Komentari na vest
Zukić poslao poruku saigračima: Nebo nam je granica
A
Ajde
pre 7 minuta
Jedared da nas obradujete u Evropi ko nekad kad smo CRVENBELE gledali 66 67 u KES i bili 5 u Evropi ili 77 kad je Vojvodina pobedama nad velikim evro klubovima Spartom Vasasem i Fiorentinom osvojila SE KUP
B
Bpjan19919
pre 43 minute
Zvezdasi pre povratka Zukica u Vosu "Odlican igrac, treba nam ovakav","Ako Zukic dodje u Zvezdu bili bi smo jaci","Paklen igrac"...Zvezdasi posle povratka Zukica u Vosu. "Prosecan igrac", Dobar za nasu ligu, ne i za Evropu","Sta ce nam ovaj"...
G
Gd
pre oko 1 sat
Drago mi je za vojvodinu,ali još uvek ne razumem ovaj transfer Zukica...korak unazad..budemo iskreni vojvodina bice opet iza zvezde ako ne i iza partizana evropa prvi krug cao..liga konferencije cisto sumnjam grupna faza...tako da minije jasno...
B
Bojan19919
pre 39 minuta
Zasto bi mu bio los dolazak u Vosu, nekada je potrebno napraviti korak "u nazad" da bi posle napravio dva ka napred.Pisete kao da ima 35god. i da ne moze ponovo da ode iz Vojvodine.Igrac je mlad, pa da odigra u Vosi 2 do 3 godine sigurno moze napraviti ponovo inostrani transfer, cak bi Vojvodina mogla i da zaradi dobro na njemu...
Radoman Ninkovic
pre oko 2 sata
Mora vojvodina još da se dobro pojača da bi nešta uradili
F
Flaki
pre oko 2 sata
Jedno je sigurno, na testiranjima ćeŝ biti najsporiji, ne bi isključio da je i golman Rosić brži od tebe. Igrač koji može samo u zoni komfora da igra, što se kaže do prijatnosti.
Z
Zzt
pre oko 2 sata
Vojvodina od kako je baka dosao procvetala
r
rf
pre oko 2 sata
Zamisli ustanes ujutru, otvoris portal, procitas vest o tome kako je neko ambiciozan, zeli da se vrati u domaci klub u najboljim godinama, a ne kao ispusena mustikla, i ti dodjes da budes najpametniji u komentarima; da sto dublje uvredis; da ponizis; da se istaknes u zlobi i neznanju. Idite da vam to pogleda neko, ljudi, pre nego sto ne bude kasno. Ne zbog Zukica i Vojvodine, prezivela je Vojvodina i gore, nego zbog vas kazem...
m
mrca9
pre oko 2 sata
Poszeleo bih vojvodini svu srecu u evropi
P
Pre
pre oko 2 sata
godinu dana zreo za lige petice,ludilo i na kraju vrati se u Vojvodinu ........Samo da mu sledeći klub ne bude Kabel ........
C
Cmoljo
pre oko 2 sata
U najboljim godinama se vratio u srpsku ligu u raspalu Vosu.Te Atalanta,te bundesligasi, kad ono povratak na srpske pasnjake, jer ga prosto niko nije htio, pa makar iz Holandije.Lik okretan ko doner, a to ne prolazi na ozbiljnom nivou.Da su normalne okolnosti ovim bi zatvorio vrata reprezentacije, ali znajuci Pauna i forsiranje ojebina od 25 plus iz Super lige, Zuka ce biti redovan na spiskovima.
L
Leksn
pre oko 2 sata
Aha svi iz CZ sto su dosli za 5M su trazeni sirom Evrope
m
markoncic
pre oko 2 sata
I kad si se probudio ruka u. ..
Granica je prvi nastup u LE..
U prvenstvu Srbije do trećeg mesta.
Zavisi od Partizana i Železničara.
Prvo mesto je zauzeo.
i
ime gosta osta osta
pre oko 2 sata
Ljudi da li ste svestni da kada se resimo Tanjge ostaje nam drugi tatin sin Djokanovic, ciji tata je treci covek kluba i koji ce da se gura sledeci preko veze.
s
sandrasandrq
pre oko 3 sata
Previse samopouzdanja 😃
А
Ац0
pre oko 3 sata
Ако испадну од Ференцвароша, играју против Ајакса за Конфернеције?! Онда највероватније испљдају без победе. Штета, заиста претежак жреб. Онда је утакмица са Мађарима бити или не бити. Ту постоје неке шансе.
L
LekOvS
pre oko 3 sata
Tanjga je opet odradio transfer politiku na štetu ovog divnog kluba, potpuno je zanemario mesto štopera. naravno jedini razlog je to što je obezbedio mesto svom sinu da igra. Potpuno prazna priča oko evrope kada ti nemaš odbranu, nema nikoga da zameni crnog i siča, milim ima - ali to je sin. Dečko koji nije ni za Kabel. Potpuna tragedija šta su napravili od ovog kluba.
S
Stara Garda - Ns
pre oko 3 sata
Zukiću dobro došao, nažalost nisam siguran da ćeš naći ono što tražiš. Recimo, da li zna Zukić ko je TREĆI štoper našeg tima, sa kojim to igračam pokušavamo da se kvalifikujemo za Evropu. Treći štoper je SIN od TRENERA, evo navedite mi jednu jedinu ekipu da ima ovakav nepotizam u svojim redovima. Taj SIN nema osnovno znaje fudbala, nema kondicije, nema tehniku - nema ništa osim TATE. Koji protivno zdravom razumu gura besprizorno igrača koji jednostavno nije za naš klub, gura na štetu VOJVODINE. Evo pitanje za Zukića da li je u Wosfbergeru trener gurao sina na mesto štopera, da li zna neki klub na svetu da ima ovakvu situaciju.
s
samo
pre oko 2 sata
Recimo Atletiko Madrid.

markinjos4
pre oko 3 sata
nece biti iznenadjenje ako budu igrali rvropu ove sezone
Z
Zapad
pre oko 3 sata
Bez jednog jako dobrog stopera nemaju sta da rade u Evropi. Potrosis tolike pare na pojacanja a onda stavis sina u prvih jedanest, a on ni u kabelu ne moze da igra.
Toliko od uprave i njihovih prica i bajki.
Pa uprava jedva cekaju da ispadnu iz Evrope da mogu da rasprodaju sve sto se moze rasprodati.
micaredstar72@gmail.com
pre oko 3 sata
brate ovaj je umislio da je Mesi a vec u julu ce da se skoncentrise samo na kup
M
Mladic
pre oko 3 sata
Neću da verujem u to da je ovo izjavio baš ovako.
n
navijač czv
pre oko 3 sata
Limit vam je da odigrate 4.meča u kvalifikacijama i da budete 3. u SLS Ferencvaroš i Ajaks su misaona imenica za vas zato smanjite loženje svako leto ista priča a teren pokaže da je jedino merilo zato bolje ćutite....
@
@navijač czv
pre 27 minuta
Baš ti je ovo teško selo? Ne veruješ kako to da nije završio kod vas. Hoće to kad navijaš za privilegovani klub.
0
011bgd
pre oko 4 sata
Iz Evrope ispadaju odmah, sezonu zavrsavaju na 4. mestu a u kupu polufinale max.
В
Воша55
pre oko 4 sata
Искусног квалитета Суча штопера... Одмах...
Опет се чува место за синчића????
M. K.
pre oko 4 sata
Ajde izbacite ferencvaros, niste bez sansi.
p
predrag pedja
pre oko 4 sata
Lagano ispadaju u prvim kolima LE i LK koje budi igrali!
t
tok
pre oko 4 sata
Stoper pre nego sto bude kasno
U
Urke17
pre oko 4 sata
Do prve kvalifikacione utakmice.
d
dx
pre oko 4 sata
ispasces od Ferencvaroša
kiboooo
pre oko 4 sata
Voša se lepo pojačala. Ali mislim da nece nista u evropi da urade








