Komentari na vest

Birčević trener Kolubare, prvo pojačanje – Uroš Luković

Милош Гроздановић

pre 27 minuta

Bravo bre, vratimo se KLS
T

Trećak

pre 41 minuta

Cilj je svakako ABA 2 liga! Po uslovima i broju navijača sigurno Kolubara zaslužuje!
K

KLBR

pre oko 1 sat

Mi znamo cija je titula i ko je drzao ekipu. Lazarevac je uz tebe. Dobrodosao Luki 🟢⚫️
A

AK10

pre oko 1 sat

Smenili dečka koji ih uveo u KLS sa 28/2, imao 24/0 i postavili Birčevića... nadam se da ispadaju odmah.
D

Dr Kovačević

pre 42 minute

Dečko će ako je dobar trener imati priliku u drugom klubu to i da pokaže! Sa ovim igračima koje je Kolubara imala u drugoj ligi, titulu bi uzeli i bez trenera na klupi. Kolubara je za klasu bila jača od svih!
A

AK10

pre 25 minuta

U više sportova vidimo ubedljivo najjača ekipa ne znači nužno i trofeji i dominacija. Evo ti najsvežiji primer Panatinaikosa koji je uložio najviše para i ima najširi roster ubedljivo u EL, pa šta bi. Sramota je odreći se čoveka koji te uvede u viši rang sa titulom i 28/2 i zameniti ga totalnim početnikom, samo zato što je Birčević iz Lazarevca. Razumem da je dečko hteo da ode i proba neki novi izazov, ali ne, znam provereno da je hteo da ostane ali mu klub nije ponudio novi ugovor, pošto mu je ovaj važeći istekao na kraju sezone.
K

KLBR

pre 24 minute

Svaka prica ima dve strane medalje. Bas je tuzno sta radi doskorasnji trener.. Cutacemo, ne bi li mogao da nadje angazman.
D

Dr Kovačević

pre 16 minuta

Ludi Bircha je šerif u svom selu! On je sam sebe postavio za trenera, što ne znači da mislim da je Marić pravo rešenje da vodi tim u KLS-u!