Komentari na vest
Makabi želi sam vrh Evrolige: Budžet veći za 40-50 odsto, Lundbergov agent tražio 10.000.000 dolara

Veljara4
pre oko 1 sat
Sve sve i nekako al 58. Titula, bokte
R
Rectify1995
pre oko 1 sat
Otišle su plate predaleko, najsmešnije je što se provlače neke cifre koje su daleko manje od ugovorenog. Mislim pre svega na ono što se piše za Fener.
Lazar Stojkovic
pre oko 1 sat
ovo je vec kriticna situacija
Gde Smo
pre oko 2 sata
Dzaba im sto zele kad su losi mng
Predrag Blagojevic
pre oko 2 sata
Ionako im je liga slaba dosadna
D
Djani85
pre oko 2 sata
Džaba vam novci moji sinovci, ove godine Zvezda osvaja Evroligu
Željana Bućinac
pre oko 3 sata
Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde najjaci je
R
Ru99
pre oko 3 sata
Dzaba im budzet nema nista od osvajanja evrolige tu je oly
mlade016@gmail.com
pre oko 3 sata
Očekivalo se da u jednom momentu opet ulože velika sredstva.
b
bojanboskovic
pre oko 3 sata
Još jedna propala sezona u najavi.
P
Papu Gomez
pre oko 3 sata
Кренули поново новци тамо
S
Selenakg
pre oko 4 sata
ma samo da pao ne osvoji nista naredne sezone!
m
micko041.
pre oko 4 sata
Mnogo para ni za sta. Klasicno bacanje para.
Nummer1
pre oko 4 sata
Makabi je uvek bio u vrhu Evrolige
d
dadagaga
pre oko 4 sata
I pametan sto je tu dosao
d
dadagaga
pre oko 4 sata
I pametan sto je tu dosao
Lalala
pre oko 4 sata
Samo rublji ne valjaju izgleda...
m
milena11.11.
pre oko 4 sata
Zvezda i Partizan su prošle sezone imali šansu da zajedno odu daleko jer su pola ekipa iz Evrolige bile u kanalu.Ove godine Zvezda I Partizan zajedno ispod 12 mesta sigurica.
O
Otoci
pre oko 4 sata
I sta sad, je l resenje da nasi klubovi povecaju jos, ionako ogromne budzete i da se trkamo sa klubovima iz zemalja 10 ili 100 puta od nas bogatijih, ili da mi pravimo nase igrace ? Ko kaze da to ne moze, pojma nema, vec nece da se trudi i ide laksim putem !

aura 222
pre oko 5 sati
ništa bez para, samo velike pare resavaju stvar..lol
M
Mate Babić
pre oko 5 sati
Gledajte da Hamas ne vidi gde gradite, a ne Hapoel
i
ivapandica
pre oko 5 sati
Napred Macabi! Samo da Panata prsne ove godine, to mi je najveca zelja!
M
Mirko12345
pre oko 5 sati
ipak su oni ponos Izraela
Slavko Ćosić
pre oko 6 sati
Jedna je Arena i uvek će da bude . Možeš da napraviš šta hoćeš . Publika čini atmosferu .
V
Vladica1983
pre oko 6 sati
zeli ali da li ce......
g
gon
pre oko 6 sati
malo ne razumem, isti igraci a povecava se plata i fond...ko je tu lud? bravo igraci, timovi su postale male jage...
Vaskon
pre oko 6 sati
Bacanje para da se zamagle oči narodu Izraela...
M
Markokmet
pre oko 6 sati
Jeste Lundberg imao dobru sezonu i sjajnu finalnu seriju ali je 10 miliona mnogo
Mihajlo Milenkovic
pre oko 6 sati
Videli su Dubai, pa odma moraju i oni...


.jpg.webp)





