Luda serija i još luđa trojka Monaka (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 22.04.22. | 18:58

Neverovatan niz gostiju u Pireju

Drugu četvrtinu u drugoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa Evrolige između Olimpijakosa i Monaka ukrasila je neverovatna igra gostiju koji su postigli 20 poena u nizu, uz neke neverovatne poteze.

Pri rezultatu 21:15 za grčki tim izabranici Saše Obradovića potpuno su promenili lice i serijom 20:0 preokrenuli rezultat stekavši ujedno osetnu prednost.

Tokom neverovatnih pet minuta košarkaši Monaka su u Dvorani mira i prijateljstva pogađali koš praktično kako god bacili loptu, a među nekim od neverovatnih poteza izdvojila se trojka koju je pogodio Paris Li. Američki košarkaš bacio je loptu sa niskim lukom, utisak je u želji da asistira saigraču za zakucavanje, međutim nešto jače bačena lopta od tablu se odbila u koš za tri poena.

Dok je tim iz Pireja pokušavao da dođe do daha, razigrani gosti nizali su atraktivne poene, a na trojku Lija nadovezao se njegov sunarodnik Donta Hol zakucavanjem koje takođe može da se svrsta u poteze vredne epieta "za televizijske špice".