Komentari na vest

Kad Luka kaže da ostaješ, nemaš brige: Rivs produžio ugovor sa Lejkersima

V

Veljko9

pre oko 1 sat

Doncic Rivs Lebron Hacimura Ejton odlicna petorka, da svi mogu biti zdravi apsolutni kontenderi.

KuukYY

pre oko 1 sat

srecna zvezda je ovaj

Stefan Nikolic

pre oko 1 sat

luka je bogg u lejkersima

Petar Kocevic

pre oko 1 sat

luka doncic lud

micaredstar72@gmail.com

pre oko 1 sat

pa normalno je da najbolji igrac bude taj kojo ce da se pita

katarinaplanincic.67@gmail.com

pre oko 2 sata

Za sta tolike pare ljudi moji, nemoguce da nemaju opciju da za te pare dovedu nekog boljeg!?
N

Natalii29

pre oko 3 sata

neka produze i sledecu godinu natavno
M

Marko Živac Gornji Grad

pre oko 3 sata

ima dobar šut, dobro rešenje za drugog pleja.

mladen misic

pre oko 3 sata

Odličan šuter, ali mora neko pojačanje
t

tip87st

pre oko 3 sata

Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!
M

MrZrex

pre oko 2 sata

Bato Luka i Rivs igraju košarku u Americi
P

Perapera

pre oko 1 sat

Kakav te Olise prijatelju spopao ovde