Komentari na vest
Zvanično: Turbo napad Radničkog – Kvaku Bonsu Osei raširio šal na Čairu
B
Boldrick
pre 25 minuta
gde ih nadju vise
Kazeev
pre 25 minuta
Solidno pojačanje ali ništa specijalno iskreno...
Ivan Kozotic
pre oko 1 sat
Bas dobro pojacanje gledao sam ga u nekom timu ne mogu da se setim al znam da se tako zvao.
jbozic11@gmail.com
pre oko 1 sat
bice pojacanje sigurno za nasu ligu
stefan nikolic
pre oko 1 sat
srecnoooo brate nasss
N
Nemanjasabac
pre oko 1 sat
Od radnickog sam nekako uvek ocekivao da bude u samom vrhu odmah iza zvezde i partizana, al oni nikako.
mladen misic
pre oko 2 sata
napada se playout
Nummer1
pre oko 2 sata
Solidno pojačanje ali ništa specijalno
n
njlopp
pre oko 2 sata
simpatičan tim. ovde je ključan trener. ako zadrže Neđića do kraja sezone biće 3. ili 4. na kraju. ako bude kao dosad eto sivića u decembru, bekvalca u januaru i gaćinovića u martu i borba za opstanak

MiraGajic91
pre oko 2 sata
Radnički ozbiljno sklapa tim, biće zanimljivo pratiti ih.
Alek
pre oko 2 sata
Pocelo je bas ozbiljno da se trosi.
90Jelena
pre oko 2 sata
videcemo kakvi su to igraci,dal su pogodili strance

Ivica Doya Gašić
pre oko 2 sata
Jedva čekam da počne nova sezona! Daće Bog dobrog fudbala i uzbuđenja!

.jpg.webp)






