Kodi Miler Mekintajer (Starsport)
Kodi Miler Mekintajer (Starsport)

Kodijeva ponoćna poruka u dve reči (FOTO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 11.04.26. | 00:11

Oglasio se Miler Mekintajer na društvenim mrežama

Nije nešto preterano rečit Kodi Miler Mekintajer pred medijima, što smo navikli od njega od prvog dana kada je došao u Crvenu zvezdu i obukao dres beogradskog kluba. Ne voli da daje izjave, voli da priča na parketu, tako je i sam znao da kaže organizator igre crveno-belih.

Mada, često voli da se oglašava na društvenim mrežama. Tu šalje razne poruke navijačima, protivnicima, nekada i samom sebi, što je bio i slučaj posle Asvela. Crvena zvezda uspela je da slavi u Vilerbanu (106:93), pa sada ima plej-in u džepu.

Izabrane vesti

Ostala je još utakmicu u Madridu za crveno-bele, koji će gostovati motivisanom Realu. Kraljevski klub bori se za mesto koje će mu doneti prednost domaćeg terena, ali i Crvena zvezda bori se za direktan plasman u plej-of, ako se uz trijumf u glavnom gradu Španije pogode još neki rezultati. Pre svega oba poraza Hapoela iz Tel Aviva, u Beogradu od Makabija u gradskom derbiju i od Monaka u Kneževini. Čak i ako Hapoel ne kiksne, beogradskom timu pobeda u Madridu donosi sigurno sedmo mesto pred plej-in, gde će biti u pol-poziciji u odnosu na ostale ekipe u rasponu do desetog mesta.

Zbog toga se Kodi oglasio na društvenim mrežama i poslao poruku u dve reči: "Još jedna", čime je jasno aludirao na utakmicu protiv Reala i da je potrebna još jedna pobeda.

Protiv Asvela ponovo je bio lider na parketu i odigrao je čak 35 minuta. Upisao je 14 poena, četiri skoka i sedam asistencija. Igra možda i sezonu karijere za sada.


tagovi

KK Crvena zvezdaKodi Miler Mekintajer

Obaveštavaj me

KK Crvena zvezda
Evroliga

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara