio dobar. U Juveu nije bio kao u Fiorentini , tako da posle Firence nije imao neki uspon. Rekordan broj utakmica i golova u jednoj sezoni drži još uvijek iz Fiorentine.
S

Sve zavisi

pre oko 1 sat

Jeste korak u nazad, ali nije kraj njegovog fudbala. Osimen je u Galatasaraju izgledao podjednako dobro kao u Italiji.
m

milena11.11.

pre oko 2 sata

Vlahović će da igra u Barseloni isto kao što ću i ja.
D

Djape45||

pre oko 2 sata

Super, još jedan reprezentativac koji ide iz lige petice da igra za pare u Aziju a mi se onda posle čudimo gde su rezultati.