(© Reuters)

Zvezdina bela tačka: Gelor Kanga izjednačio (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 18.02.21. | 20:14

Crveno-beli se vratili u igru

Igrala je Crvena zvezda prilično dobro u prvom poluvremenu, stvorila nekoliko situacija pred golom Đanluiđija Donarume, da bi ga početkom drugog konačno savladala i posle autogola Radovana Pankova izjednačila rezultat protiv Milana na 1:1, u prvom meču nokaut faze Lige Evrope.

Strelac za ekipu Dejana Stankovića bio je Gelor Kanga, u 51. minutu iz jedanaesterca koji je skrivio kapiten Rosonera, Alesio Romanjoli.

Svemu je prethodio prodor Dijega Falčinelije, lopta je posle njegovog pokušaja pogodila u ruku Romanjolija, grčki sudija Sidiropulos pokazao na belu tačku, a odatle Kanga zicer pretvorio u pogodak.

I to tako što se dogovorio sa El Fardu Benom, inače, prvim izvođačem penala, da on izvede kazneni udarac. Njegov četvrti ove sezone. Najvažniji.