Komentari na vest

Erupcija u Solunu zbog Adetokunba: Batali NBA i dođi kod nas da osvojimo titulu

K

Kung8989

pre 2 meseca

Vratiće se verovatno kad završi karijeru u NBA

Ranijeri

pre 2 meseca

Najaci igrac posle naseg Jokica

crvene beretke

pre 2 meseca

bio bi peefektan u el
S

SamoTi

pre 2 meseca

Ja da sam Janis ja bih kulturno završio sa Bucksima ove ili sledeće sezone došao ovako u Aris i pokazao svetu šta je košarka, vernost i podrška.
D

Donderstormen

pre 2 meseca

Evo sve trči. Igra za pare, ne iz ljubavi
J

Junker

pre 2 meseca

Bio bi hit Janis u EL, koliko bi mu tolerisali korake i 15 sekundi pripreme za bacanja.
P

Paprikas

pre 2 meseca

Bas me zanima kako bi ovde ljudi prihvatili nekog naseg Janisa. Da se sutra ovde pojavi tamnoputi kosarkas, koji je rodjen i odrastao ovde kod nas.
S

SS88

pre 2 meseca

Samo nam oni trebaju,ne znaju po svetu sta ce sa njima unsitise svaku zemlju gde god da su.Da imaju ijedan kvalitete nesto bi nparavili od svojih zemljaa po Africi gde je by the way prosecni iq 80
Z

Znik

pre 2 meseca

Videcete sta je scena kad u avgust Bogi potpise. Na JNA ce se igrati utakmice koliko ce nas biti.
1

125

pre 2 meseca

Valjda navijas za klub, a ne za pojedinca, sto sada ne napunite jna?