Komentari na vest
Lebron Džejms će u Golden Stejt?!
Aleks2001
pre 6 dana
Ne bih rekao ako ide iz lejkersa icice u klivelend sigurno
m
milos37467
pre 6 dana
Eto koliko se razumes u NBA, klivlend moze da mu ponudi 3 miliona max
nenanena2
pre 6 dana
King još najmanje dve sezone može odigrati vrhunski
N
Nikola27A
pre 7 dana
a oni su mu bili najveći protivnik
k
krisone
pre 7 dana
pa malo mi je tesko poverovati da ce u GS, prvo GS je vec debelo mator tim i posezu za mladima, drugo mislim da sam LeBron ne bi mrdao iz Lejkersa, a jedini logicni prelaz bi bio u Cavse i tu da zavrsi karijeru.
filipdjuk11
pre 7 dana
gde god ode ili ako ostane u lejkersima je svakako samo marketinski potez za prodaju dresova te fransize i to je to... od rezultata nema nista
Predrag Blagojevic
pre 7 dana
Neverujem da ce preci u ratnike imaju previse igraca
V
Vlada9111
pre 7 dana
Sa nekada najvecim rivalima
g
gnrslash
pre 7 dana
Jedina opcija da uzme jos jedan prsten je da uzme znatno manje novca i ode u ekipu koja ima kvaliteta za titulu. Sa preko 40 miliona ponsezoni tesko da moze negde gde ce uzeti orsten
Aleksandar Krezic
pre 7 dana
Заврши ће Леброн у Лејкерсима каријеру.
k
kurence
pre 7 dana
moze za veteranski minimum od 3 mliona, dosta je on zaraadio tokom karijere, neka igra malo iz ljubavi
T
Teodora284
pre 7 dana
Odlican je uz Doncics u Lekkersima ne treba mu
N
Nataas99
pre 7 dana
Nema sanse da predje u GS ..
R
Roginjo
pre 7 dana
Nek igra do pedesete godine najbolje, kako mu nije dosta više, proslaviće i 25 godina karijere izgleda.
Kosta Caran
pre 7 dana
Staracki dom GSW, al dobro bice im marketing jak i zaradice dosta ako dodje
n
nemanja1512
pre 7 dana
ne svidja mi se ovo, kari ima 38 godina i ima sigurno jos ovu i sledecu sezonu da moze da povuce i da povede GS kroz PO last dance, ali mora da ga okruze mladim lavovima zeljnih utakmica i titula, a ne da dovedu lebrona ili kavhija, mislim da bi mogli da pokusaju brauna iz bostona da dovedu.
Violeta Bačević
pre 7 dana
bas je za penziju
Furtula
pre 7 dana
Sta vise forsiraju starog coveka
K
Komri
pre 7 dana
ovaj 42 a Stef 38 postace dom staraca hahahaha ali pazi ja bi kupio kartu da gledam svaki njihov mec. Mislim da ovo nece doneti rezultat ali svi ce se zabavljati uz njihove meceve. GS nemojte stati hocemo i Durantulu
CiKa BaTa
pre 7 dana
Mislim da mu je vreme za penziju
mlade016@gmail.com
pre 7 dana
Samo tamo ne Džejms. Tamo ne bih voleo...








