Komentari na vest
Bolomboj: Četvorka mi je bila prirodna pozicija; Karter: Volimo jedni druge
T
Tomaziiiiii
pre oko 2 meseca
Cedevita in 3 easy

Djordje Kuzmanovic
pre oko 2 meseca
11 i zvezda 21 pobeđuje u Beogradu puno sreće crvenoj zvezdi želim
milkica12
pre oko 2 meseca
On je definitivno vrstan igrac ,svaka cast
m
maksaa444
pre oko 2 meseca
Proso je Dzoelov prime.. Ti si cista 5 burazeru
Bojancetnik
pre oko 2 meseca
Bolomboj: Četvorka mi je bila prirodna pozicija; Karter: Volimo jedni druge i treba

Semir88
pre oko 2 meseca
Karter može biti samo bolji i tek naredne sezone treba očekivati njegov dobar učinak.
J
Jakov23
pre oko 2 meseca
Bolomboj iskreno dobar igrac

FiumenBG
pre oko 2 meseca
karter moze biti najvece pojacanje za sledecu sezonu...
A
Adam18
pre oko 2 meseca
Bolomboj odlican igrac ,tek treba da bude u svom prajmu!
4
4544545
pre oko 2 meseca
Ovome je pripodna pozicija u Borac Čačak
M
MVPČAČAK
pre oko 2 meseca
Šta će nam? Može da duva lopte. BORAC ima JEDNOG stranca. Više, nije potrebno.
hajriijadjuric
pre oko 2 meseca
tako i treba,timski rad je najbitniji u sportu,pogotovo u sportu kao sto je kosaraka!
K
Korner
pre oko 2 meseca
Karter cinimise sasvi dobar,treba da ostane za narednu sezonu
Milos Miletic
pre oko 2 meseca
Bolombojni treba na 4 da igra
Ilija
pre oko 2 meseca
Gde ti na četvorku








