Komentari na vest
NBA draft: Oklahoma uzela džina iz Španije, Denver napravio čudan trejd
Nemanja Milijanovic
pre 40 minuta
Ja samo ne znam kako oni znaju sve oko ko kome šta gde kad koliko
C
Cl16
pre oko 1 sat
Bullsi su uzeli najboljeg igraca!
J
Joksa1986
pre oko 1 sat
Bravo Bullsi, odlicna dva izbora 💪

Aleksandar3006
pre oko 2 sata
Dosta čudna odluka Denvera. Ja još ne mogu da dođem sebi da je Divac 2018-te birao Marvina Beglija pre nego Dončića i to još kasnije pravdao. Kažu mi laici neke stvari ne vidimo nisu oni ludi za tolike milione da ne vide nešto što je nama promaklo eto prošlo je 8 godina od tada i Divac i dalje tvrdi da je bio u pravu ali su povrede omele Beglija da pokaže da je bolji od Dončića, a moj Sakremento i dalje ne može da se oporavi.
Balkan Sport Live
pre oko 2 sata
Izgleda da cu ostaviti jedini komentar ovde . Oklahoma se nije prevarila sto je uzela bas njega jer oklahoma odlicno zna sta radi sa svojim rosterom.








