Komentari na vest

Lebron Džejms će u Golden Stejt?!

Aleks2001

pre 6 dana

Ne bih rekao ako ide iz lejkersa icice u klivelend sigurno
m

milos37467

pre 6 dana

Eto koliko se razumes u NBA, klivlend moze da mu ponudi 3 miliona max

nenanena2

pre 6 dana

King još najmanje dve sezone može odigrati vrhunski
N

Nikola27A

pre 7 dana

a oni su mu bili najveći protivnik
k

krisone

pre 7 dana

pa malo mi je tesko poverovati da ce u GS, prvo GS je vec debelo mator tim i posezu za mladima, drugo mislim da sam LeBron ne bi mrdao iz Lejkersa, a jedini logicni prelaz bi bio u Cavse i tu da zavrsi karijeru.

filipdjuk11

pre 7 dana

gde god ode ili ako ostane u lejkersima je svakako samo marketinski potez za prodaju dresova te fransize i to je to... od rezultata nema nista

Predrag Blagojevic

pre 7 dana

Neverujem da ce preci u ratnike imaju previse igraca
V

Vlada9111

pre 7 dana

Sa nekada najvecim rivalima
g

gnrslash

pre 7 dana

Jedina opcija da uzme jos jedan prsten je da uzme znatno manje novca i ode u ekipu koja ima kvaliteta za titulu. Sa preko 40 miliona ponsezoni tesko da moze negde gde ce uzeti orsten

Aleksandar Krezic

pre 7 dana

Заврши ће Леброн у Лејкерсима каријеру.
k

kurence

pre 7 dana

moze za veteranski minimum od 3 mliona, dosta je on zaraadio tokom karijere, neka igra malo iz ljubavi
T

Teodora284

pre 7 dana

Odlican je uz Doncics u Lekkersima ne treba mu
N

Nataas99

pre 7 dana

Nema sanse da predje u GS ..
R

Roginjo

pre 7 dana

Nek igra do pedesete godine najbolje, kako mu nije dosta više, proslaviće i 25 godina karijere izgleda.

Kosta Caran

pre 7 dana

Staracki dom GSW, al dobro bice im marketing jak i zaradice dosta ako dodje
n

nemanja1512

pre 7 dana

ne svidja mi se ovo, kari ima 38 godina i ima sigurno jos ovu i sledecu sezonu da moze da povuce i da povede GS kroz PO last dance, ali mora da ga okruze mladim lavovima zeljnih utakmica i titula, a ne da dovedu lebrona ili kavhija, mislim da bi mogli da pokusaju brauna iz bostona da dovedu.

Violeta Bačević

pre 7 dana

bas je za penziju

Furtula

pre 7 dana

Sta vise forsiraju starog coveka
K

Komri

pre 7 dana

ovaj 42 a Stef 38 postace dom staraca hahahaha ali pazi ja bi kupio kartu da gledam svaki njihov mec. Mislim da ovo nece doneti rezultat ali svi ce se zabavljati uz njihove meceve. GS nemojte stati hocemo i Durantulu

CiKa BaTa

pre 7 dana

Mislim da mu je vreme za penziju

mlade016@gmail.com

pre 7 dana

Samo tamo ne Džejms. Tamo ne bih voleo...