Komentari na vest
¡Bombazo! NBA bez saveznika, Real ostaje u Evroligi
B
Bilosta1
pre 22 minute
Videcemo da li se zaista Evroliga uozbiljila. A krajnje vreme za to jeste.
M
MaradonaSRB
pre 33 minute
Kaže jedan 'lepo je videti otpor kapitalistima' kao da su ovi iz Evrolige čegevare, a ne organizovana banda koja od osnivanja ne može da se otvori za kršten nagradni fond. Od njihove nagrade za osvajača ne može da se organizuje ciganska svadba.
Марјан Симоновић
pre 34 minute
Ma kakav NBA, oni hoce da im evropa bude razvojna liga, plase se da ce evropa za 50 godina imati bolju ligu
A
Aske1
pre 39 minuta
Kapirate da će da formiraju nove timove tipa London, Rim i slično, koji će imati budžete 50+ miliona. I ti timovi će pokupovati najbolje igrače od Reala, Fenera i ostalih. Ionako su svi oni skupa veštački projekti, bez ikakve škole košarke, skautinga i generalno košarkaškog znanja. Tako da je igračima svejedno da li igraju za Rim ili Fenerbahče
Osimen99
pre 43 minute
Sta sve amerikanci mogu uraditi!
N
Ništa nije izgubljeno.
pre oko 1 sat
Može NBA da prevuče FMP.
R
RS Rs
pre oko 1 sat
Moze i Igokeu, ako je to cilj komentara.
B
Bale89
pre oko 1 sat
Ali Asvel ima ugovor a mi ne,ovo je smejurija bez presedana.
Radojkovic Milos
pre oko 1 sat
Nestvarno su male finansijske nagrade u Evroligi..ali opet svakako najbolje takmicenje
Milan Lukic
pre oko 2 sata
real je vrhunska ekipa ali sta ce oni u NBA

Miloš Milovanović
pre oko 2 sata
Real kvari sve konvencionalne priče. tako i u fudbalu sa onom ligom
s
sghehj
pre oko 2 sata
ta prica o fransizama je bas zanimljiva, gledaju u to kao u zlatno tele misleci da ce to promeniti stvari, kako ce klubovi zaradjivati vise, kako ce liga zaradjivati vise ako su klubovi fransize umesto ovoga sto sada imamo? trideset godina nisu u stanju da ucine kosarku profitabilnom, svi klubovi im gube novac i njihovo resenje je-postanite fransize, bice vise para. kako?
b
bajazitbajazit12
pre oko 2 sata
tako je bre, samo im pruzite otpor uvek i u svemu
Goran Jovic
pre oko 2 sata
Браво, што даље од њих
Realan lik
pre oko 2 sata
Lepo je videti svaki otpor amerikancima i kapitalizmu.
J
Jak otpor u pm
pre oko 1 sat
Otpor kapitalizmu zvani "Bolje vrabac u ruci nego golub na grani"
Uskekruske
pre oko 2 sata
Naravno da ostaje
Gatsby82
pre oko 2 sata
Tvrdili su pazar. Pa neće valjda da igraju sa Londonom I Mančesterom. Jedina šansa NBA lige je bila da se udruži sa Evroligom. Ovak je ovaj projekat odmah osudjen bio na propast
r
rea
pre oko 2 sata
Naši mediji se ovo čude kao da je to nešto neočekivano, ne - sigurno bi Real otišao u NBA Evropu (koja neće nikad ni zaživeti), odmah nakon što je na čelo Evrolige postavio svog čoveka koji će narednih 5-10 godina raditi sve da Real ima sve povlastice lige, isto kao što su Real i Barselona imali u stogodišnjoj eri Bartomeua.
C
Czz
pre oko 2 sata
Bez posledica ikakvih jel da ? Kao i fudbal sa super ligom . Ne daj Boze da je neki drugi klub ovo uradio, igrao bi sam sa sobom
N
Natasalena
pre oko 2 sata
Nece ni biti 10 godina jel ce se evroliga raspasti uskoro








