Komentari na vest

Alimpijević slavi sa navijačima, Bešiktaš je u finalu!

V

Vladava

pre oko 2 meseca

Aj moze se reci da je nas selektor dobar.
M

Moze

pre oko 2 meseca

Aj možeš da menjaš mišljenje posle svake utakmice, u zavisnosti od ishoda
a

avax88

pre oko 2 meseca

Izvanredan je naš selektor, neka uzme titulu sa Turcima, pa u našoj repki da gazimo posle.

Mr 007

pre oko 2 meseca

Covek je izgubio finala sa Zvezdom i Besiktasom,od Buducnosti,odnosno Burga. O cemu pricati?! Verovatno ce biti 4-1 za Fener. 🤣
S

Super

pre oko 2 meseca

Pa i 4:1 je veliki uspeh protiv moćnog Fenera. Očigledno da nemate predstavu kolika je razlika u budžetu, rosteru i kvalitetu te dve ekipe. Alimpije čudotvorac, da je drugi trener bio, borio bi se Besiktas za F8 u Turskoj
G

Gde su hejteri?

pre oko 2 meseca

Pa gde su sada svi oni zli jezici koji su negativno, nisko i bez argumenata kritikovali Alimpijevica. Bravo selektora! Sjajan posao, kao i prethodnih godina. Ko prati i zna, jasno je koliko su ovo veliki, cak i nerealni uspesi!
b

bracakostic

pre oko 2 meseca

Alimpije vodja navijaca. Bravo za odlicno obavljen posao.

Mr.Heineken

pre oko 2 meseca

Čestitke Alimpije odličan posao radi nadam se da će insa repkom da napravi uspehe

Vaskon

pre oko 2 meseca

Alempijević gradi lepu karijeru, a sećam se kako je bio bačen u vatru, nkad i neskusan, da gasi požar u Zvezdi...

dusann55555

pre oko 2 meseca

Svaka cast za Besiktas i Alimpijevica
S

Sunce81

pre oko 2 meseca

Alimpije Kralj ! Ozbiljan potencijal ima i sigurno ce kroz vreme samo jos vise napredovati. Svaki Cast.

Pa dodo sam

pre oko 2 meseca

Alimpije, brate, sad ili nikad, moraš.
M

MlađoL

pre oko 2 meseca

Očekivano, kad Bahčešehir nije kući uspeo da reši seriju neće ni u gostima sigurno
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 meseca

... Pa lepo... Samo napred..

Stefan Nikolic

pre oko 2 meseca

treba spomenik ovi iz besiktasa za zivota d amu dignu
P

Petrinjo7272

pre oko 2 meseca

Sad će on ono njegovo u finalu, grlica mentalitet, da podeblja statistiku dvocifrenih poraza u finalima..
B

Boka85

pre oko 2 meseca

Svaka čast samo napred
V

Vlajkojapi

pre oko 2 meseca

Tako je bre Alimpijevicu ! Pokazi im svima ! Idemo Dominacija!
P

Pellinac

pre oko 2 meseca

Alimpijevic pokazao klasu nad Baracom i postavio ga na svoje mesto, resio ga dve vezane utakmice bez centara. Miskova menadzerska trenerska kombinacija morace malo da se vrati neku stepenicu unazad jer ne znam uopste cime je zasluzio da vodi ovako skup projekat od 10 i vise miliona evra. Radonjic prosle sezone sa mnogo manjim budzetom bolja igra i bolji rezultati a pritom daleko da sam neki fan njegovog rada cisto dajem neko poredjenje.
T

Todos

pre oko 2 meseca

Veca budalastina nije napisana u istoriji komentara.