Komentari na vest

Bolomboj: Četvorka mi je bila prirodna pozicija; Karter: Volimo jedni druge

T

Tomaziiiiii

pre oko 2 meseca

Cedevita in 3 easy

Djordje Kuzmanovic

pre oko 2 meseca

11 i zvezda 21 pobeđuje u Beogradu puno sreće crvenoj zvezdi želim

milkica12

pre oko 2 meseca

On je definitivno vrstan igrac ,svaka cast
m

maksaa444

pre oko 2 meseca

Proso je Dzoelov prime.. Ti si cista 5 burazeru

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Bolomboj: Četvorka mi je bila prirodna pozicija; Karter: Volimo jedni druge i treba

Semir88

pre oko 2 meseca

Karter može biti samo bolji i tek naredne sezone treba očekivati njegov dobar učinak.
J

Jakov23

pre oko 2 meseca

Bolomboj iskreno dobar igrac

FiumenBG

pre oko 2 meseca

karter moze biti najvece pojacanje za sledecu sezonu...
A

Adam18

pre oko 2 meseca

Bolomboj odlican igrac ,tek treba da bude u svom prajmu!
4

4544545

pre oko 2 meseca

Ovome je pripodna pozicija u Borac Čačak
M

MVPČAČAK

pre oko 2 meseca

Šta će nam? Može da duva lopte. BORAC ima JEDNOG stranca. Više, nije potrebno.

hajriijadjuric

pre oko 2 meseca

tako i treba,timski rad je najbitniji u sportu,pogotovo u sportu kao sto je kosaraka!
K

Korner

pre oko 2 meseca

Karter cinimise sasvi dobar,treba da ostane za narednu sezonu

Milos Miletic

pre oko 2 meseca

Bolombojni treba na 4 da igra

Ilija

pre oko 2 meseca

Gde ti na četvorku