Komentari na vest

Bitnija je NBA liga nego 5.000.000 dolara u Makabiju

P

PBG

pre 31 minuta

gabelj...i prosle godine je iz zalgirisa otisao u NBA ,pa opet nazad u evroligu. Ne treba ga zvat evropu da igra neka radi u NBA kao ekonom
r

rea

pre 34 minute

Eto njega krajem novembra u Asvelu za 4-5m godišnje.

ineska

pre 35 minuta

veliki potrosac lopti.