Komentari na vest
Kad Luka kaže da ostaješ, nemaš brige: Rivs produžio ugovor sa Lejkersima
V
Veljko9
pre oko 1 sat
Doncic Rivs Lebron Hacimura Ejton odlicna petorka, da svi mogu biti zdravi apsolutni kontenderi.
KuukYY
pre oko 1 sat
srecna zvezda je ovaj
Stefan Nikolic
pre oko 1 sat
luka je bogg u lejkersima
Petar Kocevic
pre oko 1 sat
luka doncic lud
micaredstar72@gmail.com
pre oko 1 sat
pa normalno je da najbolji igrac bude taj kojo ce da se pita
katarinaplanincic.67@gmail.com
pre oko 2 sata
Za sta tolike pare ljudi moji, nemoguce da nemaju opciju da za te pare dovedu nekog boljeg!?
N
Natalii29
pre oko 3 sata
neka produze i sledecu godinu natavno
M
Marko Živac Gornji Grad
pre oko 3 sata
ima dobar šut, dobro rešenje za drugog pleja.
mladen misic
pre oko 3 sata
Odličan šuter, ali mora neko pojačanje
t
tip87st
pre oko 3 sata
Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!
M
MrZrex
pre oko 2 sata
Bato Luka i Rivs igraju košarku u Americi
P
Perapera
pre oko 1 sat
Kakav te Olise prijatelju spopao ovde








