Komentari na vest

Zvanično: Rodić Zvezdin do 2025. godine

Č

Čaruga Jovo

pre preko 4 godine

Znam braću Rodić iz Kule lično.Kad su montirali hale za Roda markete ja sam dolazio iz Proslopa da im varim prečage.
o

operacija trijumf

pre preko 4 godine

Sad jos da se blindira i Gobelja.
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
з

зики

pre preko 4 godine

Браво нмајсторе.Један од ријетких који није поникао ,а толико воли Звездин грб.Ни јњедну првенствену утакмицу у Звезди није изгубио јер оне поразе гдје је Звезда претрпила посљедњих год није играо што због картона ,што због повреде
A

Auuu sta se radi

pre preko 4 godine

Eeeee Tozo Tozo, ti ne znaš da li si došao ili pošao. Koja je tvoja uloga u Zvezdi. Osim da potpisuješ sve što ti Tvorza gurne na astal. Pametno to radi Tvorza, posle kada bude stani pani, neće njega da jure, nego mučenog Tozu. E ljudi kada bi samo znali kakve se sve kombinacije prave u Srpskim klubovima, pogotovo u CZ I u JSD.
I

Iz sljivika

pre preko 4 godine

Logičan potez i kluba ali i fudbalera. Bek sa skoro 31 godinom nigde ne bi imao vecu platu od ove, dok Zvezda rešava pitanje levog beka sa domacim pasosem. Ipak, ovo ne znači da ne treba tražiti još jednog kvalitetnog levog beka.
C

Comi81

pre preko 4 godine

Zaslužio je, ali da mu ipak nađete rezervu da i on nekad predahne... Garantujem da u našoj i okolnim ligama ima 4-5 solidnih levih bekova, samo ne mogu gospoda mnogo da se ugrade...
P

Pitanje

pre preko 4 godine

U koliko sati je žreb sutra? Vidim da kaže da saznajemo sutra al nije reko kad...
Ф

Фредо

pre preko 4 godine

Ако се не варам у 13.
2

2313232232

pre preko 4 godine

Bravo Rodo!
m

mile_slovenac

pre preko 4 godine

Bravo! Boljeg beka za taj novac ne možemo naći! Koristan i u Evropi i u Srbiji. Srećno Rodo!
S

SALE555

pre preko 4 godine

Bravo Rodo! Odlicna vest!