(©MN Press)

Letnja liga: Koprivici kratka epizoda, Jović presedeo utakmicu

Vreme čitanja: 1min | sre. 13.07.22. | 05:27

Centar Partizana bez poena

Skromnu priliku da se dokaže dobio je Balša Koprivica u novoj utakmici u Letnjoj ligi.

Centar Partizana koji preko bare nastupa u dresu Detroita odigrao je samo devet minuta u porazu njegovog tima od Indijane – 101:87.

Koprivica je meč završio bez poena, a u statističkim kolonama je upisao jedan skok i dve asistencije. Kanađanin Benedikt Maturin je sa 20 poena predvodio Pejserse do trijumfa.

Drugi srpski košarkaš, Nikola Jović, presedeo je na klupi ceo duel njegovog Majamija i Atlante. Houksi su dobili meč sa 95:88, Hitsi gotovo da nisu imali ni šansu da im se ozbiljnije približe u poslednjoj četvrtini.

Jović se još oporavlja od povrede kolena koju je zadobio na utakmici protiv Bostona, ali je rekao da se sada već oseća mnogo bolje.

„I dalje mnogo učim i zbog toga sam najviše uzbuđen. Sve mi je još novo. Ali, smatram da stičem sve više iskustva. Mislim da ću zbog toga igrati sve bolje kako vreme bude odmicalo. Potrebno mi je vremena, to je jedino što tražim“, rekao je Jović američkim medijima.

Balša KoprivicaLetnja ligaKK PartizanDetroit PistonsNikola JovićMajami HitNBA liga