Komentari na vest
Navaro i Zvezda napravili prve dogovore za sezonu
Bojan Ivanovic
pre 30 minuta
Opet cemo ceo tim da promenimo
K
Komri
pre 32 minute
obavezno i Dobrica da potpisete a cujem da je i MItrovic slobodan da imamo 3 igraca manje za EL
I
IstotijapoFIBI
pre oko 1 sat
Kad smo mi igrali dva polufinala Kupa sampiona i uzeli kao prvi jugo klub Evropski trofej i do tada imali 13 titula prvaka Jugoslavije ,pricma za period od 1970-1974. grobari su imali 300 gledalaca i igrali i drugu ligu ili bili 10ti pri dnu u Jugi. Toliko o istoriji.Prva ekipa evropska koja pobedila Real u Madridu i Makabi u Tel Avivu. Crvena Zvezda. Grobari tisina tamo. Vasa istorija krece 88te i na fleke tj.tigrova koza.
A
Aha.
pre 28 minuta
Pa vi ste Zvezda-Srbija kakve sad vi imate veze sa Jugoslavijom,i sa uspesima za vreme Jugoslavije.
P
Penzioner
pre oko 1 sat
A od cijih oni para se dogovoraju,i ko bre placa vise ovo bahacenje,jedan trener Grk placaj ga jos godinu dana,ovom Spancu obestecenje,a sargarepa samo ide na gore do juce 140,danas vec 150 dinara ,pa ko daje od zlata pa tolika cena.
b
bad
pre 30 minuta
druže juče vesti o ledeyu ti isti ovakav komentar pitao sam te jesi li ok,šta dobiješ ovim trolovanjem pošto ti i nik tako zvuči?
C
Cccccccc
pre oko 1 sat
Gledaj iskompleksiranih grobara...
0
045566
pre 27 minuta
Brate vidis da nas sprdaju.
Luka Djordjic
pre oko 1 sat
Bogatu istoriju? 🤔 🤔 🤔🤣🤣🤣
J
JBL
pre oko 1 sat
...upoznali ga sa istorijom kluba!!! To je bar lako bilo i trajalo je 2 - 3 minuta.Istorija kaze da je klub osnovan pre malo vise od deset godina,da su mu kancelarije u Zelezniku i da od evropskih uspeha ima JEDAN plasman u TOP 8 i METLA od CSKA 3 -0.I to je ono sto se moze reci novom treneru o istoriji ovog kluba.
S
SUNĐER BOB
pre oko 1 sat
Kompleksi su neizlečivi...pogotovo posle metlanja zoca 11 : 0 🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹
b
bad
pre 29 minuta
ovo zaslužuje aplauz,ispričaj nam sada za igokeu ili da pitamo Danilovića?
G
Grobar SK
pre oko 1 sat
Богату? Хахаххахаххахаххаха
12.08.2011 је нестала, па настао ФМП
P
Prvaci Sveta
pre oko 1 sat
Svaka čast fenomenalno veliko bravo za upravu Crvene Zvezde dobro došao Ibon Navaro u Crvenu Zvezdu 🔴⚪🇷🇸
S
Srecno im bilo
pre oko 2 sata
On i Penjeroja ce da u jednoj sezoni 7 godina da ostare.
J
Junkdr
pre oko 2 sata
Nadam se da ce iz kluba da se oglase povodom zlonamernih laznih informacija kako se radi na dovodjenju Mirotica. To je laz, klub nije zainteresovan za njega.
D
Drale1998
pre oko 2 sata
Srecno vam bilo !!!
J
Ja ne znam samo
pre oko 2 sata
Koju bogatu istoriju?
N
Nisam ironican
pre oko 2 sata
Koju bre slavnu istoriju kluba...hahaha


.jpg.webp)





