Komentari na vest
Draft koji može da promeni NBA ligu
Uskekruske
pre 19 minuta
Bice Exstra draft
Mihajlo Milenkovic
pre 19 minuta
Bice ovo dobro za gledanje, nadamo se promenama ali pozitivnim naravno.
I
Ilic novak
pre 23 minute
Bogami zamrseno
S
Stividzi
pre 32 minute
Au bice ludnica na draftu, sta ocekujete?
J
Joksa1986
pre oko 1 sat
Bullsi trenutno imaju potencijal da za 2 godine budu ono sto je Oklahoma ili SA Spurs danas, mlad i talentovan tim a sa dosta keša u SC 👍
Jones, Gidi, Buzelis, Wilson i Claxton + na klupi sve mladi igraci sa max 26-27 godina a vecina oko 21-22, top tim,mlad i moderan trener, novi i mlad GM, totalan reset Franšize 👍
Nemojte zaboravit da Bullsi veceras osim 4 pika imaju i 15 pika (vjerovatno Cameron Carr)👍 + 30+ milina u SC + spremnog Wilijamsa za trejd(koji otvara jos 20 miliina u SC) ...i ono najbitnije nemaju naduvane ugovore, najplaceniji su Gidi i Claxton sa po 25 godisnje sto je za danasnji nivo NBA smijesno jer poredjena radi jedan nas Bogdan sad vec veteran u NBA (34 godine) ima 18,5 milion godisnje 😉,
a ostali osim njih dvojice sve ruki ugovori 😉, znaci samo nebo je granica + Bullsi su trenutno fransiza sa najvise pikova druge runde u narednih 5 godina(ja misim cak 14 pikova) sto daje ogromnu moc za trejdove i nadogradnju u buducnosti 😉👍
PS: veceras od 60 pikova Bullsi biraju 4 puta(dva pika prve runde i dva pika druge runde) 👍
Sloba
pre oko 1 sat
bice ekstra draft
P
Peroslav
pre oko 2 sata
Definitivno draft je jedna od najboljih stvari koju su napravili zato što mogu da se ukrste više ekipa koje imaju izuzetne performanse
SKIZ
pre oko 1 sat
Шта причаш брате мој добри

stefanaa14
pre oko 2 sata
samo jokic to moze, niko drugi

1400
pre oko 3 sata
Boozer možda i najsigurnija opcija trenutno, košarkaški je najviše sazreo na koledžu, ali Dibantsi je nebo granica. Krilo od 205cm ima kreaciju šuta i jeben atleticizam. Peterson je dobar ali takvih bekova će uvek biti i bilo ih je u prošlim draftovima i tanka priča.
J
Joksa1986
pre oko 1 sat
Ja da sam GM uvijek bi pre birao Wilsona nego Boozera, ne zato sto je bolji vec zato sto je raznovrsniji i sto ima puno veci stepen nadogradnje. Boozer je vec isklesan igrac,on sa 206 nece dominirati na 5 a nema tijelo da igra u NBA 4, tako da ce morati da ga vadi sut za tri, da siri i sutira i da puno zida, sa druge strane imas Wilsona koji je fakticki fizicki zivotinja, doslovce, covjek koji je visok a lagan, trci kao bek, ruke do poda, brz, skace, igra odbranu, kuca sve sto je oko obruca na 3 metra, mozes da ga kombinujes i na 4 i na 5 mada ce vjerovatno biti 4 👍
Jos nesto, Wilsonu Bullsi lijezu kao budali samar, dok pitanje kako ce Memfisu leci Boozer jer imaju Edeja 👍
Najvise Wilsonu ce se obradovati Gidi 😂, to ce Gidiju dici asistencije bar jos za 3-4 asista po utakmici jos nego do sad 😂
PETORKA : Gidi, Carr, Buzelis, Wilson i Claxton uz Essenguea, Dilighama, Jonesa, Okora, Milera, Smitha, Kolinsa, brutalno, svi trce, svi sutiraji, svi kucamu, svi igraju odbranu, bice to NBA tim nalik na Evropski Pariz, i sam Splitter dolazi iz tog sistema 👍
M
Marko989
pre oko 3 sata
Da da kao i svake godine
Biki123
pre oko 3 sata
Jedino jokic može da promeni NBA ligu
x
xnxx
pre oko 3 sata
nije to 2003 pa da menja ligu
Petar Lukić
pre oko 3 sata
Teško da će nadmašiti čuvenu 2003 generaciju
2
2003
pre oko 3 sata
Osim 4 od prvih 5 pikova, 2003 je jedan od gorih draftova ikada








