Komentari na vest
Katastrofa Milvokija! Janise, beži odavde što pre: Halibarton izbacio Bakse (VIDEO)
U
Umesto Porter Jr.
pre oko 4 sata
Giannis i Jok, tandem za titule.
r
rea
pre oko 1 sat
Doslovno najgori mogući kompanjon Jokiću u ekipi je Janis - igrač koji guši spejsing ekipe i traži loptu u rukama, bez lopte je totalno neupotrebljiv košarkaš. Da sam GM Denvera, Gordona nikad ne bih zamenio za Janisa (koji je daleko bolji košarkaš, ali u drugačijem sistemu, gde je on alfa ekipe).
D
Drug Petar
pre oko 5 sati
Sve osim finala Klivlend-Oklahoma, bit če iznanadjenje.
N
Nemanja2208
pre oko 3 sata
Druze,ni oklahoma a ni klivlend nece biti sampioni svojih divizija,a verovatno nece uci ni u finala divizija,oklahoma pogotovo
r
rea
pre oko 1 sat
@Nemanja2208, Oklahoma i Klivlend su već šampioni svojih divizija za sezonu 2024/25.
KoRn
pre 20 minuta
Klivlend nema šanse protiv Bostona.
Niko nema nikakve šanse protiv njih,Boston je trenutno ubedljivo najbolji tim u NBA.
L
Lzzzr
pre oko 5 sati
Eto ga taj narativ Janis neki strasan defanzivac... Ispao kod kosa za pobedu, a Jokicu kad to urade odmah ga razapnu, i Doncica isto.
G
Gost1990
pre oko 1 sat
Mrze ih brate zato što su Srbi. Strašno kako nas svi mrze. Tako i našu Zvezdu kradu LŠ da ne bi slučajno izbacila veliki Mančester Siti. A igrajući našu ligu naša Zvezda nije navikla na kradje.
N
NN3
pre oko 6 sati
Ispustiš +7 u poslednjih 35 sekundi.. gasi franšizu
V
Veljko9
pre oko 7 sati
Otac Haliburtona provocirao Janisa u lice ovaj ga umalo udario hahahah
M
Miloschichichi
pre oko 7 sati
Za one koji misle da je indiana jaka, vratice ih klivlend na fabricka podesavanja. Poletna ekipa, lepa igra, sve super ali premekano. Milvoki je problem, ocajni su, timske hemije nema, zivim u cikagu i cesto sam u milvokiju, imam prijatelja tamo dosta i prica se da su se par puta vec tukli medjusobno, citava ekipa je izdeljena u klanove i to je glavni problem kod njih. Svaka cast Janisu za ove brojke ali da jokic dobija faulove kao on, bio bi u sezoni na proseku od 50 poena. Rekao sam da zivim u cikagu, ovde je tabu tema rasizam iako je zemlja citava toliko rasisticki nastrojena da je to strasno pa cu vam eto reci ovo, pa gledajte na to kako hocete, nasiroko se prica da su crnci ugrozeni, ali verujte da jokic ima malo tamniju put, bio bi izglasan vec u top 5 igraca ikada u nba i uzimao bi vec 5-6 mvp nagradu, ovako je samo jedan belac koji kvari imidz i citav koncept nba lige, nba lige koja je zasnovana na tome da crnci dominiraju. Leri Bird moze ovu tezu dodatno da objasni, ko ne zna ili nije dovoljno mator kao ja ovako neka izgugla malo, sve ce mu biti jasno :)
Opet kazem, kapa dole janisu ali da jokic ima malo tamniji boju.. uhh
S
Slaba odbrana
pre oko 5 sati
Miloschichichi-I šta kažu Bol,Gidi,Vučević i Buzelis na rasizam u Čikagu,hoće li preživeti.Janis i Jokić su dva totalno različita igrača.Janis često uzme loptu sa svoje polovine,zaleti se i onda spašavaj se ko može i zato i često dobija slobodna bacanja,više napada koš,uglavnom okrenut licem ka košu,dok je Jokić više okrenut ka saigračima,gleda da li ima iko slobodan,ako nema onda sam rešava.Te priče belac,crnac ovo ono su smešne,čovek je osvojio 3 MVP nagrade po mišljenju našeg naroda on bi sada imao 0 jer i kada je te nagrada dobijao pisalo se da mu neće dati jer je belac pa su mu dali.
E
Espanyol
pre oko 7 sati
Indiana jako potcenjen tim, igraju mozda i najbolju timsku kosarku. Niko ih ne pominje a oni prosle godine igrali finale Istoka a bogami i ove godine nije nemoguce da tako nesto ponove. Morace Cavaliersi bas da se pomuce da ih izbace.
S
Slaba odbrana
pre oko 6 sati
Espanyol-Naravno da ih niko ne spominje kad svi padaju u nesvest na spomen Lejkersa i Bostona kao da samo oni postoje u ligi a ostali nebitni.Lepo si opisao igraju timsku košarku i to se baš vidi,nikad se ne zna ko može da iskoči,za nešto više mora Halibarton mnogo bolje šuterski,jako zanimljiv igrač i on prolazi ispod radara mnogima...
1
1400.
pre oko 8 sati
Auu usraše ih pošteno 😂 Trent Jr je izvukao ovo koliko je mogao šutira burazer kao lud