Komentari na vest

KRAJ: Partizan Mozzart Bet – Efes 65:97

V

VOMBATI JUG

pre preko 1 godinu

Kome je sad do košarke?!
M

MLOGO SMO NJAKI!

pre preko 1 godinu

Okrećemo se obavezama u prijateljskim utakmicama..
z

zlo i naopako

pre preko 1 godinu

Kad ce let iz Beograda za Beograd?
N

Nikllasss9993

pre preko 1 godinu

Sve komentari Delija,ni jedan od nasih,haha,a jbt bas smijesno sta napravi od Partizana,jad i bjeda,imate svako pravo da se rugate,ovo je za ruganje i dobre su fore skroz,
N

Nesa N

pre preko 1 godinu

ovaj karlik nas stvarno nosi ali kao da je dezorijentisan ide u pogresnom pravcu, najbolji plej evrolige zbog koga gubimo trecu utakmicu, Ljudi bez pravog pleja i prave centre nema igre nema uspeha to treba da je jasno ali ne zeljko zna najbolje , pa vidise, ali u proslom veku.
I

Iber

pre preko 1 godinu

Jel zvao Savic Bodirogu posle utakmice? Zna li se šta?
N

Nesa N

pre preko 1 godinu

ovde bas ima mesta za komentar, blamaza ,ponizavanje navijaca koji placaju ove nezainteresovane a i zasto bi oni se osigurali ugovor se mora izpostovati a ja polako penzionerski pa dokle stignem, samo neznam u koga zeljko ima poverenje u 10. posto sl. bacanja zalosno.
g

grobariiii

pre preko 1 godinu

🚑🚑🚑
I

Iber

pre preko 1 godinu

Bice ponistena utakmica. Efes upotrebio zvucni top.
P

PUFTA

pre preko 1 godinu

Ne treba biti sarkastican i pljuvati sada i biti nekulturan prema navijacima Partizana, mada zbog pojedinaca koji su da kazem bolesno ljubomorni prema Zvezdi, treba ih pljuvati do iznemoglosti, ali vecina tih navijaca nije takva i onda ih treba ispostovati! Efes je ekipa koja je trenutno u najboljoj formi EL, a dok sam jos posle tekme Partizana protiv Oly-a, rekao da Partizan pada, da oba Dzonsa nisu na tom nivou, Vasington, mislim da ne zna za sta je dosao, isto to vcrs vazi i za Majka, konkretno vcrs vazi za sve! Efes je vrh ekipa i u velikoj je formi! Ali nervira me ovo majmunisanje pojedinaca, Tajrika, Bonga na -10 daje trojku i prekriva lice s tri prsta, cemu to, sta ce im to! Glavu gore, sta da vam kazem!
J

Jtd

pre preko 1 godinu

Prilicno je jednostavno, bolji je pobedio, ukratko
B

B. Grobar

pre preko 1 godinu

Ti......zeljko obradovicu ( ne zasluzujes velika pocetna slova) ako imas makar jedan kvadratni milimetar lica i obraza, makar jedan gram casti i ljudskog dostojanstva, treba da se pokupis i gubis iz Partizana za vek i vekov.
G

Gde ti živiš dečak?

pre preko 1 godinu

Pa da se odrekne milion Evra plate po sezoni?!

Milos Petrovic

pre preko 1 godinu

⛽√`🔞
A

Andrija Terzic

pre preko 1 godinu

Jedva cekam Zeljkovu izjavu i kako okrivljuje sudije organizaciju ili mozda mene
r

rokenrol

pre preko 1 godinu

Sledi izjava...,ovo je najbolji tim evrolige,kao protiv Olimpijakosa.
G

Gost ali bukvalno

pre preko 1 godinu

A što Partizan igrao samo dve i po četvrtine?
I

Imobilee

pre preko 1 godinu

-32 toliko hladna sam ja Ceca -32 u Beogradu cuvam je samo za tebe Twins Ovo secanje rusu meni sne 🤣 Noci u Sibiru
i

imaaaaa

pre preko 1 godinu

i taj plejj offf dele se kosevi 🤣
L

La88

pre preko 1 godinu

Evroliga da istrazi ovu utakmicu!!! 🤣🤣🤣
L

Lajavi krelac

pre preko 1 godinu

A superkompjuter kadar nevera...
U

U prolazu

pre preko 1 godinu

Ocel biti vece ludilo Zocova konferansa il Zeksovo ludilo veceras. 😂
B

B. Grobar

pre preko 1 godinu

G O V N A.....na celu sa najvecim G O V N O M.
P

Pipiko

pre preko 1 godinu

Eeeeee moji grobari Pljuvali ste juče Zvezdu, eto vam sad Želimir sigurno srećan
O

Ognjen Drinski

pre preko 1 godinu

Plenum da se sastane i da izglasa partizansku pobedu.
L

Lajavi krelac

pre preko 1 godinu

Baš me zanima sada komentar Vlade Đurovića koju petoricu iz Partizana bi Sferopulos doveo u Zvezdu?? Inače, odgledao utakmicu preko linka na PornHubu, slika bila odlična. :D :D
n

nov ovde

pre preko 1 godinu

Zeljku se treba zahvaliti. Cinjenica je da ignorise domace igrace. Sa Lakicem u timu smo imali srčanost na terenu. Od kako je pao u drugi plan katastrofa odbrana se igra. Zeljko dovede 14 novih igraca a fakticki igra svaku utakmicu sa njih 7,plafon 8. Uzasno vodi ekipu. Promovise sebe
P

Perhanero

pre preko 1 godinu

Nameštaljka!
Z

Zola018

pre preko 1 godinu

Kaže komentator na kraju utakmice.. Prelomno bilo na 16:16 promašeno polaganje Karlika Dž... Haahahha
1

12345m12345

pre preko 1 godinu

namesteno, nisu hteli do 100 poena..
B

Buzge

pre preko 1 godinu

Zašto je Arena prazna
k

kmeek

pre preko 1 godinu

od 63 Srpski igrači dali 3. Bedno. ali ima opravdanja Mitar Bošnjakobić nije igrao.Kamerunci
I

Iber

pre preko 1 godinu

Ovakvi navijaci i zasluzuju ovakav rezultat. Dosli su na utakmicu da vode politiku a ne da navijaju za svoj tim. Dok obi pumpaju na tribinama , Efes ih pumpa na parketu.
v

vavav4radorado

pre preko 1 godinu

rado pitaj ...
&

&*€%#÷/<:q

pre preko 1 godinu

Pa,paaaa 👋👋👋👋👋💤
Ž

Žocko3

pre preko 1 godinu

Sudije su za sve krive, od sad da sudi Žoc.
G

GostNbg

pre preko 1 godinu

Bili opet umorni od puta? Od umora ne mogu akciju da odigraju, a ni polaganje niti bacanja da pogode
G

Gost1969

pre preko 1 godinu

Morali smo autobusom do hale… nije fer.. oštećeni smo. Stacradi ovaj oly? Mi smo htjeli da pobede zvezdu. Videli ste sami i nisam kriv
m

marguez93

pre preko 1 godinu

kaze ovaj izgubljeni vlahovic to je vernost navijaca partizana pevaju istu pesmu a pola arene otislo

ilnima male

pre preko 1 godinu

губе 33 кући...то дође онда пута 2.....колико не то?66 !!!многоооо куме
F

Fanđo 1

pre preko 1 godinu

Šta se Turci raduju, pa jasno je da ih je bratski klub pustio. Evroligo reaguj,izbaci oba kluba !

Branislav Tomic

pre preko 1 godinu

Volite to 11.mesto, pa to ti je.
g

gunnersi

pre preko 1 godinu

Alba umalo dobila PAO u gostima veceras. samo kazem…
1

12345m12345

pre preko 1 godinu

olimpijakos namestio i ovo... sram ih bilo...
G

Gost ali bukvalno

pre preko 1 godinu

Kako napeto. Neizvesno u PM... Šteta je što obe ekipe nisu odigrale isti broj četvrtina. Evo Partizan tek u trećoj ...
C

Comi81

pre preko 1 godinu

Zašto ste pustili Efes???😉🤣🤣🤣
z

zbog licence

pre preko 1 godinu

turkish airlines evroligin sponzor..morali smo... jbg..ali zasto ovolika razlika...
S

Segesta

pre preko 1 godinu

Jbg,niste bacali plisane igracke
K

Konan iz Varvarina

pre preko 1 godinu

U utakmici sezone igrači institucije ne liče na sebe. Sa druge strane, igrači Efesa lete po terenu. Možda su popili pre meča Red Bul i dobili krila.

Fuenlabrada

pre preko 1 godinu

Nasmeja me čoveče...👍
Z

Zola018

pre preko 1 godinu

Raspala se Bečka filharmonija
1

124

pre preko 1 godinu

Sta reći... Nemam pojma... Institucija na kolenima...Pozz za sve grobare... Biće bolje... KK SLEDEĆA SEZONA
G

Gerasim

pre preko 1 godinu

Jutro će promeniti sve
M

Miki22

pre preko 1 godinu

Pustili turke ko grci zvezdu
i

iiii

pre preko 1 godinu

oni pustaju svoju bracuuu, ko sto su nas nasa braca pustili 🤣 iiinace oly poznat da nas je kanalio kad god je mogaooo,nema od njih poklonaaa
b

boc

pre preko 1 godinu

Pustio ih Partizan...
B

Boske75

pre preko 1 godinu

Kome je sada do košarke, posle one blamaže sinoć!!
i

ide opet

pre preko 1 godinu

svirajte mi vii tiho tise, tiho tiho svirajte mi vi ponovoo
G

Gerasim

pre preko 1 godinu

Kakvo dinstanje
g

grobari iz beč

pre preko 1 godinu

Normalna je da se izgubi od ovaki košarkaši iz turkie. Samo napred partizan klub
y

yui

pre preko 1 godinu

kakva je ovo zajebancija i bol u preponama?
n

neshha

pre preko 1 godinu

Otisao Ledej,ali divljaci i dalje povredjuju protivnicke igrace bez problema!
T

Top top

pre preko 1 godinu

Efes uključio zvučni top
g

grobar sam majke mi

pre preko 1 godinu

Polako ljudi ovo je nov tim treba malo vremena da se uigra. Zna Zeljko sta radi...
M

Mitar mali

pre preko 1 godinu

Igrali smo bez malog Mitra Bosnjakovica. Leteli smo sedam sati do Dubaia. Grejanje u hali nije radilo. Svi su protiv nas
Z

Zola018

pre preko 1 godinu

Aa dobri ste ušao Lakić
,

,

pre preko 1 godinu

Ova Nebojšina liga nas ne interesuje, okrećemo se ABA.
M

Miroljub PP

pre preko 1 godinu

Najplaćeniji opozicionaru šta radiš bre?
O

Ojo

pre preko 1 godinu

Igrale se Delije na sred zemlje Srbije
!

!!!!33

pre preko 1 godinu

Dinsta se neko na +30
J

JEHOVIN SVEDOK

pre preko 1 godinu

PUMA ZEKS NA APARATIMA!
g

gostttt

pre preko 1 godinu

ne znam sta je andjus rekao,ali kontam da je bilo zvezda gubi u atini a partizan pobedjuje….pratite tog coveka sve zna,samo kontra da se igra
,

,

pre preko 1 godinu

Ova Nebojšina liga nas ne interesuje, okrećemo se ABA.
Д

Драган Нови Београд

pre preko 1 godinu

Кад се политика умеша у спорт ту среће нема!
I

Ivan...

pre preko 1 godinu

Ceka se ZOC na konferenciji i prica, pogledajte sta sam ja osvojio a sta su oni.
J

JEHOVIN SVEDOK

pre preko 1 godinu

PUMA zeks na Apparatebau.

ilnima male

pre preko 1 godinu

једва чекам кад ће Пантић .значи једва чекам...
H

Huggo

pre preko 1 godinu

E ovi imaju stranaca kao mi😁😁😁😁😁😁😁
Z

Zbunjeni

pre preko 1 godinu

U Areni se ori "Pumpaj", "pumpaj"... skandiraju navijaci Efesa

ilnima male

pre preko 1 godinu

да сте имали Бошњакова вечерас били би у фулу и лагано би побједили
G

Goust

pre preko 1 godinu

Nesto mi tiha arena?
1

115

pre preko 1 godinu

A u Areni muk...
U

Uzizuz

pre preko 1 godinu

Praznjenje Arene 3,4 sad.
d

demoga

pre preko 1 godinu

Prvi put kompletan protivnik i eto, aj da to cak i nije bitno kao sto tvrde navijaci partizana u njihovom najvecem hajpu sam pricao da su krs tim, ako neko ocekuje da ce prosecan igrac kakav je sterling braun da pogadja celu sezonu za 3 ko lud i da ne moze nista da promasi pa bas tesko, a ovde ga mnogi porede sa panterom tj cak i bolji. Pa onda majk da daje za 3 u seriji karlik pokusevski bonga, niko od njih nije elitni suter. I oni stvarno jesu top igrali nisu mogli promase al plan b ne postoji i to je odma problem sta kad stane sut.
D

Dubai

pre preko 1 godinu

Neko igra protiv Mege u Beogradu a neko leti sedam sati do Dubaia i sedam sati nazad.
G

Grobari Železnik

pre preko 1 godinu

Puštaju Efes da Zvezda ne uđe u playoff, da joj vrate za ono prošle godine samo su se malo previše zaneli.😂 Pustiće i Bajern i Real zbog toga jer tako im se može.
D

Darko Pančev

pre preko 1 godinu

Ovo je naj veća prevara tj.najveće puštanje jedne ekipe od kad postoji košarka.Na zemaljskoj kugli nijedan klub tako očigledno nije pustio protivnika kao Partizan Efesa.Ovo je za istražne organe.😂
z

zlatar

pre preko 1 godinu

Jbt pevate o covicu i zvezdi 20minuta a igra Vam partizan i to u El, nema bolesnijih od vas.
B

Baxter88

pre preko 1 godinu

Ko kaze da Partizan igra?! Efes igra EL a ovi su tu onako, usput hahahahha
k

kototamopeva

pre preko 1 godinu

Zato se ovako i raspadaju...karma je čudo
I

Iskreno

pre preko 1 godinu

Uobičajeni doprinos domaćih igrača KKP ali jbg večeras ni strance ne ide 😄. Pisao sam 100 puta i opet ću: sve dok više mrzite Zvezdu nego što volite Partizan nećete imati rezultate.
D

Danedaca

pre preko 1 godinu

HahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaHahahahahhahahahahahahaahhahahahhaahhahahagagaggahahahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahaha
B

Beda

pre preko 1 godinu

Jadniče idi leči se, bedan li si
D

Dobro vece

pre preko 1 godinu

Rada Sport klub. A vi kako te?
p

prolece pocelo

pre preko 1 godinu

Lep dan danas..Bas lep
D

Dejan Pizon

pre preko 1 godinu

TRENIG.
A

Anus prorok

pre preko 1 godinu

Prica se da su se pobili Dejvis i Tajrik!
T

Toma Milicevic

pre preko 1 godinu

Cekamo Pantica veceras .
G

Gost2478

pre preko 1 godinu

Da ne radi grejanje ??
J

Josh

pre preko 1 godinu

I sta kaẓ̌e komentator na 16::16 promašaj Dzonsa na ziceru moze da okrene utakmicu u drugom smeru... Lik je toliko izmalerisao jer je 5x pomenuo taj zicer... Ćuti druẓ̌e jbt.
I

Izmalerisao

pre preko 1 godinu

-30 hahaha
P

Potrazi strucnu

pre preko 1 godinu

Pomoc sto pre
M

MileSrbin90

pre preko 1 godinu

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
j

jao bree

pre preko 1 godinu

Ma kud je i pocela ova utakmica..Mnogo je lepse bilo kada je stajalo 0-0 na semaforu..Kud sudija i podbaci onu loptu,proklet bio..
O

ObjasniceZeks

pre preko 1 godinu

Cekam konferenciju za medije. Krivac ce se lako naci.
D

Dubai

pre preko 1 godinu

Let nazad trajao 7 sati
J

JEHOVIN SVEDOK

pre preko 1 godinu

VEC ZNAMO KO NIJE KRIVAC 😂😂😂😂
B

Buzge

pre preko 1 godinu

Da naučite više da ne budete zluradi i dane lažete. Ko koga večeras pušta, svo zlo koje želite drugom vraća vam se kao bumerang pravo u facu vi ste zlo najveće kompleksaši obični. KARMA
Z

Zoran 91

pre preko 1 godinu

Komšije mogla bi ovo biti nezapamcena karma, smejali ste se nama porazu od Efesa 40 razlike u Turskoj i ovde ide ka tome. Samo sto vi igrate pred 20 hiljada svojih navijača.
I

Iskreno

pre preko 1 godinu

... i što je nama tada bilo svejedno jer smo igrali u poslednjem kolu a njima se lomi sezona večeras.
F

FT

pre preko 1 godinu

U sutrašnjim vestima: Zarade apoteka porasle za 400%

chicha 59

pre preko 1 godinu

Novak pobedio!! objavite slobodno, koga se plasite!!!
p

pop83

pre preko 1 godinu

kome je sad do kosarke
х

хахахаха

pre preko 1 godinu

Намештаљка
S

Sf

pre preko 1 godinu

Šta je ovo, ženska košarka. 45 poena hahaha RAZVALJUJ boraniju
K

Kad si bio dete malo

pre preko 1 godinu

I Zvezda je ove morala da pusti kad su imali skor 2-8.
S

Sf

pre preko 1 godinu

Šta je ovo, ženska košarka. 45 poena hahaha RAZVALJUJ boraniju
G

GostLalat12

pre preko 1 godinu

Pa putovali su iz Dubaija 7 sati, drugi timovi se teleportuju, Željko spremi izgovor
S

SKpukao

pre preko 1 godinu

Muceni komentator na SK ne zna sta prica vise. Covek dezorjentisan skroz. Samo ponavlja nikad nisu ovako igrali u Areni i nikad i nikad i nikad ponavlja.
I

Ijaaooo

pre preko 1 godinu

Ko se to nama dinsta na +30
P

Proces

pre preko 1 godinu

Napumpani prvo bili pa dinstani u trecoj cetvrtini a uskoro krckanje.
d

del.pje

pre preko 1 godinu

ajao 30 rszlike....
s

spiritus movens

pre preko 1 godinu

-27 Na domacem parketu. Sto bi rek'o dr. Arslanagic, ne gine nam crna pogibija.
A

AVAXED

pre preko 1 godinu

Partizan pustio Efes
J

Joža

pre preko 1 godinu

Nameštaljka!
J

JEHOVIN SVEDOK

pre preko 1 godinu

FBI-aj da se ukljuci u istragu 😀
P

Pera genije

pre preko 1 godinu

Svake godine ista priča. Efes kilav ne može da se sastavi i onda od februara počinje kidanje. Dobijaju redom a šut kao da su ekipa iz NBA?

ilnima male

pre preko 1 godinu

Руменко останииии љубе те делије
d

djalako

pre preko 1 godinu

Kad će superkompjuter sa novom prognozom, zna li se šta? 😉
n

neshha

pre preko 1 godinu

Efes prestao da igra u 27. minutu.Nemaju vise ni motiva ni razloga!
Г

Гробар13

pre preko 1 godinu

Оволики кредит има само Обрадовић, зато што је то што јесте. Да је било који други у питању летео би у врх главе већ после 2 сезоне, а можда и у току исте.
h

hahahahahahaah

pre preko 1 godinu

hahahahahaahahahah
K

KmeKme

pre preko 1 godinu

Vidi se da igraju opusteno. Ostoja im doneo licencu za narednih 200 godina u EL i u Nba 50 sledecih. A svi su voleli i zeleli da ih vide u F4. Ali Aba ligi.
O

Ojo

pre preko 1 godinu

Al pumpaju svaka im čast.
r

rokenrol

pre preko 1 godinu

Neko vas stalno laze,da imate tim za velika dela.Zoc limarija se raspala,meni licno je zao,jer znam da ce doci bolji od njih,sto nece biti dobro za Zvezdu.Slusajte proroka Andusa,covek ne gresi!!
b

bas

pre preko 1 godinu

dugo razmisljam da napisem nesto, i zaista ne znam sta bih napisao.
F

FT

pre preko 1 godinu

Hahahahahahahahhahahahahahahaha
b

blizi se

pre preko 1 godinu

-46 u najavi..Kod kuce
P

Pitanje za....

pre preko 1 godinu

Gdje su komentari? Nije fer sa vase strane.
I

Istine radi...

pre preko 1 godinu

Gleda li ovo evroliga!!!!!Namesteno !!!!Grobari promasuji zicere i slobodna bacanja.Ovakav tim i trener nad trenerima.Evroligo reaguj grobari namestaju za Efes
n

neshha

pre preko 1 godinu

Da se otvori istraga,jos veceras!!!
J

Je li se bacao

pre preko 1 godinu

Poku po parketu?
P

Pukao sajt

pre preko 1 godinu

Opet?
p

pavludin

pre preko 1 godinu

sponzor ugasio komentare od sramote, do juče bili najbolji tim na svetu, a sutra ujutru apoteke ispražnjene
D

Da haha

pre preko 1 godinu

Da sad smo ko raspala zvezda koja ne može nikog da dobije već mesec dana, sem ako nije filijala Il poklonjen meč ( u Atini juče )
@

@Da ha

pre preko 1 godinu

Vas mozemo dobiti uvek hahah Za malo da nas stignete
p

pavludin

pre preko 1 godinu

isplači se sad ali sutra ranom zorom u apoteku po lekove dok ti ne razgrabe inače si u problemu
G

Gost "

pre preko 1 godinu

Hoćete da postignete manje nego Zvezda prosle godine znaju li se razlozi ?
s

sasa70

pre preko 1 godinu

JEDINO sto zeljko treba da kaze na konferenciji je sledece, DUBOKO SE IZVINJAVAM SVIM VERNIM NAVIJACIMA PARTIZANA NA K-A-T-A-S-T-O-F-A-L-N-O-J I O-C-A-J-N-O-J UTAKMICI I NA FORMI POSLEDNJIH 3-4 NEDELJE, JA SAM IZKLJUCIVO KRIV ZA SVE POSTO SAM JA BIRAO IGRACE I JA IH TRENIRAM!!! IZVINJAVAM SE JOS JEDNOM!!!!!!
d

dottore7

pre preko 1 godinu

Šta se ima izvinjavati kad svi vidimo da je utakmica nameštena.
i

i to bas danas

pre preko 1 godinu

Totalni raspad sistema
s

sanjepi

pre preko 1 godinu

po grobarima, je sve namesteno))) pustio Zoc Efesa))))))))))
e

efes331

pre preko 1 godinu

nevolje u raju
v

vanmnm

pre preko 1 godinu

Menjaj, novih 20 igrača idemo ijopaaa
n

namestaljka 2

pre preko 1 godinu

vidi se da Mitar fali
S

Sa strane

pre preko 1 godinu

Ako ne povuku rucnu ovo ide na 50+.
n

neshha

pre preko 1 godinu

Povukose je,vidis da otaljavaju.
P

Prti

pre preko 1 godinu

Partizan je bolji od Albe i Bajerna ako dobije te dve bice u krugu za play in i to je realno da se desi.
1

1234567891011

pre preko 1 godinu

Ви нисте јачи од Албе ни у фудбалу😂🤣😂🤣😂
s

skripi na sve strane

pre preko 1 godinu

Ali najsladje je kad se sa tribina cuje kme kme Covic Zvezda kme kme kme 😂
Г

Гост442

pre preko 1 godinu

Реално и Звезда и Партизан се боре за плеј-оф због очајне сезоне за Ефес, Реал и Барсу. Да они играју по квалитету, већ би се знало бар 6 учесринак завршне фазе
n

neshha

pre preko 1 godinu

Ne mesaj Zvezdu sa ovim amaterima!

ilnima male

pre preko 1 godinu

хеј батали то баше реално...чим пропадате да је некако и нас повући...Хехех
s

sta lupas

pre preko 1 godinu

za sta se partizan bori, kad si veci deo sezone od 11-14 mesta????
a

ajajahaj

pre preko 1 godinu

a smejali se nama.prosle sezone za poraz kad nam se nije ni igralo....
n

neshha

pre preko 1 godinu

Darijus Tompson u kozi Rokasa Gedraitisa!

Marko Pavlovic

pre preko 1 godinu

Polako biće sve ok
G

Gost1234

pre preko 1 godinu

Nece...
1

1216

pre preko 1 godinu

Sarana bez popa
N

Navijac123

pre preko 1 godinu

Ako imaju obraza plate da se odreknu sramotna predstava . Mi koji smo poznati bili kao domacinska kuci laganih minus 30 ...
9

929119

pre preko 1 godinu

20 min o Covicu pevaju a gube 130 razkike kod kuce hahaahhahahahaahahah
S

Sf

pre preko 1 godinu

Zato i gube beda obična
E

Exum

pre preko 1 godinu

Zabluda od trenera!
H

Hyypia

pre preko 1 godinu

SUDIJE SU KRIVE. UAAAAA
e

efes

pre preko 1 godinu

pumpaj pumpaj
R

Robert Lewandovski

pre preko 1 godinu

Sramota.
b

brine

pre preko 1 godinu

posle cedevite sada vam ne odgovara ni pivo
S

Sombor

pre preko 1 godinu

Odose u paramparcad.Gooood bye top 10.
T

Teslic

pre preko 1 godinu

Sad ce Efes namjestiti,pustice na minus petnaest.
D

Dinstaj dinstaj

pre preko 1 godinu

Želimir se sad dinsta, dobio je crvenu boju, Ovo je početak, Malo Ulja malo Vode
M

Ma jel moguće

pre preko 1 godinu

Odakle zvižduci od najboljih i najverniji navijača u univerzumu. Paljevine jedne. Navojači rezultata i pozeri, foliranti obični
G

Gost "

pre preko 1 godinu

Zvižde igračima ili Žocu ?
V

Visente Del Boske

pre preko 1 godinu

Deugacije bi bilo da igra Nakic 😂
K

Korner

pre preko 1 godinu

Drzavni projekat za f 8
S

Sredina

pre preko 1 godinu

Kome je ovih dana do košarke.
R

Realno istina

pre preko 1 godinu

Da su zvizduci krenuli ranije mozda vam ova sezona ne bi propala. Veceras ocito nemate sta da trazita na parketu. Alba delje Panatu tako da ce se mozda izduvati i Atini sto vama odgovara. Vi pratite svoj klub i bolje znate zasto je ova vece kosmarna za vas.
H

Hames

pre preko 1 godinu

Nije slučajno Efes najurio Tajrika. Evrokup igrač
A

Auuuuuuuuuu

pre preko 1 godinu

30 razlike hahahahahaha RAZVALJUJ. Sram vas bilo pa zar ovako očigledno puštate Turke da vas ponižavaju tužiću vas EL . Karma, zbog laži od sinoć sve vam se vraća kao bumerang a jedan je sinoć ostavio komentar kako Zvezda dobila Ili a nije je tukao je svako ko je žurio na autobus, e pa šarane pogledaj vas.
E

Evroliga

pre preko 1 godinu

Neka uzme Zvezda Evroligu, ako je nije sramota. Posle onog sinoć.
S

Sa strane

pre preko 1 godinu

Ko je veceras kriv? Evroliga po tebi kako napisa.
s

sale brat

pre preko 1 godinu

Komsije pojedini igraci igraju veceras sa bolom u onoj stvari, moze da ne ide sut ali pristup, ono sto je po meni odvratno da domaci igraci nemaju minutazu bodnjakovic nakic bar bi grizli sto je najgore zoc je alibi trener stranci imaju kredit a ove nase ce da gurne kad su bude lomilo sve za kolo dva i onda ako zigubite ce reci pa dao sam sansu
N

Nemanja8989

pre preko 1 godinu

Ko se zadnji smeje…😉 Pozdrav iz Pireja😂
D

Di zeo

pre preko 1 godinu

Otkaz za Rumenog pa polako ispocetka.Upropastio je Partizan unazadio ga a nista dobro nije doneo
o

obrad zelimirovic

pre preko 1 godinu

teska katastrofa, ove sve ide a afrikanci zakazali.
M

Mile led

pre preko 1 godinu

Jel ovi hoće da stignu fmp-ovih -45.. sramota..
G

Gostujuci

pre preko 1 godinu

EL da istrazi ovo sramno pustanje Efesa od strane Partizana!
A

Astoria

pre preko 1 godinu

Partizan se raspao, ovo je neverovatno... Nije sad da Efes igra neku svemirsku kosarku, jednostavno je Partizan slab i neubedljiv. Nije mi jasno da crno-beli tako lose igraju kod kuce, a mnogo bolje na strani...
s

samo pitam

pre preko 1 godinu

jel se busao u grudi tajrik dzoooooooouns? samo pitam okej
H

Hgf

pre preko 1 godinu

Valosalije...valosalije...to su naše grobarije..he..he...posle ovoga oporavka nema...iskrena sucut
5

51515151

pre preko 1 godinu

Na 30 razlike oni salju poruku Covicu hahahahahahaahhah koji blam ljudi moji sta je ovo
O

Ojo

pre preko 1 godinu

Kako li je Dajdža žitko?
O

Ok

pre preko 1 godinu

Dobro je nije duplo jos. Ne moze tako premorili se bavljenjem politikom. Sad kapiram vama odgovara da pustite Efes da vas napumpa. Dogovoreno bre pa do juce je Zeljkoglu bio trener kod njih.
P

Pixy

pre preko 1 godinu

Karlik promašuje slobodna bacanja i otvorene šuteve za 3. Nameštaljka, igraju za kladionice. Projaviti utakmicu Evroligi.
O

Ojo

pre preko 1 godinu

Al pumpaju svaka im čast
S

Sve je do zastitne

pre preko 1 godinu

barijere iza klupe, to nema nigde. I onaj mali sto mu je pokazao srednji prst hahaha
m

mukos

pre preko 1 godinu

Ma stvarno onaj Janis los trener. Dozvolio covek cak 1 poraz u 14 utakmica ovom amateru Zeljku
s

so

pre preko 1 godinu

pisanje po sirotinji
5

515151

pre preko 1 godinu

HAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAJAJAJAAH ZELJKOOOOOOOO
G

Goiko

pre preko 1 godinu

Bukake
A

Ajoj

pre preko 1 godinu

Pumpanje na max kuci.
F

Fear The Beard

pre preko 1 godinu

Necu da stajem na muku,ali pomenucu nesto cega smo svi svesni.Sferopulos pobedjivao na strani,sanjalo se i mastalo o f4,najbolji trener,najbolji tim,sve super.Kad su krenuli porazi,isti su obrnuli plocu.Odjednom igraci koji su bili sampioni nista ne valjaju,trener neznalica.Sinoc roknemo Oly,opet Janis najbolji,igraci vrh,opet je F4.Isto tako ino Rumenom,prevara,pregazilo ga vreme,losa ekipa,pa onda serija pobeda i komentari kako je tempirana forma,kako se ide mozda i na f4,a sad opet pljuvanje.I to vecito jedni te isti.Tako i Pesica,malo pljuju,pa je malo mator,zaboravlja izmene,pa je onda opet najbolji,isto i za Miloja u fudbalu.Ljudi nemaju obraza,nemaju stav,i menjaju misljenje par puta sedmicno.
p

pohod aha

pre preko 1 godinu

Na - 50
S

SSSR

pre preko 1 godinu

Koliko samo večeras fale Mitar,Koprivica,Lakić,Nakić,koliko fale minuti Pokija.
Y

Yika

pre preko 1 godinu

Kakva bruka
i

ispumpavanje igokeje

pre preko 1 godinu

Bogami ovaj Efes ih veceras dobro ispumpa isto ko policija 15tog,ne vredi tako ti je to kad si mnogo mali,Manjina🤏

RED FAN

pre preko 1 godinu

Prvo mi je bilo žao ovolike razlike na poluvremenu ali kad sam ovde pročitao komentare navijača Partizana, mogu samo reći da želim da razlika bude što veća....
H

Hmm2025

pre preko 1 godinu

Hmm. Pazite se Zagorci evo Pao Alba 66 66 posle 3/4. Da ne bude kurslus opet. Mi smo fini pa Vas upozoravamo. Em znate kako ste ih jedva dobili u Berlinu sa pola kosa.
a

auuuu jbt

pre preko 1 godinu

" U POHODU NA ČUDESAN PREOKRET " ..Bradonja pomesao kesice izgleda...Hahaha cirkus jbt
n

neshha

pre preko 1 godinu

E konacno se i Jelena Lukic obukla kako treba,mada moze to i mnogo bolje!
Š

Šaran

pre preko 1 godinu

Ja grobar sam pisao juče da treba da, se oduzmu bodovi za nameštanje sinoć a večeras spremam novu tužbu
T

TreZ

pre preko 1 godinu

Navijači Zvezde su se neironično najviše radovali ostanku Obradovića na klupi Partizana. Najgora stvar po Zvezdu bi bio dolazak mladog, modernog trenera koji bi imao ovaj trenutni budžet Partizana. Sa druge strane Obradović koristi političku situaciju da predstavi sebe kao žrtvu i/ili nekog borca, a jedinu borbu koju vodi je da osigura sebi novi ugovor i da NIKADA ON NE BUDE KRIV VEĆ NEKO DRUGI.
T

Te-nej

pre preko 1 godinu

I Zeljko je u protestu odnosno blokadi.
V

Varvarinski_jednorog

pre preko 1 godinu

Na sve vas da vi kazem kejteri sto se smejete sto je Karling reko da smo nai bolji tim na svet tek ce vidite vi sta je Partizan Institucija! Tek dolazi naso vreme! Sad je samo blaga deconteracija sto se vratio Nilikita a do sad kad mu bese šija povredjena na Nilikitu mi smo mlogo bolji bili
L

Lepo Lepse

pre preko 1 godinu

Jos jedna sezona za zaborav. Milioni baceni; bukvalno nizasta. Nismo sposobni od 16 ekipa da budemo u prvih 10. Ali zato imamo najboljeg trenera.
p

prica se nesto

pre preko 1 godinu

Limar emigrir`o..
S

Stari Grobar

pre preko 1 godinu

Puno losije pol. od ovog ne moze. Gadno izleda ali moraju se potrudit puno,puno bolje da bi ponovili Maccabi. Mozemo mi to makar ce biti vrlo,vrlo tesko . Borba !! Napred Partizan !!!!!!!
K

Kmeeek

pre preko 1 godinu

Ovakvo ponižavanje i razvali anje odavno nije vidjeno KARMA. Kada neko laje i laže o nekakvom puštaju onda doživi PUŠTANJE ILI PROPUŠTANJE kroz šake od Efesa. Ćutite više
L

Lajavi krelac

pre preko 1 godinu

Kako Partizan providno pušta Efes, maše zicere, maše slobodna bacanja, ne igraju ništa u odbrani, puštaju Efes bez centara da ih rešeta, Ovo Evroliga mora da istraži i da izbaci oba tima iz takmičenja, ovako loš Partizan se nikada nije video, a imaju tim za F4...
M

Miševi u rupe

pre preko 1 godinu

Tišina
Š

Šarani

pre preko 1 godinu

Ma pustio ih je partizan kao sinoć Olimpijakos Zvezdu.
l

lion zion

pre preko 1 godinu

bio sam nervozan pre tekme i onda reko daj da gledam efes sigurno ce izdominirati u areni .i covece kolko mi je skocio serotonin i dopamin,druga sam osoba bukvalno.mala skola kosarke u areni uz skripu patika i komentatora koji cvili.TOP
f

forma je u padu

pre preko 1 godinu

I to je odgovornost ekipe i trenera pre svega. Svakako podrška do kraja, ovo je izgubljena utakmica, idemo dalje
I

Ima i taj plej of

pre preko 1 godinu

Hahaha
G

Gde

pre preko 1 godinu

Dalje. Novih 15 igrača dogodine
P

Podrska

pre preko 1 godinu

Kuda dalje?
g

grobar djole umereni

pre preko 1 godinu

podrska svakako ali smejem se u sebi , smejali smo se zvezdi i -45, a ovi ako nas nabiju 50 razlike...a haha .. napred partizan
P

Plus 21

pre preko 1 godinu

Poluvreme hahahaha RAZVALJUJ. Šta će biti sa kućom? RASTURIĆU JE. KMEEEEEEEK
T

Tomas ue

pre preko 1 godinu

kakvi divljaci..kakve neznalice..sram te bilo Obradovicu..pogledaj sinoc Zvezdu i njihovog trenera...akcije..ginu ljudi..upropastio si nas..sa nikada vecim budzetom..prevarantu..i svi koji te brane..gori su od tebe..loši coveče..oterao si ceo tim..da bi ti ostao..i doveo divljake..stidi se
S

Sima Arauho

pre preko 1 godinu

Idi gledaj FMP.
A

Alo Železnik

pre preko 1 godinu

Ti Era nisi.
T

Tomaš ue

pre preko 1 godinu

jok ti si..pravi..rodjeni..voljeni u Ue..iskreni..deder reci mi..koji si ti??
A

Alo Železnik

pre preko 1 godinu

Tebi ću da kažem. Tomas Železnik.
X

Xander

pre preko 1 godinu

Pusta ih Partizan isti ko Olimoijakos sinoc
O

Ove nije

pre preko 1 godinu

Samo ko je žurio na voz
C

Cepaj

pre preko 1 godinu

Lomi, kidaj
1

124

pre preko 1 godinu

Udri.... Lomi
J

Japp

pre preko 1 godinu

Ja uporno pisem da je u Zeljku problem,njega je prekucalo vreme kao i Murinja u fudbalu
s

stara izreka kaze...

pre preko 1 godinu

Sto se kuso rodi...
V

Vasilis

pre preko 1 godinu

Alo, dje su casovi ljubavi? Kako ovo zvizduci sopstvenom igracu dok izvodi bacanja?
B

Brba

pre preko 1 godinu

Zeljko sam se smeni
h

hahahahahahaah evo sad ce

pre preko 1 godinu

Oce kao i Vulin, 3 miliona ne placa porez.
a

aleksbd

pre preko 1 godinu

mozda da publika batali politiku,pa da krene igra na bolje.xaxaxa
S

Saucesce u areni

pre preko 1 godinu

Sta je ovo saucesce u Areni,sto cute 😂
D

Don Vito Corleone'

pre preko 1 godinu

Imajte milosti. Ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha 😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃
F

F-odeljenje

pre preko 1 godinu

Vreme je za spavanje, kasnis.
L

L'equipe

pre preko 1 godinu

Docek na aerodromu, busanje u grudi, najbolji suter evrolige, najbolja ekipa na svetu, najveci ikada i opet nista hahaahahahahah Srbija kao svetska sila a srbi bez ucinka u velikom partizanu koji se raspada bukvalno na kraju sezone. Jedna titula i dosta miliona potrosenih da srbija gleda ovu sramotu. Da vidimo samo ko ce biti sad kriv hahahahaha
Z

Znam

pre preko 1 godinu

Nikad bolji domaci igraci u Partizanu . Sve reprezentativci i sve ukupno O. Krompir. Dragi grobarcici imali ste jace igrace dva puta ranijih godina pa ste pucali. Sada bazirate igru na 3ci 4ci igraca a oni ne mogu da vuku 85 tekmi. Ali dobro Vi imate Zeljka najveceg medju najvecima. Zna on.
0

015

pre preko 1 godinu

Ja razumem da namestate, al ovo je stvarno previse ocigledno.🤣🤣🤣
J

Je li laser

pre preko 1 godinu

smetao Karliku pa drugu utakmicu za redom sutira bacanja 1/5?
G

Gaj Kasije Longin

pre preko 1 godinu

Mi u padu forme oni u piku forme... Ko zna, možda se i vratimo, ali ključni problem su slobodna bacanja ...
v

vbh

pre preko 1 godinu

Ma da, sve ok sem slobodnih... Jedna smislena akcija nije bila, svaki napad na silu dok su oni imali jedno 90% napada sa krajnje otvorenim šutevima
L

Lajavi krelac

pre preko 1 godinu

Moguće. Ako vam dosude 55 slobodnih možda smanjite razliku...
П

Прленце

pre preko 1 godinu

Напред ефес навијам за вас вечерас...
N

Nba

pre preko 1 godinu

Jer se mi to spremano za NBA primili smo 54 poena za poluvreme!!!
D

Driver 8

pre preko 1 godinu

Jel potpisao Željko rukom navijačima?
G

Golst

pre preko 1 godinu

Ali transparent u hali ,, Dobro dosli braco " xD
v

vvvv

pre preko 1 godinu

golst-i sta tu nije jasno kod transparenta?
I

IvanBudjola

pre preko 1 godinu

Bicemo ispred Zvezde. Sad ce to Zelimir da utegne na poluvremenu hahahahaha
d

dobro su se drzali

pre preko 1 godinu

Bili su egal sve do rezultata 0-0..Posle je sve otislo u qrac..
L

Logitech

pre preko 1 godinu

Kao vi sa Dubaijem u obe utakmice ahahaha. Popij jednu Cedevitu i uzivaj.
p

podesen

pre preko 1 godinu

Nazalost do trenera je.
K

Kokot Nedeljko.

pre preko 1 godinu

Plači tiše.
м

макаријус

pre preko 1 godinu

Како лоша кошарка. Завршена утакмица.
m

mialim

pre preko 1 godinu

Da je problem u višku belih igrača u timu, definitivno.
D

Djule13

pre preko 1 godinu

Ma pustaju sigurbo...
M

Mozzarrtt

pre preko 1 godinu

Masallah, 20+ :)
Z

Zvezdaš 73

pre preko 1 godinu

Nema ni Mitra a i put iz Dubaija je trajao 7 sati
R

Reda 11

pre preko 1 godinu

Pricaj nam Željko Obradovic o licenci. Pričaj nam o tome kako imamo najbolje navijace u Evroligi. Pričaj nam o mladom Mitru Bošnjakovicu i kako si jedini trener koji ubacuje u igru 18-godisnjaka Pricaj nam kako radis u nemogucim uslovima imas samo 25 miliona Evra budzeta. Ako nadjes vremena reci nam kako je moguce da te Sferopulos uci kosarci gde god stigne 11-3 za njega... Ako nadjes vremena reci nam da li nam je u Evroligi sve jasno da se nepravimo naivni i da li je Evroliga košarkaska Nigerija? Ili ces nam reci da je tu sve super jer ces dobití kaznu! Reci nam ako nadjes vremena kako si i na koji nacin doneo odluku da igrace pog ugovorom Lideya Pantera Avramovica Nanelija Smajlaguca zamenis Mikeom,Nakitarom , Lunbergom, Nakicem, Bongom. Reci nam ako nadjes vremena da li i ove godine nisu bitni trofeji? Reci nam da li ces opet da zamenis ceo tim? A ono najvaznije dá li ces nakon 4 godine potrosenih 120 miliona Evra osvojením jednim trofejom podneti ostavku!? Sta god nam budes rekao verovacemo izdali smo oca mozemo i majku.
A

AlexG

pre preko 1 godinu

Kakva namestaljka!!! Pusta ih Partizan ocigledno. Ostoja dobio lovu da Efes prodje, prica se milion...
n

neshha

pre preko 1 godinu

I otvara se mini pivara u Prislonici,sa njihovim kapitalom!

ilnima male

pre preko 1 godinu

није поштено .Намерно губите...пустили сте,😃
p

plus 21

pre preko 1 godinu

Dobro je ovo..Po 1 poen razlike po minutu..Na dobrom ste putu..Ne smete da stanete..
D

Don Vito Corleone'

pre preko 1 godinu

Imajte milosti. Ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha ahahaha 😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂🤣🙃🥳😂
3

3829292

pre preko 1 godinu

Кошаркаши КК Партизан срам вас било све до једног за ово вечерас!!! Публика? Огромна 0!!! Следеће сезоне набијте 3 пута веће цене да вам долазе шминкери и ВИП-овци који ће да зевају у телефоне и ове напирлитане фрајле што не знају о кошарци ништа...
M

Mile led

pre preko 1 godinu

Obriši suze.
S

SSSR

pre preko 1 godinu

Zašto nema LAKIĆA?
S

Sone3281

pre preko 1 godinu

Sto se cuje skripa patika u Areni?
Y

Yox

pre preko 1 godinu

Preokrećemo u drugom, ẓ̌ivi bili pa videli...
s

staaaa

pre preko 1 godinu

okrecete prase,janjeeee 🤣🥲🤣🥲🤣
S

Sd

pre preko 1 godinu

Ala je tebi dobro menjaj dilera pod hitno😁
g

gost iz Grockee

pre preko 1 godinu

ubise nas valjda nece 40 razlike
v

vidis...

pre preko 1 godinu

Oce...
S

Sani Boj

pre preko 1 godinu

Najgori trener u istoriji Partizana s obzirom na budžet. 4 sezone laže navijače, osvojio 1 trofej, igra stalno sa 7 igraca, 3 sezone bez pleja, svake godine iste greške u igri, protiv Zvezde najgori u istoriji 1-11. Izdao najbolje navijače, samo hvali navijače, a šta im je dao za 4 sezone. Sram ga bilo. Treba sam da ode, da ne doživi da ga teraju navijači
S

SSSR

pre preko 1 godinu

Zasto nema NAKIĆA?
M

Mauro Tasoti

pre preko 1 godinu

Nažalost sve je jasnije da Željko nema kontrolu nad ekipom.Padovi u igri bez ikakve reakcije su sve češći i sve više se oseća da ne postoji rešenje za te crne rupe u igri Partizana.Efes je ozbiljna ekipa da bi se protiv njih unapred upisivala pobeda a opet ako ne pobedimo ovo danas to bi verovatno bilo to u EL za ovu sezonu.
S

Sta je ovo

pre preko 1 godinu

Ovi nisu izasli na teren?
j

junker

pre preko 1 godinu

Grobari, ovo nije u redu. Zasto pustate Efes?
0

015

pre preko 1 godinu

Ja razumem da namestate, al ovako ocigledno stvarno nije u redu.
1

1811818

pre preko 1 godinu

ZELJKO OBRADOVIC !!!!! HAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA U KNJIGAMA CE SE IZUCAVATI KAKO JE OVAJ IDALJE TRENER PARTIZANA ALI NEKA GA DO PENZIJE !!!!
6

666999

pre preko 1 godinu

убише вас ко мраз паприке
P

Primili 54 poena

pre preko 1 godinu

U poluvremenu kod kuce od 12. ekipe na tabeli hahaha
S

SSSR

pre preko 1 godinu

Zasto nema KOPRIVICE?
R

Reda 11

pre preko 1 godinu

Pricaj nam Željko Obradovicu o licenci. Pričaj nam o tome kako imamo najbolje navijace u Evroligi. Pričaj nam o mladom Mitru Bošnjakovicu i kako si jedini trener koji ubacuje u igru 18-godisnjaka Pricaj nam kako radis u nemogucim uslovima imas samo 25 miliona Evra budzeta. Ako nadjes vremena reci nam kako je moguce da te Sferopulos uci kosarci gde god stigne 11-3 za njega... Ako nadjes vremena reci nam da li nam je u Evroligi sve jasno da se nepravimo naivni i da li je Evroliga košarkaska Nigerija? Ili ces nam reci da je tu sve super jer ces dobití kaznu! Reci nam ako nadjes vremena kako si i na koji nacin doneo odluku da igrace pog ugovorom Lideya Pantera Avramovica Nanelija Smajlaguca zamenis Mikeom,Nakitarom , Lunbergom, Nakicem, Bongom. Reci nam ako nadjes vremena da li i ove godine nisu bitni trofeji? Reci nam da li ces opet da zamenis ceo tim? A ono najvaznije dá li ces nakon 4 godine potrosenih 120 miliona Evra osvojením jednim trofejom podneti ostavku!? Sta god nam budes rekao verovacemo izdali smo oca mozemo i majku.
H

Hladni radijatori

pre preko 1 godinu

Pravo u metu
R

RA RA RA

pre preko 1 godinu

To je to sto se tice EL.
m

maaa...

pre preko 1 godinu

Dobro se drze..Za sada
2

20 razlike na poluvremenu

pre preko 1 godinu

Jeste li ih pustili kao Oly nas sinoc?
s

spiritus movens

pre preko 1 godinu

Koliko su smesne te price o pustanju. Jeste, pustili nas i Monako, Fener, Barselona, , a mi pustili Makabi, Zalgiris, i Armani. U privatnoj ligi gde se igra za pare da neko nekoga pusti, pa gde to ima?
v

vladano79

pre preko 1 godinu

Ovo se zove ,rastavljanje na proste činioce
S

Sima Arauho

pre preko 1 godinu

Kako nas poštuje nas sponzor?!"Razbijanje u Areni" "Utišali Arenu" kako bi tek pisali da nam nisu sponzori?!
n

nadrealnoo

pre preko 1 godinu

Gledas li ti utakmicu? Malo su napisali kakvo je stanje. Izgledate kao srednjoskolska ekipa! Mada ruku na srce i nas ceka nesto slicno protiv Efesa, to je preozbiljan tim, koji je bio masakriran povredama!Kad su kompletni ovo je stanje...
M

Ma jok, trebali su

pre preko 1 godinu

Napisati: egal utakmica na jednu loptu hahaha
@

@Sima Arauho

pre preko 1 godinu

Trebali bi da napisu KATASTROFALNA/OCAJNA IGRA PARTIZANA!!! Ovo sto su napisali je JAKO BLAGO!!
d

divotaaaa

pre preko 1 godinu

Ilajdza..Kako to mocno zvuci..
Г

Гробар13

pre preko 1 godinu

Ово је страшно. Као да је Бонга донекле дошао на утакмицу, остало пакао. Ово се морало добити, нажалост све је отишло...
Ž

Žak Tati

pre preko 1 godinu

Dobro, znamo, niste kompletni. Fali vam Bošnjaković.
k

koskace

pre preko 1 godinu

Zasto grobari vise ne skaču...poslao ih efes medju ćake 🤣🤫
A

Akoproba

pre preko 1 godinu

Ako Partizan uspe da ih zadrzi na +20 na poluvremenu imace priliku da izgube sa manje od 35 razlike
g

gostbre

pre preko 1 godinu

45 je manje od 50
M

Milasin

pre preko 1 godinu

Mi od Krke igramo katastrofalno i to se vidi i bičemo 12 i to je gotovo
D

Da li vas kradu

pre preko 1 godinu

sudije? Covic platio kao u Abi i Kupu Koraca, je li? Ili nemate pojma? Sta je po sredi?
K

Kmeeek

pre preko 1 godinu

Čović je kriv i ne samo on već i Terzić, nije on slučajno bio u Atini a zli jezici kažu da je skočio i do Turske gde je, sredio da Efes razmontira partizan. Terza, Terza vragolane šta to radiš a Dr Čovkins je posebna priča, dao je Terzi instrukcije šta da odradi. Sramota i plus večeras ne igra Mitar Bošnjaković a o sudijama i zaštitnoj ogradi kao i klincu koji pokazuje srednji prst i da ne pričam.
s

slicno nesto...

pre preko 1 godinu

Ovi prodjose kao neki danas pored Nisave..
b

bog kocke

pre preko 1 godinu

aleksa panter dozer IFE VANJA VASINGTON zeki asta luego
I

IVAN 82

pre preko 1 godinu

To je to za ovu sezonu. od pocetka sezone se videlo. Da ovaj tim nije ni medju 10 u Evroligi.To su i pokazali mnogi porazi u Areni. Ni jedna veca pobeda na strani. Ima tu i Zeljkove krivice. Sve u svemu to je to sto sectice Evrolige za ovu sezknu. Isuvise slabo!!!
S

SecamSe

pre preko 1 godinu

A ja kad pricam da Vi tri godine niste dobili iole ekipu neku jacu u gostima a da je medju 8 Vama krivo. Sad bar vidim neki realan grobar priznao. Morate proci kroz katarzu. A ona se zove REALNOST.
Z

Zelimire ostani

pre preko 1 godinu

Zauvek
R

Realnost

pre preko 1 godinu

Partizan je u padu forme. Nista ne mogu da pogode, igraju kao pogubljeni.. Ili je pad forme ili je ocigledna procitana ekipa Partizana i to se vidi..
S

Srbija Majka

pre preko 1 godinu

Ovo ce izgleda biti gotovo na poluvremenu!!!
Z

Zola018

pre preko 1 godinu

Jel igra Balša i Lakić supernova?
I

Iks faktor Zoc

pre preko 1 godinu

Bilo je nesivesno pre izlaska iz svlačionice….
D

Džukela klasična

pre preko 1 godinu

Dok je Željko na klupi Zvezda ima da nas dobija u derbijima a trofej nećemo videti.
z

zocCVEKLA

pre preko 1 godinu

PUNI BORANIJU!
d

da vidimo samo..

pre preko 1 godinu

Kako se drze ?
ц

цвекла

pre preko 1 godinu

не игра бошњаковић и одмах се види разлика...
z

zocCvekla

pre preko 1 godinu

Manje vise on,nedostaje im Koprivica!
S

Sombor

pre preko 1 godinu

Zasto se igra u praznoj hali??
д

дежурни_кривац®

pre preko 1 godinu

Dovidjenja ! Realno Efes je za klasu jaci od nas , nemamo nikakve , ali bas nikakve sanse .. Ovo je tesko za gledanje !
B

Buzge

pre preko 1 godinu

Pa ove paljevine i navijače rezultata utišaju svaki put. Oni samo urlaju kada vode i pobedjuju. Biće kmečanje opet a Rumenige će opet da spominje kako je nedostajao Mitar Bošnjaković
5

5q5q5q

pre preko 1 godinu

Au koliko ste tuzni pocevsi od navijanja pa preko trenera do igraca hahahhahhha
B

B.C

pre preko 1 godinu

Zašto puštate Efes da pobijedi!? Igrate kao Oli sinoć 🤣
С

Сале2323

pre preko 1 godinu

Само храбро Гробоси, стижете ово у другом полувремену... Али прво морате да исплачете сузе гробарске као синоћ, оно кад је Звезда победила у Атини.
c

cirkus

pre preko 1 godinu

Najbolje Željku produžiti na još 5 godina, za to vreme će uzeti valjda još jedan trofej i jednom pobediti Zvezdu.
E

Efesovanje

pre preko 1 godinu

Ajmooo efes,pumpaj mutanta iz laktasa
c

cg

pre preko 1 godinu

bolji efes
H

Huggo

pre preko 1 godinu

Zavrsena utakmica u prvom poluvremenu!!!!
7

7777777

pre preko 1 godinu

Cestitke Zvezdi na playoffu a Partizanu srami se niste zasluzili
1

123123123

pre preko 1 godinu

Па добро, има и тај плеј оф, деле се бодови...
K

Karmelito

pre preko 1 godinu

Grobarcici frustrirani od sinoc ne mogu da dodju sebi. Tako prolaze svi koji gledaju tudje dvoriste. Ali imam osecaj da cete dobiti albu i zalgiris. Mi smo bar realni.
H

Huggo

pre preko 1 godinu

Uzas,jbt
s

spiritus movens

pre preko 1 godinu

Efes 'ubija' iz kontranapada. Partizanu uopste 'ne igra' odbranu. Uz to gubi dosta lopti, jedino funkcionise ofanzivni skok u dosadasnjem toku utakmice.
D

Dosta

pre preko 1 godinu

mi te vise Zeljko.- 18 na polovini druge cetvrtine.Na sta ovo lici.Ekser u sanduk.
5

51515w

pre preko 1 godinu

Moze li se javiti neki rodjo koji podrzava ovog Zoca idalje ? hahaahhahaahahahaah
K

Karlik Dzons

pre preko 1 godinu

Mi smo najbolja ekipa na svetu hahahaha
S

Smešni Obradovic

pre preko 1 godinu

I njegove postavke u odbrani-ovo je jadno iz kola u kolo ljudi se spradaju sa.nj8m...
T

Ture92

pre preko 1 godinu

Polako,polako ima još da se igra siguran sam da partizan dobija ovo
S

Sledeća sezona

pre preko 1 godinu

Grobari,ložite se previše!Efes je dosta jači od vas a ima još jačih ekipa od njih,tako da...smanjite vašu euforičnost.
A

A vi kako kako

pre preko 1 godinu

te? Jeste mi prvi?
u

ukskslslslsčaaa

pre preko 1 godinu

sterling van igre,dečko je bio toliko opterećen igrao po 40 minuta ko zna koliko mečeva zaredom i to ga sad stiže.
S

SSSR

pre preko 1 godinu

Misterija MITAR BOSNJAKOVIĆ.Zašto ga opet NEMA.Da li on uopšte postoji ili je izmišljen lik.
1

1303

pre preko 1 godinu

Cini mi se da se veceras gasi svetlo i motaju kablovi.
G

Gost555

pre preko 1 godinu

Izgubicemo ovo, Efes je mnogo kvalitetniji nego Olimpijakos juce.
A

Ajoooj!!

pre preko 1 godinu

Kakve veze ima Oli od juče sa Efesom od večeras?Preporučujem ti terapiju ali pod hitno!
I

Iskreni po

pre preko 1 godinu

Nadam se da ce plakati navijači Olimpijakosa večeras
5

51515

pre preko 1 godinu

Zbog ovog stavljanja tri prsta na lice Vasington gubite sigurno, kad ce nauciti vise sto se vise loze vise poraza stize.
A

Ajdee

pre preko 1 godinu

Ajmo Efes porazite zlo srpske kosarke
l

lion zion

pre preko 1 godinu

douzer lajk kompouzer ahahahahhahahah top11
m

marcoboriello

pre preko 1 godinu

da je karlik pogodio polaganje grobari bi osvojili evroligu🤡
D

Deda iz bunara

pre preko 1 godinu

Ajmo Efes gazi Jugoslovene.
A

Ajmoo

pre preko 1 godinu

Srećno Efes, potražite zlo srpskog sporta
G

Gfd

pre preko 1 godinu

Grobari ..gubite ovu utakmicu...ne možete pogoditi zicer..o trici da uopće ne govorimo..to je konstanta svaku utakmicu..ipak je Zvezda puno puno bolja..
7

7777778

pre preko 1 godinu

Manje Carlik i Sterling vise Vanja i Duan inace smo pukli kao Zvecka.
P

Pobeda je resenje

pre preko 1 godinu

Partizan je SMESNA ekipa i ovo rutinski gubi.
д

дежурни_кривац®

pre preko 1 godinu

Pocetak utakmice i vec znas da ce biti pakleno .. Tesko da ovo mi dobijemo ! Teskooo
P

Power on the north

pre preko 1 godinu

Srećno grobari!!Nemoj da se mrzimo,nema nas puno!!!
P

Pitanje

pre preko 1 godinu

Ko si ti da glumiš navijača zvezde?
A

Ajde pali

pre preko 1 godinu

Ahahaha lazni navijaču zvezde
M

MileSrbin90

pre preko 1 godinu

Dvojka kao kuća😉
N

Nike

pre preko 1 godinu

Svi doktoru nek se jave
P

Puma

pre preko 1 godinu

SVI DOKTORU NEK SE JAVE
L

Logitech

pre preko 1 godinu

Bio bi i juce kec u Atini, nego bata pustio seku da pobedi.
5

515151

pre preko 1 godinu

Da li ce se tajrik busati u grudi pri rezultatu 9:7 hahahhahha koje lozenje pred svaku utakmicu unisti ih zoc hahaahah
д

дежурни_кривац®

pre preko 1 godinu

Sta Zoc ??! Nisi mi jasan .. sta Zoc ?
A

Ajdeee

pre preko 1 godinu

Cela Srbija je uz Efes
Р

Раи Нк

pre preko 1 godinu

Од турских коњаника се ништа друго и не очекује!
P

Pa

pre preko 1 godinu

Nisu svi turski konjanici u Srbiji.
e

efes jelen bip

pre preko 1 godinu

a da vas malo pusti efes,ipak doputovala 12 amerikanaca iz daleke amerike,sudana,konga...Da pokazu ovi iz efesa evropsko gostoprimstvo
3

321

pre preko 1 godinu

izgubili smo od barse ali smo dobili mitra
j

jasno

pre preko 1 godinu

bosnjakovic pao u zapecak
7

7

pre preko 1 godinu

Đe mali Mitar, jel glumi čunj na treningu i dalje?
1

11080

pre preko 1 godinu

Ako smo prelezalli one decije bolesti iz meca sa Barsom ovo rutinski dobijamo . Imam utisak da smo sami sebi najveci protivnik citave sezone ... 🖤🤍🖤🤍🖤🤍
K

Korter

pre preko 1 godinu

Bez Nakica, Koprivice i Mitra Bosnjakovica. To je roszer od 15 igraca. Cisto da breskvice ne kukaju i ne lazu kako imaju malo igraca.
P

Prognoza

pre preko 1 godinu

84-88
T

Tondel

pre preko 1 godinu

Bodiroga veceras namontirao sudije, kao i raspored za kkp. OGAVNO!
G

Gost031

pre preko 1 godinu

Idemooo Srbi...
K

Kmeeek

pre preko 1 godinu

Bonga spreman a šta je sa Mitrom Bošnjakovićem? Ako on ne igra piši propalo. Rumenige će obavezno da ga pomene ako izgube.
S

Stari Grobar

pre preko 1 godinu

Kad bi tebi samo neko mogao objasniti kolko je ljudska postglu bezgranicna dimenzija . Ali da bi ti to mogli objasniti onda moraju poceti sa bezgranicno i dimenzija i vec tu su izubili svaku nadu. Ajde da dobijemo ovo veceras . Napred Partizan !!!!
B

Buzge

pre preko 1 godinu

Lepo si sebe opisao, ljudska glupost i svemir su bezgranični. Ništa nisi shvatio