Komentari na vest

Obradović kroji ekipu za vrh: Posle centra Olimpijakosa, stiže bek Valensije

К

Кљаки

pre oko 1 sat

Не могу да разумем кошаркашко оспоравање Жељка. Испаде Жељко ништа не зна што је далеко од истине. Партизан,Хувентуд ? Да ли су били фаворити? Реал 15 година пре Жељка није узео Европску титулу па је Жељко вратио у Мадрид. Разумем да се не воли по политичкој и навијачкој линији али оспоравати кошаркашко знање је бесмислица своје врсте.
i

iz ugla

pre oko 1 sat

ja sam 99% siguran da kad bi zoc trenirao Asvel ili Albu (znam da vise ne igra EL) da ne bi pobedio vise od 1-2 utakmice u sezoni. MNOGO je lakse kad imas NEOGRANICEN budzet da nesto postignes, pogotovo u ova doba. Danasnja kosarka je 99% ko ima najvise para on ce i da pobedi a SVI znajui da ce zoc da ima NAJSKUPLU ekipu.
j

jzg

pre oko 2 sata

borba za evroligasku titulu u najavi

micaredstar72@gmail.com

pre oko 2 sata

a da on i ne zna da vodi ekipe sa malim budzetima
t

tisikaomadjija

pre oko 2 sata

Trener sa 9 evroliga treba valjda da vodi Kosjerić, u glavama navijača kluba iz Železnika 😂🙈
Z

Zvezdaš 73

pre oko 2 sata

Posle prvih par komentara , jasno je gde ide. Zoc je došao u ekipu gde je no limit budžet.posebno posle Olimpijakosovog osvajanja. On sad mora da uzme. Žao mi je, ali ta 10 titula neće ništa promeniti. Poštovaću trenera Valensije ili Žalgirisa, koliko god ove druge ne voleo. One koji budu veličali nadmoć novca nad sportom će mi biti žao.Koliko god mi bilo teško, da ste one godine prošli Real i otišli na F4, smatrao bi to pobedom sporta nad novcem i silom. Ovo je osvetnička varijanta, sad ćete da vidite ko je Žoc. Eto , bravo majstore...
J

Jole 39

pre oko 2 sata

Odlican igrac za relativno male pare u danasnje vreme kada jedan micic, larkin i slicni vrede tri puta vise.
O

ORLANDO

pre oko 2 sata

Ni on ne ide više za siću.
D

DraganKojic

pre oko 2 sata

Gazda Pao-a bi trebalo da zna da je kokain skup a Žoc još skuplji, posle neuspeha sledeće sezone biće bankrot lagano.

ljiljana63636363

pre oko 3 sata

Hoceli neko ostati od starih igraca
R

RAIDENN

pre oko 3 sata

Za ocekivati je uskoro i ponudu za Karlika,tako da i on verovatno ide u paketu sa Bongom
g

gost56

pre oko 3 sata

badu i fal garantuju osvajanje pehara el. To su dva najbolja igraca u evropi. a i sire
P

Pa da

pre oko 3 sata

Sa najvećim budžetom moze sve posle ce da Prica da njegova genijalnost donosi titulu a ne Najveći budžet
m

matyty

pre oko 2 sata

Da bi dosao do toga moras da imas rezultate pre toga...kao igrac da bi dosao do vrhunskog kluba mora da napravi rezultate, nije Micic mogao biti MvP u Fmp-u nego u Efesu kada postane prvak evrope
t

tisikaomadjija

pre oko 2 sata

Svih 9 evroliga osvojio sa budžetom 13 puta većim od ostalih 😂😂😂 Mada kaze idol navijača iz Zeleznika andjus da su mu svih 9 evroliga namestili 😂😂😂
G

Gosttt

pre oko 3 sata

Klasika, sto vise vrhunskih sutera naguras u ekipu, i onda na svakoj utakmici bar nekoliko njih da krene, i ti pobedjujes. Klasican statisticar. Tako i moja baba moze da vodi ekipu i da osvaja.
A

A što tvoja

pre oko 2 sata

Baba ili ti recimo ne vodite?
g

gostiVAR

pre oko 3 sata

ne verujem, Luka iz podkasta rekao da Zoc ne dovodi igrače, da mu drugi dovode. kako sad ovo?

dusann55555

pre oko 3 sata

Kao sto je i ocekivano doveden je Obradovic i sad ce da dovedu bilo kog igraca kog Zeljko bude trazio po kojoj god ceni
R

Rakija

pre oko 2 sata

Da, posto je PAO u prethodnim sezonama dovodio anonimuse neke za sitne pare..