Komentari na vest
Jang ostaje u prestonici za 212.000.000 dolara
R
Roginjo
pre oko 1 sat
Mogu biti izuzetno dobri sa Dibantsom, ako Davis ostane zdrav oni su sigurno u top4 na istoku
FC RED STAR
pre oko 1 sat
Dobar plej ali loši klubovi
Miloš Pešić
pre oko 1 sat
velika je to cifra para
k
kurence
pre oko 1 sat
previse para za igraca koji igra samo napad, opasan asistent ali u odbrani je igrac manje, probijaju ga svi
k
kurence
pre oko 1 sat
strasan suter ali ne bas konstantan, to moze da mu se obije o glavi u nba-u ali svakako treba da se okusa
Igor Arizanovic
pre oko 1 sat
Skoro kao Jokic
No name
pre oko 1 sat
otpisao bogfdanovica
nba
pre oko 1 sat
Preplacen igrac definitivno sto bi se reklo odnos cene i kvaliteta nije dobro uparen
К
Краљ Никола
pre oko 1 sat
САД немају престоницу, пошто немају монархистичко уређење. Вашингтон је просто - главни град.
Danijela62
pre oko 2 sata
jang dobar igrac dobro sklopljena ekipa.
Perica Aksentijevic
pre oko 2 sata
Dobar igrac,zasto ne bi ostao
S
Skeva123
pre oko 2 sata
Ja da sam na mestu Vizardsa pustio bih ga da ode. Mali plej koji je dosta izgubio na brzini, a zadnje 2 godine je igrao jako lose tako da bih ga probao jednu sezonu, a posle ako bude igrao dobro dao jacu ponudu. Ovako moze da bude jedan od najgorih ugovora u ligi za 2 sezone,
J
Joksa1986
pre oko 2 sata
Nece ovaj ugovor biti problem nikakav, on kakav god da je on ce svoje na terenu isporucivat a to ce biti 20+10 , Vasington treba da se rijesi Obrve i Rasela, to su stetni ugovori, tim resavanjem otvaraju u SC sebi najmanje 60-70 miliona dolara. A tim treba da grade oko Janga, Dzonsa, Sara i sad vjerovatno dizu AJD-ia kao prvog pika, sta vise da pozeli jedna fransiza ???
I
Ivanab00
pre oko 2 sata
Pametan pozet i treba ostati srecno
M
Marko206
pre oko 3 sata
Dobar igrac, ali on i Dejvis da nesto promene u vizardsima tesko da je moguce.
Милош Гроздановић
pre oko 3 sata
Dobro je sto ostaje
S
Storari23
pre oko 2 sata
Dobro je...za protivničke ekipe.








