Živković lobom sa 30 metara za plasman PAOK-a u finale (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 29.04.21. | 21:15

Majstorija srpskog internacionalca...

PAOK ne može do šampionske krune, to je jasno odavno, ali momci iz Soluna ipak će se u finišu sezone boriti za jedan trofej. I na tome u dobroj meri mogu da zahvale srpskom internacionalcu Andriji Živkoviću.

Nekadašnji fudbaler Partizana i Benfike stavio je tačku na trijumf PAOK-a nad AEK-om u Atini (2:1), pošto je u šestom minutu sudijske nadoknade lobovao golmana gostiju sa najmanje 30 metara. Sjajan pogodak koji je značio overu finala u kom će crno-beli igrati protiv novog Olimpijakosa.

AEK je u 69. minutu pogotkom Galanopulosa anulirao prednost PAOK-a iz prve utakmice. Šest minuta pre kraja Mihail Krmenčik izjednačio je na 1:1, da bi Živković sve začinio...

Andriji je to 13 pogodak u sezoni u svim takmičenjima, uz šta je zabeležio i sedam asistencija.