Komentari na vest

Drama u Istanbulu, tri produžetka, 32 poena Smailagića: Partizan srušio Monako

G

Gostiii

pre gotovo 5 godina

Prenos na Youtube kao sinoć. Staviće na Instagramu BC Partizan Link u storiju kao juče
p

partizan111111

pre gotovo 5 godina

Ima li gde prenos veceras protiv fenera?
O

Ovi iz ef em pea

pre gotovo 5 godina

Sada pljuju Smailagića i nazivaju ga pogrdnim imenima. Kada je dosao u Partizan smejali su se da je 0 i da ima statistiku od 2poena po tekmi. Da je kod njih dosao bila bi odmah druga prica
G

Gost007

pre gotovo 5 godina

Cestitke grobari,mada je tek pripremna utakmica ..navijacu za vas al samo u evrokupu xD..a u ABi cemo vas isprasiti .pozz za normalne navijace
S

Saklaman

pre gotovo 5 godina

Ja koliko vidim od centra nema nista. Na zalost koprivica moze biti zalog za buducnost, i to mozda. Ove nase, dangubic, zagorac, trifunovic ne znam ni sta da kazem vise, ocaj zivi ali.. i kurucs nista, nikako da se probadje decko kao mumija je, bez emocije bez truda, ravna linija, nece se on snaci kod nas
S

Sigmund

pre gotovo 5 godina

Ne pljujte Mura, on je ozbiljno pojačanje ali ozbiljno, zapamtite. Dečko nije play, već suter, prvi put u profi karijeri ne igra za statistiku, već za kolektiv, mnogo puta u ovim pripremnim mečevima imao je šut, on je asistirao, zato što Zeljko to traži od njega, da nauči i navikne se na kolektivnu igru, a onda će da sipa.. Ja mogu da kažem da je on možda i veće i bolje pojačanje od Puntera. On je posle Blake Steppa najbolji američki bek duter koji je igrao kod nas. Mnogi verujem i ne znaju ko je bio Stepp, ali nema veze. Samo budimo strpljivi i videćete kakvog smo igrača doveli i dobili u Mooru...
O

Obradoglu

pre gotovo 5 godina

Zagreb istanbul Sta reci
T

Tirana...

pre gotovo 5 godina

to treba reci, vas rodni grad.
V

Važi, brt

pre gotovo 5 godina

Ko su ovi, brt? Hehehe
З

Звездаш

pre gotovo 5 godina

Смаил-ага и другари у 'Стамболу као код куће. Честитке на победи.
D

Dve budale...

pre gotovo 5 godina

razgovaraju.
K

Kasapin

pre gotovo 5 godina

Ovo su ti prošlogodišnji osvajači EC a učesnici EL ove sezone. I nemaju status "hudfakarju" u Evropi, za razliku od nekih hibrida... brt...
@

@Kasapin

pre gotovo 5 godina

ti li si sebi cepnuo satarom nogu kod kolena da vise licis na Vuka Karadzica... vidim dobro ti ide iymisljanje reci ya tvoj novi pravopis...
G

Gosty

pre gotovo 5 godina

Oooooo turci!
P

Popusi im...

pre gotovo 5 godina

ku*ciiii......
B

Bokaca

pre gotovo 5 godina

Mene iznenadjuje Glass!!!
R

Realno...

pre gotovo 5 godina

... Monako je tim za Evrokup. Ne želim time da podcenim pobedu grobara, ali realno nemaju kvalitet za Evroligu,a verujem i da su sami grobari bili iznenađeni kada su ovi osvojili Evrokup prošle sezone, pre Virtusa, Uniksa, mada se mora priznati da su igrali odlično, ove godine slabiji nego prethodne...
Ј

Јосиф

pre gotovo 5 godina

A što bi grobari bili iznenađeni što je monako osvojio EK, i zašto bi uopšte oni razmišljali o monaku? Veču glupost nisam pročitao!
K

Kasapin

pre gotovo 5 godina

Koliko vi imate kvaliteta za EL, govori podatak da ste prošle godine zauzeli 17.mesto. Toliko o realnosti...
0

001

pre gotovo 5 godina

Pa i vi ste za Eurocup realno.
G

Gza

pre gotovo 5 godina

Aj da se kladimo da će ispred vas biti u EL.
O

OblakKojiDajeKisu

pre gotovo 5 godina

DObili ste 15.7 miliona eura ni za sta ! kazu da ostoja trazi jos 7.5 miliona ! Bruka ! Srbija i nardo daju 25 miliona eura. Opet su u trendu BLANKO Ugovori !!!! Gotov je Vucic !
N

N N

pre gotovo 5 godina

Sta zvaces ,
K

Kasapin

pre gotovo 5 godina

Otišao zeko na kupanje i poneo džonju. Iskulirao malo posle plivanja, planuo vuju i napuši se dobro. Naidju slonovi, pozdrave zeka i pitaju ga - Kakva je voda zeko? Zeko ih gleda čudno i kaže - Bež'te sivi oblaci
P

Pfc!

pre gotovo 5 godina

Sad razumem zašto je Obradović najurio Tomasa i Pejdza, prosto nisu dorasli ovakvoj atletskoj ekipi. Jedina enigma je Mozli, video sam ga hotelu da je bio sa Panterom i Ledejom i gde onda nestade. Očajnički nam fale dve petice, jer se sad jasno vidi da su Miletić i Koprivica nedorasli. Trifunović i Dangubić da budu treće opcije, raduje solidna igra Pantera i Madara, kao i odličnog Smajlija. Dobra ekipica, ćeraćemo se sa ciganima na Jadranu i oni imaju dobar tim!
K

Kiks

pre gotovo 5 godina

Glas, Mur i Kuruks zesci promasaji, bolje da su umjesto njih ubacili tri klinca.Ostali OK. Monako je klasična divljavka ekipa, trci sutiraj ekipa.Jako cudan odabir Zeljkovih stranaca, ovo nije njegova kosarka.
n

noleeeeeeeeee

pre gotovo 5 godina

Glas ni nema ugovor nego je na probi
a

asi

pre gotovo 5 godina

Sta ti je cudno u odabiru? Meni ovo bas lici na Zeljka,tu mi je sve sem dominantnog centra. Gomila igraca koji mogu pokrivati razlicite pozicije u timu,jaki atletski i 90% njih u preuzimanju mogu takodje da preuzmu skoro svaku poziciju protivnika.E sad sto mi nemamo love da dovedemo na svaku poziciju u timu igraca kvaliteta Pantera to je vec druga prica. Ili si mozda i ti od onih koji misle da ova ekipa kosta 15-20 milona.
A

Ada

pre gotovo 5 godina

Sve je savrseno, samo jedna jaka 5-ica. Ako je ststistika tacna oni su imali cak 19 skokova u napadu. To je previse. Skok nam je slab, sa jakom 5-icom dobili bi ih 20 razlike
B

Blajvčo

pre gotovo 5 godina

Zeljkove ekipe su za razliku od Duletovih uvek inferiorne u skoku.
К

Кондић

pre gotovo 5 godina

Монако ..хахаха шта је ово.???ја смијурије
d

da znas

pre gotovo 5 godina

ima se kolju sa vama za to famozno 16-to mesto u EL
p

podesen

pre gotovo 5 godina

Dovesti, Milosavljevica, Lucica, Veselog i da teramo dalje.
m

mile jna

pre gotovo 5 godina

nece ni lucic ni milosavljevic ni veseli kod zelimira da im se dere i crveni.dosli bi da su hteli
h

humska_pfc

pre gotovo 5 godina

Kad ovako izgledamo mocno a tek tim se uigrava, mogu da zamislim sledece god kad umesto Zagoraca i Dangubica dodju Lucic i Milosavljevic, pa Jan Veseli na 5.. itd..
9

951357

pre gotovo 5 godina

A ti mislis da ce vam svake godine davati po 20 miliona?
н

некад

pre gotovo 5 godina

Следеће нема избора више
G

Gost1111

pre gotovo 5 godina

@951,40 su dali,ne lupaj klinac
9

951357

pre gotovo 5 godina

@gost1111 - manje od 15 nisu dali, samo moze vise. 20 sam napisao zbog dramatizacije, ali me ne bi cudilo da toliko bude do kraja sezone. A ti se izlupavaj koliko hoces, to ne menja ove cinjenice.
B

B. Grobar

pre gotovo 5 godina

@brojcanik, evo, sam si potvrdio da si odavno zreo za ludnicu. Dvadeset puta si napisao, zbog " dramatizacije" ( sta si ti u tvojoj pameti, dramaturg) pa posle tvrdis da su to cinjenice. Ne moras meni da verujes, ali pitaj nekog strucnjaka, cega je znak besomucno ponavljanje jedne te iste definicije t.j. mantre, koja postoji u glavi samo jednog coveka. Ja znam odgovor, a ti se potrudi, pa pronadji odgovor.

KAS

pre gotovo 5 godina

Oko 6 miliona ceo tim rekao je Ostoja.
V

Važi, brt

pre gotovo 5 godina

Baš ste moćni zadnjih 10 godina, brt. Hehehe
r

radonjica

pre gotovo 5 godina

Jos Andjusis sutercina da je dosao npr, al brutalan tim imamo svakako...
H

Hanter

pre gotovo 5 godina

Pa jeste, bili ste brutalni zadnjih godina bas
h

humska_pfc

pre gotovo 5 godina

Ne znam sto ulazite u raspravu sa ovim napacenim panterima.. Pa oni jadnici da su gledali Partizan i da su videli kako izgledamo mocno, zaledili bi se od straha.. Ovaj tim uz DOBRU peticu i jos da se uigra, sa svakim u EL igra egal na jednu loptu, nebitno dal je to Real, Barsa, Efes.. Najveca mana ovoga tima je sto su tek okupljeni.. Mogu da zamislim sledece sezone uz par pojacanja gde se pokaze ove god da fali, opustena borba za fajnal for..
A

Alo rodjace

pre gotovo 5 godina

Razmontirali smo PAO 30 razlike. I sad treba da se zaledimo ekipe koja igra celu utakmicu na povuci potegni sa monakom bahahahha
М

Маратонац

pre gotovo 5 godina

Мишеви често зборе о лаву. Мишеви туђе животе живе. Ал‘ су без даха од свога страха. Лава не воле. Ал‘ му се диве. И миш никада неће да призна како се лаву искрено диви. Миш сања често славу и престо. Ал‘ грицка, шушка и тако живи. Причају како познају лава и да су јачи, безбрижно леже… Ал‘ чим се лавља појави глава настане тајац па се разбеже. Спори, а мисле како су брзи, у својој злоби мишеви труну… Неко је рођен само да мрзи. А неко рођен да носи круну.
G

Grobar Nish

pre gotovo 5 godina

Mislim da nam fali centar, onaj Koprivica pitanje koliko moze, a za sad mi se ne svidjaju Kuruks i Mur, daj Boze da je forma, ako nije, veliki problem... A za pobedu svaka cast, uopste nije mala stvar.
p

primorska

pre gotovo 5 godina

Moor je suter, ne brini za njega isporucice on svoje i to ce da radi bolje nego Page.
K

KK Partizan Sampion Evrope 92

pre gotovo 5 godina

-Ovoj ekipi hvali samo jak centar i ekipa je odlicna, Koprivica mi ne deluje bas ozbiljno i zao mi je Mozlija sto ima probleme, ako dovedemo centra nema ko da nas pomeri Madar i Alen su igracine, Mur je tu negde jos se trazi u ekipi kao i Kuruc al bice ovo sve odlicno, jos kad bi Dule Vujosevic bio tu ova ekipa bi bila Real Madrid u Aba ligi.

Avangardista

pre gotovo 5 godina

Kaze se fali a ne hvali, nemoj da si nepismen kao ovi rent-a-navijaci :)
D

Dale22

pre gotovo 5 godina

Koliko imaš godina kada hvali, a ne fali?!
H

Hasselbaink

pre gotovo 5 godina

Kaže se nedostaje, a ne ni hvali ni fali
L

Luja

pre gotovo 5 godina

Dete, gde nađe to hvali...ahaha. Oplakah koliko si nepismen.
p

podesen

pre gotovo 5 godina

Dangubic 3 poena od 120 Partizana plata 400 000 evra. Pa ko mu je dao sve mu jeb.m.
M

Misisipi

pre gotovo 5 godina

Pazi gani sta se navrzli koga mozemo a koga ne da pobedimo. Nece vise ljudi da finansiraju propali Covicev projekat koji nas bruka u evro ligi i bori se za 14-16 mesto i normalno da su pustili to niz vodu kao sto svako rradi. Kad nesto nije uspesno zatvori se i predje se na druge projekte. Covicev tim je proslost i to je to.
К

Како да

pre gotovo 5 godina

А Невоља??како се он уклапа у сву причу државна комунистичко мезимицо
M

Misisipi

pre gotovo 5 godina

Nevolja se uklapa u tu pricu isto kao pudla sa time sto je pokrao siromasne Srbe sa Kosova, obojica su kriminalci ali ce samo jednom da se sudi.
P

Powerhouse

pre gotovo 5 godina

Dovesti dominantnog centra i na leto vratiti Lučića (umesto Dangubića), pa da se penjemo na krov Evrope.
h

humska_pfc

pre gotovo 5 godina

I Milosavljevica umesto Zagorca
G

Gost75

pre gotovo 5 godina

Mlada ekipa u stvaranju, velika većina potpuno novi igrači i naravno da ce biti oscilacija a svaki poznavaoc sporta zna koliko znače ovakve utakmice sa produžecima gde se jača psiha igrača... Gde je svaka lopta bitna e tu ili pokazes da imas onu stvar ili da nikada nećeš biti veliki igrač.... Neka svaku drugu pripremnu igraju produžetke o videćete kakve ubice ce postati
m

mile dodik

pre gotovo 5 godina

Ovaj madar ce da bude top igrac, dugo nisam gledao nekog onako mekanog sa loptom.
P

Prekazi

pre gotovo 5 godina

Na hrvatskoj televiziji HRT bila emisija o kosarci i pocetku ABA lige,gostovao im najpoznatiji hrvatski sportski novinar inace u penziji koji ima preko 40 god.radnog iskustva u kosarci, na pitanje jednog kolege mladjeg novinara jel prati sta se desava u prtizanu covek ovako odgovara: pratim kosarku preko 40 godina,i u staroj yugi i nakon raspada,nigde tokom cele karijere video nisam da se u jednoj zemlji kao sto je Srbija gde je prosecna plata 400-500e jednom klubu preko noci daju tolike pare da moze da dovodi igrace od 3-4 mil evra,a da pri tome cak 10 godina nista osvojio nije ni jedne titule niti je igrao EL u opste,za mene je to neshvatljivo,evo recimo kod nas u zagrebu cak i dinamo nogometni klub tesko da moze da daje za pojacanja tolike silne milione kao prtizan,za mene je to neverovatno i fascinantno! Covek bukvalno u par reci pogodio pravo u centar,alal mu vera i svaka mu cast! Cak i hrvati vide o cemu se tu radi i kako rezim u Srbiji na silu pokusava jedan klub sa stotinama miliona da progura do titule i EL!
a

asi

pre gotovo 5 godina

Razumete se u kosarku obojica ko marica znas u sta. Znam tacne plate za 8 igraca u Partizanu i smejem se kakve gluposti citam.
B

Bjorn89

pre gotovo 5 godina

Kme kme.
G

Gostju

pre gotovo 5 godina

mojne ti o rezimu pricati,molim te!znas li sta je rezim?!evo ti i odgovora: rezim ti je kada ti dovedu terzu kokezu covica u pet do 12,pa kada posalju vladin avion po trenera,pa pet minuta za spas srpskog fudbala,pa niko ne moze zabraniti fmp kako ce se zvati,pa kada sve to pukne ide intervju u zurnalu da nijedan sponzor nece napustiti zvezdu,izgubljena namjestena titula,duh koji lebdi nad marakano itd itd e to ti je rezim ili ti je kratko pamcenje.a mogao bih jos pisati
P

Prki86

pre gotovo 5 godina

Idi lepo redom pročitaj roster i kaži u koga se ulažu milioni...u koprivica,miletica.,dangubica,zagorča,kuruksa,Mađara,smailagicu,glasa,mura,Avramovića,Stepanovića,Trifunovića...ko od njih ima veliki ugovor? Nemoj da si budala...a na sajtu što piše kolika je panterova plata pise da je kaleniceva plata 1.2m za sezonu..čuti i gledaj u svoje dvoriste
P

Popusi ti...

pre gotovo 5 godina

Prekaziju, svinjo ciganska.
C

Cipiripi kup

pre gotovo 5 godina

e moj vucicu na sta si ti bacio pedeset miliona evra iz drzavnog budzeta,na ove pacere i amarere iz laktasa koji na jedvite jade dobise treci tim monaka ccc...

Nenad Dimitrijevic

pre gotovo 5 godina

150 miliona
H

Hard

pre gotovo 5 godina

Izeš nam dlakave lešnike
h

hghxgh

pre gotovo 5 godina

Monako je ekipa koja ce se boriti za top 8 u evroligi,klasa za Pao trenutno..
D

Drvo

pre gotovo 5 godina

Jedva dobise "milioneri iz Prislonice", a toliko para prosuto u taj tim. Oni se loze da bi bili u vrhu EL, a muce se sa timom kojem je Andjusic glavni igrac hahaha

NK Partizan Zagreb

pre gotovo 5 godina

Daj drzavo jos para za ovaj muturani zagorski klub...ne mogu da dobiju drugi tim Monaka, nista od titule ni ove sezone
C

Crni Grom

pre gotovo 5 godina

Nadji devojku ili bar neku zanimaciju u životu
H

Haha

pre gotovo 5 godina

Kmeeeee

JUG

pre gotovo 5 godina

Daj nam drzavo direktan prenos na RTS-u a ne preko nekog portala.
g

glodarigovna

pre gotovo 5 godina

Bravo za kom.
N

NK Zvezda Zagreb

pre gotovo 5 godina

Moja zvezda vise ne postoji:(
G

Gooxy

pre gotovo 5 godina

Rece navijac fk kluba osnovanog u albaniji,koji je u toj albaniji igrao prijateljske utakmice dok je rat jos trajao.prva titulja osvojena u pristinu od zvezda.a za kk zvezda suvisno govoriti.samo cu reci stjepana supanca zeleznik.a za ostale info.imas. net pa gledaj izjave vaseg doktora masinstva gdje kaze kako je uzeo ime zvezda i dao ga fmpu i skorija izjava gdje kaze da ova zvezda i stara zvezda nemaju nista zajednicko.

Avangardista

pre gotovo 5 godina

Sta vi simpatizeri fmp-a kome niko ne moze zabraniti kako ce se zvati radite na clanku o Partizanu? Pozdravio te tvoj 'veliki zuti' ali tek kad je dao prilog za spomenik 'domovinskom ratu' i 'braniteljima'
Ć

Ćirko

pre gotovo 5 godina

Ovi su duplo jaci od PAOa, a vec im potpisao jos jedan amerikanac iz CSKA. Od onog Panatanaikosa ostalo samo ime i nista vise
D

Dale22

pre gotovo 5 godina

Gde god ste vi Delije1389, branili Srbe, Srba više nema. Za vas ću biti Zagorac ponosan do smrti, nema problema, to me ne vređa. Grobari Vukovar 1976
@

@Crni grom...

pre gotovo 5 godina

stace geju devojka?
B

B. Grobar

pre gotovo 5 godina

Ne, nego ce drzava dati siptarskom klubu iz Tirane.

NK Partizan Zagreb

pre gotovo 5 godina

Daj drzavo jos para za ovaj muturani zagorski klub...ne mogu da dobiju drugi tim Monaka, nista od titule ni ove sezone
S

Sramota

pre gotovo 5 godina

A zamisli bruke kad mutantu iz laktasa sa sve 50.mil drzavnim budzetom treba 10 produzetaka da dobije totalne amatere iz monaka koji EL nije igrao ko zna od kad!

NK Partizan Zagreb

pre gotovo 5 godina

Daj drzavo jos para za ovaj muturani zagorski klub...ne mogu da dobiju drugi tim Monaka, nista od titule ni ove sezone
G

Gostinjo

pre gotovo 5 godina

kad si primetio da se razlikujes od druge dece?
c

crvenoglu

pre gotovo 5 godina

Realno i da im vucic da sad jos 200 mil. na ovih 60 koje su vec dobili opet im to nista vredelo ne bi jer bi za uvek ostali fuzionisani klub iz laktasa koji EL i titule video nije skoro deceniju i po od kako igra u amaterskom cipiripi kupu!
g

gggGost

pre gotovo 5 godina

Sinko napisao si 10 istih komentara, imaš 1000 nickname-ova, imaš li život brapo? Aj savetujem ti da se okaneš malo ovog portala
B

Bruka.

pre gotovo 5 godina

ovo je za plakanje na sta je AV prosuo 50 miliona iz drzavnog budzeta ccc pa ovi amateri ni rezervi tim monaka ne mogu da dobiju bez 20 produzetaka,bruka!
p

primorska

pre gotovo 5 godina

Pa vas ce Monako ubiti 20 razlike u Evroligi !!! Monako je jaci od Panataneikosa kome ne gine fenjer u Evroligi ove sezone.
N

Nick.cdn

pre gotovo 5 godina

Zvezdastvo je poprilicno bolesno. Eco vam ovdje puno dokaza!
i

iz 1 u x

pre gotovo 5 godina

rezervni tim u kojem 35 minuta igra MVP Evrokupa?
M

MOT

pre gotovo 5 godina

Hahahaha koji si ti plaćenik, "AV prosuo 50 milki", hahahaha bas me nasmeja covece.
m

mikson 78

pre gotovo 5 godina

Tako je bre, to je partizan
p

punter 3.mil

pre gotovo 5 godina

WooW..Jedva pobedili amatere iz monaka i to nakon cak 2 produzetka i to sa sve drzavnim budzetom od 50.mil i majskpljim igracem u istoriji kosarke na balkanu punterom od 3.mil evra!
C

Crni Grom

pre gotovo 5 godina

Amateri iz Monaka imaju vise evropskih trofeja od vas
G

Gostinjo

pre gotovo 5 godina

sirotinjo odjebi
G

Gost22

pre gotovo 5 godina

Panata nikada gori klub 3god u nazad
B

Bjorn89

pre gotovo 5 godina

Ti amateri iz Monaka ce vas da gaze u EL ove godine :) Srecno u top 17 <3
s

stameni

pre gotovo 5 godina

vidim da se vi plasite i da vas mnogo brine nasa pobeda i kako smo pobedili i dali smo pobedili. Sport je igra i svako ima pravo da igra i navija za svoj tim,gledaj te svoje dvoriste i svoju kuci i u sportu a i zivotu bice vam mnogo lskse.
s

sudijafalkone

pre gotovo 5 godina

Ozbiljan potencijal ima ova ekipa..
a

asi

pre gotovo 5 godina

Ima i vec odlicno igra.Iz utakmice u utakmicu se vidi sve bolje. Gledao sam sve ove godine. Mladi igraci sve bolji a od Pantera i Ledeja i Smajlija sam ovo i ocekivao.
G

Gazda Srba

pre gotovo 5 godina

Panteri kmece....Smajli se smesi.....vraticemo vam klub iz zamrzivaca....otkravicemo ga i poslati ćorketa na hospitalizaciju.
B

Burg

pre gotovo 5 godina

Doktor magistar kosarke Nebojsa vam ugasio igokeudinamik za sva vremena,ne pomaze vam vise ni fuzija sa igokeom 2007,opet nista od titule i EL ni ove godine,13tu godinu za redom!
Z

Zizuu

pre gotovo 5 godina

Obradovic ima od Smailagica da napravi NBA zver!!! Kakav igrac!!!
D

Ddddd

pre gotovo 5 godina

Fali nam neki bicman u reketu, kao sto ovaj Monako ima onog crnca ogromnog, razbijaca, imamo malo mesa unutra (samo da zna malo vise kosarke) i da dovedu pismeno krilo, nekog all around ubicu (Dangubicu, Trifunovicu i Zagorcu da se zahvali na saradnji) i taj tim bi se prosetao kroz oba takmicenja bez dileme
G

Gost45677

pre gotovo 5 godina

Sjajna borba, treba izdrzati tri produzetka I doci do pobede.. Smajli i Madar su ogroman zalog za nas, vrhunski mladi igraci. Napred Crno Beli!
A

Akademija

pre gotovo 5 godina

NBA meč . Zanimljivo za gledanje. Ovo je na primer mana mladjih ekipa. Smajli je promasio u 4 /4 u zadnja 2 min tri od četiri i tako im omogucio povratak . Samo vezba i vezba. Iz igre je fenomenalan.Prve dve cetvrtine je igra bila na zavidnom nivou ostatak meca isto dobra igra ali malo slabije. Ovo ide u jako dobrom pravcu. Mislim da je centar jako potreban ali naravno treba potrefiti igraca. Ako dodje pravi igrac Partizan ce biti na nivou EL ako vec i sada nije. Moram i da spomenem da je Panter igrao danas prvi put i da je vec sada pokazao kakva je klasa. Ima izbačaj isti u svakom trenutku iz bilo koje pozivice bez obzira na usko čuvanje ili ne,zadivljujuće. Inace jako zanimljivo da Turci navijaju i skandiraju Partizan i jos zvizde u odlucujucim momentima igracima Monaca. Naravno sve je to zbog Zeljka i zasluzio je takvo poštovanje!!! Bravo za Monaco ,za Lea,Danila i Mitrovica . Imaju jak tim sa par odličnih igrača. Takodje i oni moraju da se uigraju.
D

Djole...

pre gotovo 5 godina

Sto vise ovakvih jakih pripremnih utakmica da se ekipa uigrava-rezultat je ovde u drugom planu,mada je uvek lepo pobediti.
M

Moze dosta ekipa

pre gotovo 5 godina

Polako se otvara sve sto se rostera tiče, Madar, Panter, Zagorac, Lidej, Smajli, trenutno startna petorka, Kuruks izgubljen u vremenu i prostoru, Mur se prilagodjava ali nije toliko los kao letonac, Dangubic standardno za trecu opciju dovoljno, Avramovic ce biti pojacanje, Glas moze da ostane, fali igrac na toj pozociji, Trifunovic nikada igrac da postane nece, trvrdim to, gubljenje vremena sa njim, igramo bez centra, Smajli mnogo bolji na 4, Miletic moze da bude treca opcija, Koprivica nadam se da moze da pomogne, centar mora da bude mnogo dobar, inace nista, uglavnom, steta za Mozlija, steta za Kuruksa nadam se da ce da se probudi.
B

Bjorn89

pre gotovo 5 godina

Smajlagić opasna glava,mali Madar reinkarnacija Tonija Parkera,sa kakvom lakoćom klinac igra.. Biće ovo sve bomba!
H

Host

pre gotovo 5 godina

Nismo svesni kakvog mladog, domaceg igraca imamo..
n

nema vama titule ni ove godine.

pre gotovo 5 godina

KK Drzavni projekat cirkus, ne igraju odbranu uopste.
G

Gostinjo

pre gotovo 5 godina

su te to pustili preko vikenda?
G

Ghost11

pre gotovo 5 godina

Izgleda da smo rešili pitanje četvorke za reprezentaciju!
S

Stranputica komentara

pre gotovo 5 godina

Sad kreće ložana, reći će vam reći da je ovo esencijalni, ključni deo sezone. A kad se izgubi od Cibone onda nisu oni šampioni pripremnog perioda.
G

Go

pre gotovo 5 godina

jel te pitao neko za misljenje?
G

Gostovanja

pre gotovo 5 godina

Brine Kurucs, ne uzali u formu... Koprivice ni na mapi
9

951357

pre gotovo 5 godina

Opusteno, sad ce zamena, samo narucite.
H

Hehheh

pre gotovo 5 godina

CENTAR POD HITNO
G

Go

pre gotovo 5 godina

Samo centar i nista drugo, pad koncetracije u drugom poluvremenu i promasena bacanja dovela do produzetka, kao i skok u odbrani koji je bio bas los ali razumno s obzirom da smo igrali bez centra. Nadam se da ce se Mozli vratiti. Napred Partizan!